Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben csak melegek lesznek...

A jövőben csak melegek lesznek majd a baloldali politikusok?

Figyelt kérdés
Végülis olyan sokan vevők közülük erre az LMBTQ dologra, hogy nem lepne meg, ha egyszer már kinéznék maguk közül, aki nem ilyen és unalmas, konzervatívnak könyvelnék el. Az emberek ingerküszöbét úgyis egyre lejjebb viszik, szóval lehet majd a sima homoszexualitás sem lesz elég, alapból transzvesztitának kell lenni, hogy valaki érdekesnek tűnjön.

2022. okt. 27. 18:09
 81/97 anonim ***** válasza:
91%

“Akárhányszor kérdeztem - akár itt, akár máshol -, senki sem tudott példát mondani arra, hogy keresztény emberek (nem a kormány) beleszóltak volna az életébe a kereszténység nevében.“


A többit örülök hogy nem cáfoltad (mondjuk a képmutatás részét), mert nem is nagyon lenne értelme.


Minden abortusz ellenes törekvés, vagy azok vegzálása aki nem hetero… De tudok még neked példákat mondani, ha szeretnéd. XD Keresztény átnevelő táborok… De jó ha ti nem szóltok bele senki életébe. Nem értem minek játszani a hülyét.

2022. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
49%

"Minden abortusz ellenes törekvés"

Nemcsak keresztények ellenzik az abortuszt, és ez jó irányba való beleszólás más - konkrétan a magzat - életébe.


"vagy azok vegzálása aki nem hetero"

Ez sem csak a keresztényekhez fűződik. Sőt, a keresztények többsége sem vegzálja a nem heterókat.


"Keresztény átnevelő táborok"

Nem tudom, ilyen van-e egyáltalán Magyarországon, de senkit sem kötelező oda küldeni.

2022. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
91%

Most akkor “nem szóltok bele egyáltalán”, vagy van a “jó beleszólás” ami azért más?


Nincs ilyen, vagy beleszóltok vagy nem. Mi közöd van hozzá eleve? Ha a te testedben lesz magzat, na majd abba beleszólhatsz.


A többi meg persze megint a tetessük a hülyét, szarrá vegzáljátok a nem heterókat egy mesekönyvre hivatkozva.

2022. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs ilyen, vagy beleszóltok vagy nem. Mi közöd van hozzá eleve?"

Szóval keresztényeknek nincs beleszólásuk semmibe, csak ateistáknak?


"A többi meg persze megint a tetessük a hülyét, szarrá vegzáljátok a nem heterókat egy mesekönyvre hivatkozva."

Nem a nem heterókat, hanem az LMBTQP-propagandistákat.

2022. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
91%

Olyanba nincs, amihez semmi közöd. Lehet neked ez újdonság akkor, istenhívő barátom. Tanulj meg saját magaddal foglalkozni. Én se dönthetem el más helyett, hogy mit kezd a saját testével, legyek én bármi. Mintha betiltanák a templomba járásod, mert nekem az nem tetszik. Fura lenne nem? XD


Na, kezdődik. XD Megint aztán ti definiáljátok, hogy ki az LMBTQ propagandista akit isten nevében el kell nyomni, konkrétan mindenki aki nem full kussban, titokban meleg. Ha már megfogja a párja kezét az utcán, az már meleg propaganda.

2022. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
49%

"Olyanba nincs, amihez semmi közöd."

Ja, mert keresztény vagyok, értem.


"Mintha betiltanák a templomba járásod, mert nekem az nem tetszik. Fura lenne nem? XD"

Az elvtársaid egy pár évtizeddel ezelőtt nagyjából ezt csinálták. Persze tudom, nektek szabad.


"Megint aztán ti definiáljátok, hogy ki az LMBTQ propagandista akit isten nevében el kell nyomni, konkrétan mindenki aki nem full kussban, titokban meleg."

Nemcsak a keresztények ítélik el az LMBTQP propagandát, hanem minden jóízlésű, értelmes ember.


"Ha már megfogja a párja kezét az utcán, az már meleg propaganda."

Azért az utcán megfogni a "párja" kezét nem ugyanaz a kategória, mint egy gyerekeket aberrációra nevelő könyvet kiadni.

2022. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
91%

LMBTQP, én értem a poént. Mossuk össze a melegeket a pedofilokkal így egybe, aztán mondjuk azt hogy mi nem is vegzáljuk a nem heterókat. Konkrétan szánalmasan buta vagy, ez a te bajod. XD Még itt se bírod ki hogy legyél képmutató két üzenet között.


Egyik vallási fanatikus f#sznak se lenne köze más dolgához, neked se. Tudom, szar ügy, de ez van. Részemről smárolhatsz is Jézussal a kereszten, úgyse tudod megmondani hogy mit szabad másnap és mit nem. XD

2022. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
49%

"LMBTQP, én értem a poént. Mossuk össze a melegeket a pedofilokkal így egybe, aztán mondjuk azt hogy mi nem is vegzáljuk a nem heterókat."

Nem mi mossuk össze, egyre több LMBTQP/liberális szervezet fogadja el a pedofilokat is.


"Egyik vallási fanatikus f#sznak se lenne köze más dolgához, neked se."

Oké, már megértettem, hogy csak az ateistáknak van joguk más dolgába beleszólni :D

2022. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:

Szerintem te még mindig nem érted, hogy egy kereszténynek NEM KELL elfogadnia az ateizmust, mert az SEMMI. A ti mesétek kreálta a fogalmat, de a fogalom mögött nincs sem ideológia, se lobbi, se semmi, csak az, ami adott a világban, és tapasztalhatjuk. Mit kell ezen nektek elfogadni? Hogy van hegy a mátrában? Hogy van kő a dunában? Ennyi az ateizmus gyakorlati része. Nem, nem kell elfogadnotok benne semmit. Ellenben nekünk el kell fogadni a világ leggonoszabb meséjét, és az aszerint élő, és másoknak ezzel ártó vallásos emberek elborultságait.


"Azért az utcán megfogni a "párja" kezét nem ugyanaz a kategória, mint egy gyerekeket aberrációra nevelő könyvet kiadni."


Te jószagú... ezeket röhögés nélkül tudod leírni? Kérlek, vallj színt, hogy troll vagy...

Nézz utána, hogy a lakosság hány %-a meleg, és akkor most csak róluk beszéltem, ne bonyolítsuk. Lehet különböző %-okat találni, 4-8 között reális valahol, de mivel még mindig nagy az elítéltség (elsősorban miattatok, ti aberrált beteg bibliakövetők), így a mért %-oknál a valóság nagyobb. De dolgozzunk csak egy 4%-ból, ami az alsó határ. Bár gondolom te ellene mész mindennek, és szerinted az "LGBTQ" propaganda tesz mondjuk egy meleget meleggé, de ez nem jgy van, és teljesen természetes. Ergo a történetek karaktereinek, így a meséknek is kb a 4%-ának kellene, akkor lenne reaális a leosztás. Erre mikor kijön EGY NYAMVADT MESEKÖNY, ahol nem hetero szereplők vannak, azt el kell égetni? Meg az akkor ABERRÁCIÓRA TANÍT? "Aberrációra" nem lehet tanítani, azzal születsz. És hidd el a heterók is jól járnak, ha a meleg ember elfogadj magát - erre valü a mese ugyanis - és nem lesz valami elnyomott érdekházassága egy heteró nővel, aki élete végéig nem fogja megérteni, miért nem vágynak rá a párkapcsolatában, és horror lesz az élete.

2022. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:

De a számok teljesen alsó hangúak, 8-10 körül van az átlag mérés, én is azt tartom reálisnak. Van, ahol ennél még többet írnak.

[link]

De rengeteg forrást lehet találni, ez az utolsó, amit nem csuktam be.


Ennek a sokmmillió, és még magyarországon is többszázezer embernek nem lehet EGY NYAMVADT MESEKÖNYVE?

2022. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!