Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak nem esik le,...

A balosoknak nem esik le, hogy ha más nem, a természet mindenképp legyőzi őket, ha túltolják az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
George Orwell 1984 című regényében is erről ír, hogy bármilyen ideológiát lehet gyártani, de végül úgyis győz a természet. Még egyelőre nem tartunk ott, hogy embereket klónozni lehessen vagy mesterségesen legyártani. Remélem soha nem is fogunk, mert a szükséges érzelmi, lelki hátteret meg kell teremteni ahhoz, hogy valakiből normális ember lehessen. Ehhez pedig kell a család és egy férfi-nő kapcsolata, amiből születhetnek gyermekek és fennmaradhat a társadalom. Ettől sajnos nem lehet eltérni, nem értem miért hype-olnak olyasmit, ami abszolút vakvágány.

2023. márc. 19. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 anonim ***** válasza:
15%
Az LMBTQ nem más, mint babonás emberek gyűjtőhelye. Ugyanis az ott beképzelt orientációk csak buta képzelgések.
2023. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/124 anonim ***** válasza:
13%

Az LMBTQ túltolása, csak az egyik szín a palettán, a deviancia népszerűsítése, csak az egyik eszköz, semmi több. Itt a cél hoszabb távon egy egységes világkormány, egy új világrend kialakítása és ehhez szét kell ütni a nemzetállamokat. Ezt a célt szolgálja a migráció, az lmbtq prooaganda, minden agyament ötlet. A hagyományos családmodell szétverésével meggyengíthetik a társadalmat, a migrációval, a lakosság gyökértelenné válásával szintén. Könnyen irányítható, homogén, gyökértelen társadalom kialakítása most a cél, egyelőre.

Nyilván, ezt az egyszerű lmbtq aktivista így nem látja át, kb ők a hasznos hülyék, akik elvégzik a piszkosmunkát.

#laposföld, #alusapka, #gyíkember, látod én már ide írtam, neked már nem kell😂, csak cáfold meg.

2023. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/124 anonim ***** válasza:
90%

Fú g.ci...Rendesen lent van a színvonal. Évszázadokig effektíve feudalizmus és rabszolgaság volt, és most minden újra visszaköszön majd, mert a melegek házasodhatnak, legalábbis a jobboldaliak szerint. Ezek tényleg betegek agyilag.


Mondjuk ha a természet úgyis győz akkor valóban nem kell erőlködniük, várjanak türelemmel, és tartsák meg maguknak a skizofrén fantazmagóriáikat.

2023. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/124 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak homoszexuálisok, most is vannak, és lesznek is. Ez nem olyan dolog, ami “kihal”. Mert akkor már most sem lennének.
2023. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/124 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
72%

Én nem értem az egészet.


Milyen klonozás?

2023. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 anonim ***** válasza:
17%

14#

Más kérdés,hogy nem kellene reklámozni meg mutogatni.

2023. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/124 anonim ***** válasza:
90%
#16 akkor ha nem tetszik, ne nézd. Én sem szeretem az állatos filmeket, mégis egy csomó van. Nekem nem tetszik. Hőbörgök miatta? Nem. Csak nem nézem meg.
2023. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/124 anonim ***** válasza:
17%

17.

Csak minden filmben ott van már.

2023. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 anonim ***** válasza:
87%
#18 ez kategorikusan hazugság.
2023. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/124 anonim ***** válasza:
90%
Ti látens melegek vagytok? Folyton az LMBT témán lovagoltok, mikor én melegként nem foglalkozom ennyit a témával mint ti.
2023. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!