Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ érzékenyítés...

Ha az LMBTQ érzékenyítés mehet, akkor a fikázás miért nem?

Figyelt kérdés

Igazából meg kellene adni a lehetőséget az LMBTQ-val szemben kritikus hangoknak is megszólaljanak. A média és a popkultúra egyértelműen érzékenyít a témával kapcsolatban, a reklámokból, filmekből, sorozatokból ömlik a "Love is love" kampány meg hogy milyen szuper dolog a nemváltás.

Ezzel szemben egyből elnyomják azt aki elmondja, hogy szerinte mekkora hülyeség ez a nemváltás és még inkább ciki, hogy egyes emberek karriert próbálnak ebből építeni. Ha az egyik oldalnak szabad, a másiknak miért nem? Persze a testi épségét mindenkinek tiszteletben kell tartani, de humor szintjén egy jó kis b.zizás nem a világvége, az még egészséges is, sok embernek önbizalmat ad és szórakoztató.



2023. febr. 17. 10:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mi a szomorúbb 10-es, ha te ezt a sok szart tényleg komolyan gondolod, vagy ha jó pénzt kapsz érte és azért terjeszted...
2023. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
18%

#11 Persze, persze. Tudom, nincs is migránsválság az csak álprobléma, nincs is járvány, scak a gonosz zorbán akarja bezárni az embereket, nincs is lmbtq propaganda, mindez csak elszigetelt eset meg nem fog hozzánk is elérni stb. stb.

Mikor fog már a valóság elérni az agyadig? Amikor majd beleverik a fejed?

2023. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
91%

Nem szállnék be a szokásos anyázásba, inkább csak a kérdésre válaszolnék: a vélemény az vélemény, de nem mindegy, hogy valami mellett, vagy valami ellen szól. Mielőtt kiforgatnánk, hogy "akkor én csak a normális értékrend mellett állok ki", akkor azt javaslom, hogy tedd azt, és állj ki egy értékrend mellett, ne egy másik ellen.


Nyilván szabad véleményt megfogalmazni valami ellen is, de akkor viszont cselekvés, viselkedés ellen állj ki, ne csoport, vagy személy ellen. A bűnözés ellen kiállni remek dolog, a cigányok ellen kiállni arra hivatkozva, hogy bűnözők, már baromira nem.


Ha pedig kiállsz egy cselekvés ellen, akkor valódi cselekvés ellen állj ki. Pl kiállhatsz a homoszexualitás erőszakos terjesztése ellen, csak délibábbal fogsz harcolni, mert ez a szándék nem létezik.

2023. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mit válaszoljak erre. Akinek külön magyarázni kell, hogy miért nem bántunk szánt szándékkal senkit sem, és akinek a b.zizás a kritika egy adekvát formája, ott minden civilizációs alap hiányzik. Azt sem szeretném tudni, hogy milyen lelkivilága van az olyan embernek, aki abból merít önbizalmat, hogy a másikét a sárba tiporja. Gratula Fidesz, éljen a konzervatív keresztény “értékrend”.
2023. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
91%

#4 Pedig pont az teszi közüggyé, hogy nem lehet jogilag nemet váltani.

Senkinek nem kellene megtudnia, hogy egy transznemű transznemű pusztán azért, mert az iratai ellentmondásban vannak a külsejével, ha lehetne jogilag nemet változtatni. Ez különböző helyeken okozhat gondot, pl. jegyellenőrzés, hivatalos ügyintézés, orvosnál hangosan bemondják a rossz nevet, stb. De ha konkrét, élő példákat szeretnél, majd Niki úgyis elmondja.

2023. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
86%
"ha megjelenik egy kampány ami az életet támogatja, ami arról szól, hogy NE legyen abortusz, azt máris próbáljátok mindennel lehúzni, megsemmisíteni." Talán mert egy rakás vadidegen azt hiszi: joga van az adott nőt rákényszeríteni a szülésre? Mert el akarjátok venni az elemi jogot hogy az adott nő döntsön a saját testéről, életéről, és egy sejtcsomó jogai előbbvalóak mint egy gondolkodó, érző lényé? Talán mert amint megszületett a gyerek, lényegtelen a nagy ab-elleneseknek miféle nyomorban él?
2023. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
85%
Vagy hogy egyszerűsítsem: az ab-ellenesek úgy vélik, az ő véleményük lényegesebb mint az adott nő legelemibb joga: hogy döntsön a saját testéről és életéről. A jelenlegi abortusz szabályozás, időhatárok teljesen rendben vannak, rendben levők a korlátok. Az hogy egy rakási idegen beledumál egy olyan helyzetbe amiről semmit sem tud, na az nem oké. Az "életkéről" való nyafogás helyett inkább támogassátok, hogy ne bizonyos életkor és meglévő gyerekszám után lehessen csak sterilizáltani magát annak aki nem óhajt szaporodni. Sokkal kevesebb abortusz lenne.
2023. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
13%

Fuu van baj az LMBTQ oldalon 😁


Zaklatás 😁


Ő zaklat engem azzal, hogy menjen bele a szerepjátékába.


Pont valamelyik nap láttam egy ilyen progresszívet, 3 hónapos kisbabának képzeli magát és be is szarik.

Aztán ha furcsán nézek rá, akkor én vagyok a hülye 😂😁


A régi kedvenc meg az őzike, aki legelni is szokott.😂

2023. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne "fikázni" bármit is? Normális embernek alap hogy nem cseszeget másokat.
2023. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 harminezer oxigén ***** válasza:
88%

#15

A #4-es bizonyàra magasrol tesz arra hogy milyen gondokat okoznak nekünk a jogi nemvàltoztatàs tiltàsàval, mindenapi dolgok kapcsàn (szerintem azzal sincs tisztàban hogy koràbban 2 évtizeden keresztül ez "egyszerűen" ment és semmi problémàt nem okozott).

Biztos azt gondolja hogy ő úgyse talàlkozik ezzel a problémàval akkor ez nem is létezik. Ha meg véletlen mégis belefutna egy ilyen helyzetbe, akkor meg a kérdezőhöz hasonlóan egy jót b**na, k*"gözne csak szórakozàsból vagy önbizalom hiànyból.


Niki

2023. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!