Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ATV adásából...

Magyar Péter az ATV adásából kivonult a műsorvezető szánalmas kis sértegetése miatt. Erre mondják, hogy egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 18042 ***** válasza:
88%
Még szerencse, hogy vannak itt ilyen okostojások, mint te 28-as. Rendkívül unalmas már az, hogy egy ilyen nagyképű semmihez nem értő, eszetlen idiótán vitatkoztok most már szinte állandóan. Elég volt, jó volna már befejezni az ilyen semmire nem vezető politikai vitákat. Mi van ezen jó, úgysem tudtok semmit sem tenni sem ellene, sem mellette, de mindegy firkáljátok csak tovább is ide a baromságaitokat, és higgyétek azt, hogy ettől valakik vagytok.
jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
55%

"Relativizálsz egy védhetetlen magatartást."

Egy f*szt relativizálok, simán csak annyit mondok, hogy két rossz nem tesz ki egy jót. Ez az egész beszélgetés köztünk úgy kezdődött, hogy válaszoltam az alábbi kérdésedre:

"Akkor most már menjünk bele ebbe, és végre írja már le nekem valaki, hogy mit kellene tegyen egy televízió, amikor egy politikus hónapok óta rágalmazza őket, és azt hazudja, hogy nem hívták be, miközben folyamatosan ott volt."


Én meg pontokba szedve leírtam, hogy mit kellett volna tennie a műsorvezetőnek. Mert a műsorvezetőről kérdeztél. Nem Magyar Péterről, hanem az ATV-ről.

És amikor leírtam, hogy mit kellett volna a TV-nek, illetve a műsorvezetőnek tennie, ott se azt írtam le, hogy ne vonhatta volna kérdőre MP-t, hanem azt, hogy elvileg, az újságírói etikett és a műfajnak megfelelően nem így kellett volna csinálni.

Az, hogy a saját kérdésedre adott választ próbálod kifordítani és Magyar Péter szavaira, meg előtörténetére meg anyámkínjára próbálod átforgatni a beszélgetést, az a te egyéni szociális problémát. Annyira elvakít a gyűlöleted, hogy észre sem veszed, hogy alapvetően egyetértünk, csak nekem volt egy stílusbeli problémám az interjúztatóval, mert szerintem ez amatőr módon lett kezelve nemcsak MP részéről, hanem mindkettejük részéről. De fizikailag képtelen vagy megérteni ezt a nüansznyi véleménykülönbséget is.

jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Azt a feladatot kaptad, hogy kimagyarázd MP szánalmas viselkedését?

Nem fog menni. Látom egy csomó kérdést írtatok a Gyak.-ra hogy megmagyarázzátok a megmagyarázhatatlant.

MP-nek tudomásul kell venni, hogy nem lehet felelőtlenül hazudozni, mindennek következménye van.

Csodálkozom, hogy jogi végzettséggel ennyire h...e.

Most már értem, hogy miért nem kapott a NER-től komoly beosztást, mert ők már akkor látták, hogy milyen feszkó van benne.

Egyre inkább beigazolódott, hogy V.J-nek minden szava igaz volt vele kapcsolatban.

Annak viszont nagyon örülök, hogy Evelin végre faképnél hagyta.

jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
40%
orbán viktor meg be se vonult :))))))
jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:

#33

Feladatot kaptam?

Jól van, lényeg, hogy neked sincsenek tévképzeteid...🤣🤣

jún. 12. 15:35
 36/82 anonim ***** válasza:
100%

#32

Nem értünk egyet egyáltalán. Aki ebben a történetben Rónait tartja sportszerűtlennek, az nem érti sem az előzményeket, sem azt, ami a stúdióban zajlott. Ennyit erről.

jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:

"Aki ebben a történetben Rónait tartja sportszerűtlennek"

Nem Rónai volt "A" sportszerűtlen, hanem ő "IS" sportszerűtlen volt. Két rossz nem tesz ki egy jót, agyam eldobom, hogy ezt nem lehet megérteni. Úgy tűnik csak 100%-bán lehet veletek egyetérteni, 95%-bán mert, már annyitól is kiutáljátok az embert.

jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
*95%-ban nem, mert...
jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
100%
MP elfelejtette, hogy ez a műsor az Egyenes beszéd. Akármilyen diadalmas győzelem után van, nem beszélhet mellé, és nem hazudozhat.
jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 BécsiFehér ***** válasza:
0%
29-es hozzászólásom 82-ről 0-ra lepontozása megerősít abban, hogy "remélem zevartam" :-)
jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!