Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak nem esik le,...

A balosoknak nem esik le, hogy ha más nem, a természet mindenképp legyőzi őket, ha túltolják az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
George Orwell 1984 című regényében is erről ír, hogy bármilyen ideológiát lehet gyártani, de végül úgyis győz a természet. Még egyelőre nem tartunk ott, hogy embereket klónozni lehessen vagy mesterségesen legyártani. Remélem soha nem is fogunk, mert a szükséges érzelmi, lelki hátteret meg kell teremteni ahhoz, hogy valakiből normális ember lehessen. Ehhez pedig kell a család és egy férfi-nő kapcsolata, amiből születhetnek gyermekek és fennmaradhat a társadalom. Ettől sajnos nem lehet eltérni, nem értem miért hype-olnak olyasmit, ami abszolút vakvágány.

2023. márc. 19. 19:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/124 anonim ***** válasza:
91%
#50 én legalább meg tudom oldani a problémáikat, és nem hisztizve várom hogy az oldja meg, akinek nem érdeke. Zavar? Találd fel magad. Azt mondod, hogy ezzel nem vagy egyedül. Tehát biztos lenne kereslet. Akkor mi tart vissza? Ez egy aranybánya lenne az általad elmondottak alapján. Miért gondolod, hogy olyan csinálja meg, aki így is aranybányán ül? Ne már 😂
2023. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/124 anonim ***** válasza:
34%

Offolok picit!


"háborús filmek a háborút propagálják?"



Ez es kis "nitpick" az egyik kedves hozzászólnál, de vannak olyan filmek, amik tényleg úgy állítják be a háborút, mint egy tök jó dolgot, nem is kevés ilyen van. Ezt csak azért hoztam fel, mert érdekesnek találom, mint azt is, hogy sok tv show a rendőröket szentekként szintén propagálják.


Viszont a szexualitást lehetetlen propagálni, hiszen az ember úgy születik ahogy. Abba nincs döntésünk. Bár én a sok homofób ellenére sem változtatnék a szexualitásomon, mert így szoktam meg és jól érzem magam.

2023. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/124 anonim ***** válasza:
69%

A természet már nem fogja legyőzni se a baoldalt, se az LMBTQ-t, mert az ember már most sem egy természeti lény, már részben kiszállt az evolucióból. A jövőben pedig, amikor még jobban meghosszabítják az életet, vagy mesterséges virtuális környezetben élhetik majd az életüket az emberek test nélkül, akkor meg pláne elszakadunk a természettől, a természetitörvényektől. Ez még a jővő, mint amikor Leonardó Davinchi építgette, a röpképtelen fa repűlőit, de befog következni. Az LMBTQ társadalom azt a jövőt fogja meghatározni, amikor a fizikai világ már nem korlátozza az embereket.

A Orbánék a fidesz szexuális, nemi hisztériái, az már a múlt, reménytelen utovédharc, akkor is ha a mostani világunk még kitart 100 évig.

2023. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/124 anonim ***** válasza:
28%

51


Oké. Téged meg ha zavar, hogy valakit zavar az LMBTQ, akkor fordítsd el a fejed és ne állj le vitatkozni meg köpködni. Ezt a megoldást választod? Persze, hogy nem. Helyette te is hisztériázol és köpködsz másokra.

2023. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/124 anonim ***** válasza:
8%

#52


"Bár én a sok homofób ellenére sem..."


A "homofób" szó eleve logikátlan jelentésű, és emiatt a használata is egy ilyen téma kapcsán teljesen ide nem illő.

2023. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/124 anonim ***** válasza:
89%
#54 a különbség az, hogy gyűlöletet ignorálni jóérzésű ember nem fog. Vagy szerinted a holokauszt alatt is az volt a megfelelő eljárás annak, aki nem értett vele egyet, hogy forduljon el?
2023. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/124 anonim ***** válasza:
0%

56


Az nem gyűlölet, ha olyan dolgot tolnak a képembe, amit én nem akarok, és ezt szóvá teszem. Már eleve ez is kérdéseket vet fel, hogy miért kell mindenre azt hazudni, hogy gyűlölet? Ez mindent elmond a hazudozó jelleméről.

2023. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/124 anonim ***** válasza:
84%
#57 nyilván nem a szeretet hajt téged sem. Ha mondjuk egy hetero romantikus szál nem zavar, de egy homoszexuális igen, akkor az elég világos, hogy valami mélyebb probléma van. Attól még hogy nem verbalizálod, hogy ez maga gyűlölet, attól még az.
2023. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/124 anonim ***** válasza:
88%

"A "homofób" szó eleve logikátlan jelentésű, és emiatt a használata is egy ilyen téma kapcsán teljesen ide nem illő."


"A homofóbia félelem, undorodás, idegenkedés a homoszexualitástól, illetve a homoszexuálisoktól. Tágabb értelemben a homoszexuálisokkal szembeni ellenérzések, hátrányos megkülönböztetés általános megnevezése."


Én úgy látom elég koherens a "homofób" szó jelentése, 100%-ban logikus

2023. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/124 anonim ***** válasza:
100%
POV “16 évesen elolvastam az 1984-et, és azóta ez képezi a személyiségem 99%-át”
2023. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!