Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak nem esik le,...

A balosoknak nem esik le, hogy ha más nem, a természet mindenképp legyőzi őket, ha túltolják az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
George Orwell 1984 című regényében is erről ír, hogy bármilyen ideológiát lehet gyártani, de végül úgyis győz a természet. Még egyelőre nem tartunk ott, hogy embereket klónozni lehessen vagy mesterségesen legyártani. Remélem soha nem is fogunk, mert a szükséges érzelmi, lelki hátteret meg kell teremteni ahhoz, hogy valakiből normális ember lehessen. Ehhez pedig kell a család és egy férfi-nő kapcsolata, amiből születhetnek gyermekek és fennmaradhat a társadalom. Ettől sajnos nem lehet eltérni, nem értem miért hype-olnak olyasmit, ami abszolút vakvágány.

2023. márc. 19. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
12%

38


A homofób kifejezés eleve hibás és logikátlan jelentésű, csak a buták hajtogatják, mint "érvet". Ez olvasatlanságra vall.

Amit írtak előttem a saját streamingről, egy teljesen jó megoldás a felmerülő problémára. Az pedig szintén buta hozzáállás, hogy LMBTQ terén csak egy vélemény az elfogadott: csak tetszést nyilváníthat ki MINDENKIBŐL. Te is jó példa vagy arra, hogy igazság szerint gyűlölködsz, mert mindenféle jelzőt használsz azokra, akiknek nem tetszik a dolog.

2023. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 anonim ***** válasza:
0%

40


Akkor halljunk tőled valami konstruktív megoldást, ami nem agyalázkodásban merül ki. Fog menni, vagy inkább hagyjuk?

2023. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/124 anonim ***** válasza:
92%

#39: Nem kell megoldani, ha a szolgáltatónak nem érdeke. Ha te árulsz termékeket, de bizonyos vásárlóknak van amelyik termék nem tetszik, akkor nyitsz egy másik boltot, ahova elkülöníted a problémás termékeket? Nem hinném, de ha mégis, az a te döntésed, amire nem kényszeríthetsz másokat is.

Nekem sem tetszik például a közmédia tartalma, mégsem tesz semmit, hogy ezt orvosolja. Pedig az még az én adómból is van finanszírozva, akaratom ellenére. Te legalább eldöntheted, hogy előfizetsz-e ezekre a streaming szolgáltatókra, vagy sem.

2023. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
27%
#42 mi lenne, ha az a csoport, akinek problémája van, megoldaná a saját problémáját és nem másoktól várná hisztizve? Nem tetszik az lmbtq tartalom? Hozz létre olyan streaming platformot, ami nem adja. Problem solved. A meglévő platformok köszönik, szép summát kapnak így is. Neked van ezzel problémád, miért más oldja meg helyetted?
2023. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
0%

43


Nem egészen dönthetem el, mert nem egy helyen le lett írva, hogy a filmekben egyre nagyobb teret fognak kapni az LMBTQ szereplők. Még voltak olyan cukik, hogy azt is megmondták, hogy ez így lesz mostantól, ha tetszik, ha nem. Nézz utána a GLAAD tevékenységének. Ennyit a választás lehetőségéről.

Itt egy példa: Mostantól minden cipőt gyerekmunkával fog legyártatni minden gyártó. Áttérsz a mezítláb járásra?

2023. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 anonim ***** válasza:
100%
#45 mégegyszer. Ha téged zavar valami. Miért nem te oldod meg a magad problémáját? Miért attól várod, hogy oldja meg, akit nem is zavar, sőt jól is jár a jelenlegi rendszerrel?
2023. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/124 anonim ***** válasza:
12%

44


Igen, az átlag ember arról híres, hogy zsebből létre tud hozni streaming platformokat. Magyarul te egyetértesz azzal, hogy mások döntsék el, hogy mit lehet nézni, mert nekik sok pénzük van erre. Undorító az ilyen merkantilista fölényeskedő hozzáállás.

2023. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
84%

#47 Ja akkor oké, hisztizz még egy kicsit. Mondjuk saját felhasználásra nem lenne több munka, mint kb egy nap, és egy külső tároló. Nem vicc, nem vagyok informatikus, de ezt még én is meg tudnám csinálni. De tudom, hisztizni könnyebb. Nem kell világpiacon részt venni, de saját felhasználást sem tudod megoldani? 😂 ne már 😂😂😂

Viszont ezzel meg is válaszoltad, hogy miért ne a nagyvállalatok korlátozzák saját magukat. Hiszen így ők esnének el a bevételtől. Tehát rajtatok kívül ez senkinek sem az érdeke, mégis tőlük várnád a megoldást? Ez olyan, mintha a farkast hívnád be, hogy vigyázzon a kismalacokra.

2023. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 anonim ***** válasza:
100%
#45: A hasonlat nem a legjobb, mert a film csupán egy szórakoztatást szolgáltató termék, nem egy alapvető szükséglet. Másrészt az pedig nem igaz, hogy nem készülnek olyan filmek, amikben nincs lmbtq tartalom. Lehet, hogy egyre több ilyen van, de bőven van választék az olyan tartalmakból is, amelyekben nincs.
2023. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 anonim ***** válasza:
10%

48


Amikor azt írták előttem, hogy az LMBTQ csináljon saját streaminget saját filmekkel, amit olyan butaságokkal tömnek tele amilyennel csak szeretnék, ott szerinted arra gondoltak, hogy elég csak bemásolgatni a filmeket?

Úgy néz ki, hogy nem csak az LMBTQ kvóta hódít, de az éretlen olvasás is napjainkban. Helyette őrült módjára vered magad, mert nem bírsz megérteni egy rém egyszerű megoldást még a sokadik hozzászólásnál sem. Minden rendben veled? Van valami problémád otthon?

2023. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!