Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apának is kelljen meghallga...

Az apának is kelljen meghallgatnia a szívhangot? (Ha viszont nem megy el az eseményre, akkor elmarad az abortusz.)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, jogos a feministák felvetése, hogy kelljen meghallgatnia az apának is a szívhangot.

Ha azonban az apa nem megy el, akkor értelemszerűen nem végezhető el az abortusz, hiszen mindkét szülőnek traumatizálódnia kell a hang által (már ha van lekiismeretük).



2022. szept. 29. 13:13
 41/95 anonim ***** válasza:
0%

"#33 az megvan, hogy ez egy elméleti kérdés?"

Eddig nem ezt írtad. Eddig mindenféle férfiak beleszólási jogáról, nemi erőszakról és hasonlókról hadováltál, aminek köze nem volt az egészhez. A lényeg pedig annyi (és ezt tudod, mert leírtad), hogy a férfi szerepe a születésig vagy abortuszig kimerül a sperma célba juttatásában, a többi a nőn múlik.

Ha megtartja, a férfi apa lehet és fizet is.

Ha nem tartja meg, a férfi kikerül a képből és a nő megy végig az abortuszon.

Ez nem elmélet, ez a gyakorlat mostantól.

Ez a nők joga a gyakorlatban, elértétek, sikerült, élvezzétek ki.

2022. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
91%
#31 a kérdés továbbra is elméleti. Melynek negválaszolásához a mindennapi eseteket és jellemző dolgokat is számításba vettem. Nincsen tisztán igazságos út a biológia miatt. De az optimumra kell törekedni. Ezért gondolom hogy a pasinak meg a nőnek maguk között kell megegyezni. Ha sikerül a férfinek olyat ajánlania, amit a nő elfogad, és megszüli, az csodás. De a nők testéről csak a nők dönthetnek. Ez nem vitapont.
2022. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
8%

34."Amennyire én tapasztaltam, mikor még kerestem társat (feladtam), a férfiak többsége nem tud uralkodni az ösztönein. :-D"


Igen mert ócska nőkkel csak ilyenek állnak szóba!

2022. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi 41nek ment
2022. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
0%

"De a nők testéről csak a nők dönthetnek. Ez nem vitapont."

Nem is vitatja senki, ezért is mennek át a nők a törvény által megszabott folyamaton egyedül. Ez vitán felül áll.

2022. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
30%
#45 csak ilyenkor veszik ki a férfiak felelőssége. Vagy szerinted a férfiaknak nincs és nem is kell hogy felelőssége legyen? Saját farkába harapó kígyó esete.
2022. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
0%
"Vagy miért lenne a férfinek beleszólása, hogy a nő testével mi lesz? Ki tököm a pasi, hogy ebbe beleszólása legyen?"
2022. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
4%
Szokásos abortuszos civakodásxDDDD
2022. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
6%
Haha, a nők most hisztikéznek, mert az ő felelősségük lett a gyilkosság végrehajtása és vállalni kell a következményeket! Jó szórakozást a szívhang meghallgatásához és a tudathoz, hogy lelketlen gyilkosok vagytok. Ez az emlék halálotokig elkísér majd.
2022. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
76%
Abortusz mint gyilkosság...ezen mindig jót nevetek. Ennyi erőből, ha lecsapok egy legyet, az is gyilkosság. :D Komolyan, ennyire puhányok egyes emberek?
2022. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!