Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apának is kelljen meghallga...

Az apának is kelljen meghallgatnia a szívhangot? (Ha viszont nem megy el az eseményre, akkor elmarad az abortusz.)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, jogos a feministák felvetése, hogy kelljen meghallgatnia az apának is a szívhangot.

Ha azonban az apa nem megy el, akkor értelemszerűen nem végezhető el az abortusz, hiszen mindkét szülőnek traumatizálódnia kell a hang által (már ha van lekiismeretük).



2022. szept. 29. 13:13
 81/95 anonim ***** válasza:
5%

80.

Csak mert ki vagy tartva

2022. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
30%
#80 önellátó és önfenntartó vagyok. Ne magadból indulj ki.
2022. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
5%
En vidéken élek magamnak tetmrlem a kaját meg az összes többiit te meg éhdn halsz ha nem kapsz
2022. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
32%
#83 egyrészt dolgozom, és pénzért megveszem. Másrészt én is meg tudnám termelni. Én is vidékről származom.
2022. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
5%

84.

Ha háború vagy erősebb válság lenne,nem kapnál a boltban sem éhen halnál Én meg nem!

2022. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
30%
#85 ha pont a te földeden van a háború, ugyanúgy meghalsz. De hazamenni én is haza tudok, hogy megtermesszem ami kell. Nem csak te értessz a fölműveléshez, és az állattartáshoz zsenikém
2022. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
5%
86 nem a földeken szoktak háborút csinálni! ne szórakozz, nincs is földed se tapasztalatod!
2022. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
29%
Komoylan mondom, a gyakorin a veszekedés az egyedüli dolog, ami összetartja a népet. Nézzetek be bármelyik abortusz kérdés alá és mindenhol megy az idióták vitája a semmiért. xD
2022. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
30%
#87 az anyai családom generációk óta földműveléssel foglalkozik. A dunántúlon vannak a földjeink nagy része. Jelenleg is művelés alatt. Viszont eléggé elbizonytalanít, hogy te valóban értesz e bármihez a kötözködésen kívül... Nyilván jobban tudod azt is, hogy mihez értek, és mihez nem.. Na persze. Ne égesd tovább magad.
2022. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
5%
89. Na és mit tudnál termelni mégis?
2022. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!