Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apának is kelljen meghallga...

Az apának is kelljen meghallgatnia a szívhangot? (Ha viszont nem megy el az eseményre, akkor elmarad az abortusz.)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, jogos a feministák felvetése, hogy kelljen meghallgatnia az apának is a szívhangot.

Ha azonban az apa nem megy el, akkor értelemszerűen nem végezhető el az abortusz, hiszen mindkét szülőnek traumatizálódnia kell a hang által (már ha van lekiismeretük).



2022. szept. 29. 13:13
 71/95 anonim ***** válasza:
95%

"ha majd nem engeded a spermiumomat a méhed közelébe, akkor nyíghat a szád, hogy ne turkáljak a méhedben. Onnantól viszonr az az én gyerekem is, és nem csak onanntól, hogy megjött a bírósági határozat, hogy mennyi a tartásdíj. Mert onnantól hirtelen apa lesz a férfiből, ezen valahogy nem vinnyognak a feministák."


Szóval ha felmész egy vulkán tetejére, és beleesel, akkor a vulkán a hülye?



Normális párkapcsolatban a két fél meg tudja beszélni, hogy mi legyen. Mindketten mérlegelnek, és lehet, hogy a férfi tud olyan érvet mondani, ami végül befolyásolja a nő döntését - legyen szó bármelyik opcióról. Fontosnak tartom kiemelni, hogy MEGBESZÉLIK, nem pedig zsarolják meg fenyegetik egymást.

Ha pedig nem párkapcsolatról van szó, akkor meg teljesen jogosan a nő dönt. Miért ő hordja ki, nevelje a te gyerekedet, ha csak annyi lesz, hogy néha utalsz egy kis pénzt, meg néha elviszed szórakozni a gyerekét? Ő meg oldja meg egyedül a mindennapokat. Ilyen esetben teljesen érthető, hogy elveteti, és nem tudhatjuk, nem vágyna-e egyébként egy stabil kapcsolatban gyerekre. Fáj ez nekik eléggé. Miért akarod, hogy jobban fájjon? Neked mi hasznod lesz más emberek szenvedéséből? Örömmel néznéd, hogy a gyereked a mindennapok során nyomorog? Hogy vajas kenyéren nő fel? Hogy albérletből költözik albérletbe? Hogy karácsonyra nem kapja meg a vágyott ajándékokat, neki nem lehet fizetős szakkörre járni, pedig szeretne, sosem megy nyaralni, az anyukája elkésik az anyák napjáról, mert már nem tud előbb elkéredzkedni? Hogy nem kap új sport cipőt, kimarad a barátja szülinapi bulijából, mert nincs pénz ajándékot venni a másik gyereknek, hogy a szomszéd nénivel tölti a saját szülinapját, mert éppen ő tud rá vigyázni?

Ez lenne az ideális élet a gyereked száma? Ezt kívánod neki? Hát nem tudom, te vagy a nő a kegyetlenebb, aki elvetetné? Szerintem te.

2022. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:

"Normális párkapcsolatban a két fél meg tudja beszélni, hogy mi legyen."

Így van. Csakhogy a mai törvények nem teszik lehetővé, hogy a két fél megbeszélje, ugyanis a nő álláspontja érvényesül mindneképp: ha akarja, megöleti a férfi gyerekét, ha akarja nem.

Ezzel lehet vitatkozni, de ez egy tény.

2022. okt. 2. 12:01
 73/95 anonim ***** válasza:
100%
Reagálnál a 68-as kommentemre is? Már ha tudsz bármi érdemlegeset, és nem kifogást keresnél vagy kibúvót...
2022. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
93%

#72 "a nő álláspontja érvényesül mindneképp: ha akarja, megöleti a férfi gyerekét, ha akarja nem."

Két dolog

1. A nő az, aki keresztülmegy a terhességen, és a szülésen. Az ő teste megy át ezen a traumán. Ő az, aki a reggeli rosszullétektől kezdve visel minden nehézséget és kockázatot. Ő az, akinek a zserveit összenyomja a magzat, Az ő bőre reped szét és nyúlik ki. Az ő végtagjai dagadnak be hetekre, hónapokra. Ő esik ki a munkából, neki kell vizsgálatokra járnia, ő viseli a kockázatokat, ő lesz veszélyeztetett terhes. Ő az, aki hosszú órákon, vagy napokon keresztül vajúdik. Ő az, akinek a vaginája szészakad a kitolás közben. Ő fog öltésekkel a nemi szervén, egy gátsebbel ellátni egy csecsemőt. Vagy ő lesz az, akinek a hasfalát szabdalják fel. Ő fog még több időre kiesni a munkából. Hogy a francba ne ő döntene erről. Mit tesz ehhez a férfi? A spermát, és az 5 perc akciót, utána semmit. Mégis miért lenne beleszólása ebbe?

2. Gyerek akkor lesz, ha megszületik. Egészen addig magzat, sőt, amikor az abortuszt elvégzik, még csak embrió. Nem életképes. Nem lehet megölni valamit, ami nem képes az életre.

Ha meg a férfi ennyire a szívén viseli az embrió sorsát, akkor egyezzen meg a nővel, hogy hordja ki a gyereket. Fizessen neki, mint egy béranyának. Fizesse a nő minden kiadását a terhesség alatt, az összes orvosi vizsgálatot, majd a szülésért plusz pént. Fizesse a felépülés ideje alatt a költségeket, és a helyreállító műtéteket, és esetlegesen a pszichológust, ha szükség lesz rá. És onnantól ketdve nevelje egyedül a gyereket. Egyezzen meg. Ingyen nem értem, hogy hogy váná el egy nőtől, hogy akarata ellenére végigmenjen egy ilyen emberkínzásnak minősülő folyamaton szívjóságból (a Nemzetközi Büntetőbíróság minősíti annak, nem én).

2022. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
24%
Úristen, hogy ezek még mindig ezen vitatkoznak az döbbenet. Fontos téma az abortusz de azért durva, hogy csak erre a témára vagytok így rácuppanva. xDD
2022. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:

74:

Leírom mégegyszer, mert láthatóan gyenge vagy nyakon felül:

A férfinak azért nem kell meghallgatnia a szívhangot, mert se így, se úgy nincs beleszólása a saját gyereke életébe. Ezért a férfit felesleges traumatizálni a szívhanggal, mivel ha szeretné a gyerekét, akkor sem mentheti azt meg a gyilkos nőszemélytől.

"Nem lehet megölni valamit, ami nem képes az életre."

Te sem vagy képes az életre, mégis gyilkosság, hogy ha megöllek.

2022. okt. 2. 14:16
 77/95 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos kitörölték az összes válaszomat mert itt is megy az lmbtqp lobbi.
2022. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: “ Ezért a férfit felesleges traumatizálni a szívhanggal, mivel ha szeretné a gyerekét, akkor sem mentheti azt meg a gyilkos nőszemélytől.”

Tehát elismered, hogy traumatizálják. De mondom. Ajánljon fel x összeget. Hidd el, hogy abba már sokan belemennének. Ingyen nem értem mit vársz, hogy akarata ellenére ingyen inkubátort játszon bárki.

“ Te sem vagy képes az életre, mégis gyilkosság, hogy ha megöllek.”

Hogy ne lennék életképes? Hiszen más ember testétől függetlenül életben tudok maradni. Dolgozom, megteremtem magamnak a lakhatást, és az ételt is. Nem csak életképes de önellátó vagyok. Vagy ha valami apokalipszisre érted, hogy nem tudnék más nélkül életben maradni, ha nem vadásznak helyettem? Tudok gyümölcsöt, zöldséget termeszteni, horgászni, szerintem ellennék. Nem magadból kell kiindulni, hogy te nem tudnál túlélni egyedül.

2022. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
0%

78

"Hogy ne lennék életképes? "


Sehogy!

2022. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
94%
#79 akkor már nem lennék életben zsenikém.
2022. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!