Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak nem esik le,...

A balosoknak nem esik le, hogy ha más nem, a természet mindenképp legyőzi őket, ha túltolják az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
George Orwell 1984 című regényében is erről ír, hogy bármilyen ideológiát lehet gyártani, de végül úgyis győz a természet. Még egyelőre nem tartunk ott, hogy embereket klónozni lehessen vagy mesterségesen legyártani. Remélem soha nem is fogunk, mert a szükséges érzelmi, lelki hátteret meg kell teremteni ahhoz, hogy valakiből normális ember lehessen. Ehhez pedig kell a család és egy férfi-nő kapcsolata, amiből születhetnek gyermekek és fennmaradhat a társadalom. Ettől sajnos nem lehet eltérni, nem értem miért hype-olnak olyasmit, ami abszolút vakvágány.

2023. márc. 19. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/124 anonim ***** válasza:
92%
#18 És? Kit zavarnak? Csak az idióták háborognak ezen, a normális emberek letojják.
2023. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/124 anonim ***** válasza:
5%

A normálisakat pont,hogy zavar.


Aki azt mondja, nem zavarja.Az ugyanúgy lmbt támogató.

2023. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/124 anonim ***** válasza:
86%
#22: Akit zavar, az biztos, hogy nem normális.
2023. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/124 anonim ***** válasza:
64%
#22 tehát szerinted normális dolog a gyűlölet? Csak azért mert valaki nem olyan, mint te? Szerintem ez a valódi patológia.
2023. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/124 anonim ***** válasza:
16%

23#

Nem a létezése zavar,hanem az,hogy propagandálják, erőltetve.


24#Mi köze ennek a gyűlölethez?Hippi baromság, amiben hiszel.

2023. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/124 anonim ***** válasza:
100%
#25: Én nem tekintem propagandának azt, hogy valamit megjelenítenek. De ha téged ez zavar, akkor ne nézd. A film tulajdonképpen egy termék, egy szolgáltatás. Mindenki eldöntheti, hogy él-e vele, de nem szabhatod meg a filmkészítőknek, hogy mit tehetnek egy adott filmbe. Rendezhetsz te is filmet, abba azt teszel, amit akarsz. Fölösleges ezen hisztizni szerintem.
2023. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/124 anonim ***** válasza:
85%
#25 ennyi erővel bármi, ami megjelenik a filmekben bármilyen szinten, az propaganda? A háborús filmek a háborút propagálják? Azok amikben megjelenik a családon belüli erőszak, azt propagálják? Amiben van rákos beteg, az a rákot propagálja? Ami a szegénységről, vagy a szolgaságról szól, az azokat propagálják? Kicsit gondolkodni kéne, mielőtt ilyen hülyeséget leírsz.
2023. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/124 anonim ***** válasza:
68%
#27 Mit vársz egy jobboldalitól? :D
2023. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/124 anonim ***** válasza:
13%
Azt nem értem, hogy miért nem csinál az LMBTQ magának saját produkciót pl filmek terén? Így azok nézik akiket valóban érdekel. Lenen külön streaming szolgáltatójuk, így nyilván oda is az fizet elő, akit valóban nem zavar ez a dolog. Szánalmas, hogy ilyen dolgok eszükbe sem jutnak, pedig ezzel sok veszekedést megelőzhető lenne.
2023. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/124 anonim ***** válasza:
75%
#29 most is azok nézik, akiket érdekel. Akik meg arra nem képesek, hogy elkapcsoljanak, azok hisztiznek. Te magad mondod, hogy mi lenne a megoldás. Pontosan ez történik. És mégis hisztiztek. Pedig a ti szerintetek való megoldás valósul meg 😂😂😂😂
2023. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!