Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád azt, hogy csak a...

Támogatnád azt, hogy csak a beteg, erőszaból származó, anya életét veszélyeztető magzatot lehessen abortálni?

Figyelt kérdés
Ezzel kiszűrhetőek lennének a kényelmi abortuszt akarók, és ésszerű kompromisszum születne. Beteg alatt azt a magzatot értem, aki teljességgel képtelen lenne az öneállátásra és emebrekkel való értelmes kommunikációra (pl. súlyos autizmus).

2022. júl. 2. 17:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Méghozzá azért, mert nem kötelező gumi és ész nélkül kefélni, ha meg kiszakad, akkor ott a 72 órás. Aki ennyit nem képes vállalni, és inkább megölet egy ártatlan magzatot, azt rabszolgaságba küldeném élete végéig.
2022. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:
21: egyetértek, sajnos ez a többség.
2022. júl. 2. 19:41
 23/74 anonim ***** válasza:
97%
Abba miért nem gondolnak bele egyesek, hogy mennyi különböző helyzetben kell ilyen döntést meghozni a nőnek? Közeli barátnőmmel történt, hogy több éves kapcsolatban, terhes lett. Nem volt tervezett, tartott is a dologtól, de gondolta, belevág a barátjával. Csakhogy rá néhány héttel kiderült, hogy a pasijának viszonya van. És akkor ilyen helyzetben mi legyen? Nézze el neki? És az a mentális és érzelmi stressz, ami ilyenkor az emberen van? Akár hatással is lehet a magzatra. Vagy szakítson, és már a gyerek születése előtt egyedülálló anya élete elé nézzen? Lépjen le, és nevelje egyedül, úgy hogy bármikor amikor ránéz a gyerekre, a csalfa exét lássa, aki átb@szta? Vagy mi van olyan helyzetben, amikor bántalmazó, toxikus kapcsolatban él a nő? Szülője meg a bántalmazójának a gyereket, és így hozzá legyen láncolva egy életre? (Aki azzal jön, hogy “miért nem hagyja el?” Az nézzen utána a bántalmazó kapcsolatok pszichológiájának, utána kommenteljen) baromi könnyű és rettentően arrogáns “kényelmi abortuszként” emlegetni egy ilyen beavatkozást, hogy mellé a pszichológiai tényezőket nem nézik hozzá.
2022. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
3%

Három, és csakis három esetben engedném az abortuszt:

1. A nőt megerőszakolták.

2. A nő testi épsége forog kockán.

3. A gyermek gyógyíthatatlan testi vagy pszichikai rendellenességgel jönne a világra, vagy ha bizonyosan nem maradna túl sokáig életképes.


De az, hogy egy nő önszántából lefekszik egy bunkó idióta neandervölgyivel aki nem hajlandó védekezni, az nem ok egy magzat megölésére. Az ilyen nő, meg az ilyen férfi egyék meg amit főztek. Aki szelet vet, vihart arat tartja a mondás.

2022. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
82%
#24 tehát szerinted egy baba, az büntetés? És jó helyen lesz olyan embereknél, akik védekezni sem tudnak felelősségteljesen? Egy babáról majd felelősségteljesen fognak gondoskodni?
2022. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
97%
#24-es, pont ezt akartam mondani: nem a két hülye eszi meg, amit főzött, hanem A GYEREK!
2022. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

Tehát inkább öljük meg a gyereket, mint hogy két hülye szülője legyen.

Oké, de akkor aki egyszer abortált, miért vállal később mégis gyereket?

2022. júl. 2. 21:30
 28/74 anonim ***** válasza:
94%
#27 mert más élethelyzetbe kerul, vagy mert az emberek változnak? Én most egyetemista vagyok. Védekezek is. De ha mégis terhes lennék, biztos, hogy elvetetném. Nem vagyok anyagilag független, nincs stabil párkapcsolatom, az egyetem mellett jó, ha részmunkaidőben el tudok menni dolgozni, de az nem lenne elég az albérletre se. És még ezek tetejébe gyerek? Hülye vagyok én? Ezért védekezek, ismétlem, de hibaszázalék mindig van. Emellett, később, kb 8-10 év múlva igen, szeretnék majd gyereket. Most semmiképp.
2022. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
94%
Ez kizárólag a nő döntése. Ne 65-70 éves vénfacok hozzanak ilyen helyzetekben döntést. Mondom ezt 40 éves férfiként.
2022. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
93%

Minden egyes terhesség és gyerekszülés veszélyezteti az anya egészségét, sőt, potenciálisan az életét is, szóval köpj fel és állj alá.

Amúgy meg takarodj már a picsaba ezekkel a hülye abortuszellenes kérdéseiddel.

2022. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!