Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apának is kelljen meghallga...

Az apának is kelljen meghallgatnia a szívhangot? (Ha viszont nem megy el az eseményre, akkor elmarad az abortusz.)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, jogos a feministák felvetése, hogy kelljen meghallgatnia az apának is a szívhangot.

Ha azonban az apa nem megy el, akkor értelemszerűen nem végezhető el az abortusz, hiszen mindkét szülőnek traumatizálódnia kell a hang által (már ha van lekiismeretük).



2022. szept. 29. 13:13
 51/95 anonim ***** válasza:
11%
Akkor nem menne miatta a feminista hápogás, hogy a férfi is hallgassa meg. Dolgozik a bűntudat, ami örökké ott lesz a "lelkükben" a még dobogó szívhanggal együtt.
2022. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
79%
#51 konkrétan leszarom, ha meg kell hallgatni. Egy életképtelen parazitát nem esik nehezemre elvetetni, amit egyáltalán nem akarok a testemben. Csak nem vagyok annyira ostoba, hogy ne feltételezzem, hogy más esetleg máshogy élné meg, rosszul érintené, és traumatizálhatha. Traumatizálni valakit “az erkölcs” nevében nem igazán erkölcsös. Meg ez a kárörvendés. Ez mennyire fér meg az erkölcshuszár értékrendedbe? És amúgy segíted valahogy azokat a nőket, akik nem vetetik el, pedig nehéz élethelyzetben vannak? Támogatod az intézeteket, az árvaházakat? Vagy csak addig kell aggódni a “kis életekért” amég más testében vannak?
2022. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:
#52 te annyira ezen a témán pörögsz (több kérdés alá is leírtad a parazitázós okosságodat), hogy azt kell gonodjam, valamit nagyon elnyomsz magadban. Lelkiismeret pl.? Miért kell ennyire bizonyítanod, hogy te bátran megöletsz egy embert? Önmagad felé talán nem tudsz ezzel elszámolni?
2022. szept. 30. 13:21
 54/95 anonim ***** válasza:
91%
Csak az apával hallgattatnám meg. A nőnek elég trauma maga a terhesség és a műtét. Míg a pasik ebből a saját bőrükön semmit nem érzékelnek.
2022. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
91%

"ha majd nem engeded a spermiumomat a méhed közelébe, akkor nyíghat a szád, hogy ne turkáljak a méhedben. Onnantól viszonr az az én gyerekem is, és nem csak onanntól, hogy megjött a bírósági határozat, hogy mennyi a tartásdíj. Mert onnantól hirtelen apa lesz a férfiből, ezen valahogy nem vinnyognak a feministák."

Ha ilyen fontos neked a spermiumod sorsa, tegyél meg mindent, hogy ne kerüljön a nem megfelelő helyre. Onnantól, hogy TE nem tettél meg mindent, hogy az a sperma ne kerüljön a nő méhének a közelébe, nem tudom, hogy merészel nyígni a szád, ha aztán az a nő másképp dönt a sorsáról, mint ahogy azt te szeretnéd. Nektek mindössze annyi a dologtok, hogy jobban vigyázzatok a spermáitokra. Ha erre sem vagytok képesek, akkor meg ne vinnyogjatok.

Amíg a te testedben van, a tied a döntés. Abban a pillanatban, ahogy átkerül a nőébe, az övé. Ez ilyen végtelenül egyszerű.

2022. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
89%

„A szexuális zaklatás olyan, szexuális jellegű, nem kívánatos testi, szóbeli vagy non-verbális magatartás, melynek célja vagy hatása egy másik személy méltóságának megsértése, és megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet teremtése.”

ENSZ Nőjogi Egyezmény


61- a hozzászólásaidat jelentettem.

2022. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
7%

61

Én is jelentettelek a Trollkodásért!


X paragrafus

2022. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
94%

61

Te nagyon ostoba vagy!!

2022. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
4%
58 vagyok az 56-osra irtam csak törölték
2022. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:
56: a szívhang meghallgatásának célja nem az, hogy te megalázódj, hanem az, hogy átgondold a soron következő tettedet. Az, hogy te ezt megalázónak érzed, egyéni szocproblémád.
2022. okt. 2. 05:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!