Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apának is kelljen meghallga...

Az apának is kelljen meghallgatnia a szívhangot? (Ha viszont nem megy el az eseményre, akkor elmarad az abortusz.)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, jogos a feministák felvetése, hogy kelljen meghallgatnia az apának is a szívhangot.

Ha azonban az apa nem megy el, akkor értelemszerűen nem végezhető el az abortusz, hiszen mindkét szülőnek traumatizálódnia kell a hang által (már ha van lekiismeretük).



2022. szept. 29. 13:13
 31/95 anonim ***** válasza:
40%
#29 Komolyan úgy gondolod, hogy egy kétperces meló miatt több joga van a férfinak, mint a nőnek ebben az ügyben, akinek 192100x annyi időt igényel, plusz az egészségét, és egzisztenciáját is?
2022. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
6%

27

"Az abortuszt végző nők majd behívják az egyik, random férfi barátjukat, aztán elvégzik. "


Igen?


Ebben az esetben előre eltervelt gyilkosságért ülne mind2.

2022. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
7%

"Komolyan úgy gondolod, hogy egy kétperces meló miatt több joga van a férfinak"

Komolyan nem ezt írtam, csak nem tudsz olvasni. A NŐ JOGA AZ ABORTUSZ.

A NŐ JOGA. Érted?

A NŐ JOGA.

Tehát a férfinak NINCS BELESZÓLÁSA.

NINCS.

Ha tehát nincs beleszólása és a nő döntése, akkor a nő viseli azt a terhet az abortusz előtt, hogy meg kell hallgatnia a szívhangot.

ÉRTED MÁR? HAJLANDÓ VAGY FELFOGNI? SZÁJBARÁGÓSABBAN ÍRJAM?

Feministák.. ittenem.

2022. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
87%

"az különbözteti meg, hogy tud uralkodni az ösztönein"


Amennyire én tapasztaltam, mikor még kerestem társat (feladtam), a férfiak többsége nem tud uralkodni az ösztönein. :-D

2022. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
92%

Az apának ugyanannyi köze van ahhoz a gyerekhez, mint az anyának, így jogos a felvetés.

Az más kérdés, hogy kivitelezni nem igazán lehetne. Ugyanis mindenki letagadná, hogy ő az apa.

Én is támogatom, hogy minél kevesebb legyen az abortusz. De ez a módszer nem hogy rossz, de szerintem nem is lesz hatékony.

2022. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
92%

Megelőzéssel, edukációval, elérhető fogamzásgátlással, elérhető egészségügyi szűrésekkel, jó közbiztonsággal, normális megélhetéssel (ne azért ne vegyenek fel egy nőt dolgozni, mert mi van, ha elmegy szülni), és még egy rakás fontos dologgal lehetne csökkenteni az abortuszok számát.

Sokat már részleteztek is itt meg máshol, én egyre kitérnék, amit nem szoktak, az elérhető egészségügyi szűrésekre. Nekem volt a rokonságomban olyan, akinek életmentő abortusza volt (múlt idő, mert már nem él, egyik nagymamám testvére volt), betegséggel született, de nem volt ismert, mennyire súlyos (gépeken halt meg végül), terveztek gyereket a férjével, és akkor derült ki, hogy a betegsége miatt belehalna a terhességbe, mikor már terhes lett tervezetten. Lehet, hogy egy már menstruáló kamaszlányt nem kellene sokkolni ilyen vizsgálatokkal, amikből már tudhatná előre, hogy lehet-e gyereke biztonságosan vagy nem, de amikor egy párkapcsolat oda jut, hogy elgondolkodnak a gyerektémán, vagy ha egy nő már elég érett, hogy hosszú távra keres társat, akkor még a próbálkozások előtt hasznos lenne ezeket feltárni. Nem tudom, hogy most végeznek-e mondjuk egyedülállóknak meddőségi vizsgálatot, vagy csak pároknál végzik el. Viszont eleve eljutni orvoshoz napjainkban azért hosszú várakozási idővel jár. Csak egy példa, fogorvoshoz augusztusban, csak éves szűrővizsgálatra, tehát hozzá sem nyúlnak a fogakhoz, 1,5 hónapra kaptam időpontot, és ennél csak rosszabbakat hallottam, olvastam másoktól, más-más vizsgálatokra.

2022. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
91%
#32 pont ezt írtam. Hogy ha a semmi beletett meló mellett döntést szeretne, akkor oké, egyezzenek meg. Úgymond “vegye meg” a gyereket. Kártalanítsa a nőt. Az utolsó szó így is a nőé, mert az ő teste, övé a kockázat.
2022. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
93%
#33 az megvan, hogy ez egy elméleti kérdés?
2022. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
7%

ma 14:49

Hirtelen elméleti a kérdés mi? Mint a libsik.Ha elveszítenek egy vitát,megy a terelés. XDXD

2022. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
88%
#39 ez egy anonim fórum. Egy elméleti kérdést tettek fel. A felhasználók ennek fényében válaszoltak. Te meg elkezded kioktatni, hogy ez nem így megy az életben. Egy elméleti kérdés alatt. Látod a problémát?
2022. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!