Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ érzékenyítés...

Ha az LMBTQ érzékenyítés mehet, akkor a fikázás miért nem?

Figyelt kérdés

Igazából meg kellene adni a lehetőséget az LMBTQ-val szemben kritikus hangoknak is megszólaljanak. A média és a popkultúra egyértelműen érzékenyít a témával kapcsolatban, a reklámokból, filmekből, sorozatokból ömlik a "Love is love" kampány meg hogy milyen szuper dolog a nemváltás.

Ezzel szemben egyből elnyomják azt aki elmondja, hogy szerinte mekkora hülyeség ez a nemváltás és még inkább ciki, hogy egyes emberek karriert próbálnak ebből építeni. Ha az egyik oldalnak szabad, a másiknak miért nem? Persze a testi épségét mindenkinek tiszteletben kell tartani, de humor szintjén egy jó kis b.zizás nem a világvége, az még egészséges is, sok embernek önbizalmat ad és szórakoztató.



2023. febr. 17. 10:40
 71/111 anonim ***** válasza:
83%
Vicces hogy egy pedofil aberráltnak tart másokat.
2023. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
83%
"Drag Queenek között, mint kiderült, van szexuális bűnelkövető is" Itt sem a Drag Queen mivolta a gond, hanem hogy pedofil.... És pedofilnak lenni szerinted rendben lévő dolog, ugyebár...
2023. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
10%

72: sehol nem mondtam, hogy rendben való pedofilnak lenni te kis kiforgató nyomorék. Azt mondtam, hogy a pedofília egy HAJLAMOT jelöl, nem feltétlenül elkövetőt.

Ezzel szemben aki bemegy kiskorúaknak nemváltásról tart órát, az szükségszerűen gyermekmegrontó, akkor is, ha esetleg nincsenek pedofil hajlamai.

Világos így, vagy tovább folytatod a hazudozást?

2023. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
86%
73: miért rontaná meg őket? Csak nem azért, mert szembemegy a Katolikus Anyaszentegyház kicsit sem álszent tanításával?
2023. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
83%
XDXD hiszikézz még, olyan vicces vagy.
2023. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
69%
Remélem érted az iróniát? 75
2023. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
78%
"Ezzel szemben aki bemegy kiskorúaknak nemváltásról tart órát, az szükségszerűen gyermekmegrontó" És honnan vetted hogy bárki órát tart a nemváltásról? 😂 Tudom, Viktorka szajkóz ilyen baromságokat, Csak ezért járnak oviba a drag queenek (ne zavarjon hogy egy se jár oktatási intézménybe előadást tartani) de nem kell ám mindent bevenni amit vén tolvaj összehord 😂 És nem az nem megrontás ha a gyerek tud egy létező eljárásról, ellenben ha szexuálisan zaklatják a gyereket, az igen, megrontás.
2023. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
70%
76- a másfél pipásnak írtem, mert neveséges amit levág, ahogy ragaszkodik a téveszméihez.
2023. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
41%
#73 A magyarországi kereszténység (lásd bővebben: farizeusok) sokkal ártalmasabb.
2023. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 harminezer oxigén ***** válasza:
27%

sziasztok


Elég sok hsz jött mióta utoljàra a kérdésre néztem

es milyen meglepő, sem a kérdező sem a #21-es 2pipàs nem vàlaszolt a #27-es hsz-emben feltett kérdésemre.

Netàn kínos a kérdés vagy nem tudnàtok vàllalható vàlaszt adni?


Niki

2023. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!