Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád azt, hogy csak a...

Támogatnád azt, hogy csak a beteg, erőszaból származó, anya életét veszélyeztető magzatot lehessen abortálni?

Figyelt kérdés
Ezzel kiszűrhetőek lennének a kényelmi abortuszt akarók, és ésszerű kompromisszum születne. Beteg alatt azt a magzatot értem, aki teljességgel képtelen lenne az öneállátásra és emebrekkel való értelmes kommunikációra (pl. súlyos autizmus).

2022. júl. 2. 17:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
81%

"Ha az embereket az zavarja, hogy az abortusz szerintük gyilkosság, akkor mégis miért lesz hirtelen elfogadható a magzat halálbüntetése az apja bűne miatt?"


Ne keress logikát, pláne valódi életszeretetet az ilyenek agyában.


Általában, ha megfigyeled, ugyanazok abortuszellenesek, akik egyébként támogatják a halálbüntetés bevezetését (én több ilyet ismerek!).


Nem az élet védelméről szól számukra az abortusztilalom, hanem a nők fölötti hatalomgyakorlás eszköze. És 99%-ban férfiak!


Az az ösztön húzódik meg a dolog mögött, hogy "Majd MI megmondjuk, hogy megtarthatjátok-e vagy sem a gyermekeinket!"

2022. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
15%
A halálbüntetést olyan emberekkel szemben támogatom, akik veszélyt jelentenek mások életére. Tudom, hogy a liberálisok inkább babusgatni szeretik a devianciát, de illene érteni a különbséget.
2022. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
8%
#11 Ebben a kérdésben hellyel-közzel egyetértünk, de ez a femináci hozzáállás a 99%-al, meg ne haragudj de baromság. Az abortusz kérdés inkább vallási alapon nyugszik sem, mint ösztön(wtf!?). Ha az ösztönön múlna, akkor nem létezne abortusz. A reprodukciós elv lépne életbe, tehát a gyerek marad.
2022. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
9%
#12 Isten szemében a gyilkosság maga a deviancia keresztény konzervatív barátom...
2022. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
21%
Na csak eljutottunk oda, hogy aki nem a ballib propagandát tolja, az keresztény konzervatív. Van mit fejlesztened az egybites világképeden. Én nem vagyok vallásos, úgyhogy hiába hisztizel.
2022. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
85%
Ha vallás az alapja, akkor pl. a prostitúció miért nincs betiltva? Azért miért nem lobbiznak, hogy az, aki igénybe veszi egy prosti szolgáltatásait kapjon 99 év börtönt? Mert a prostitúció a férfiaknak kedvez? Pedig a Bibliában benne van, hogy a bujaság, paráznaság bűn és a pokolban fognak égni a paráznák. Akkor miért nem büntetik ugyanolyan szigorúan azt, aki prostihoz jár vagy szeretője van, mint az abortuszt? Azért, mert az a férfiakat is érintené hátrányosan.
2022. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb országban tudtommal a 12.-ik hétig legális az abortusz. Addig, ameddig a magzatnak nincs agyműködése. Szóval nem él gyakorlatilag. Szóval a 12.-ik hétig szerintem simán támogatható az abortusz. Viszont miután a magzatnak már van agyműködése, onnantól egyértelműen gyilkosság az abortusz, és csak akkor engedélyezném, ha biztosan súlyos fogyatékkal születne meg a gyerek.
2022. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
71%
17. Csak a tizenkettedik hétig nem mindenki veszi észre, hogy terhes. Főleg nem úgy, hogy ma már mindenféle hormonnal tömik magukat az emberek.
2022. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
100%
#16 Látod ez már más tészta. Egyrészt az országokban, ahol legális az abortusz általában a prostitúció is az, tehát nem áll fenn a kettős mérce. Másrészt abben igazad van, hogy a férfi politikus is el akar járni a lányokhoz, tehát nem tiltja be őket. Azonban a prostituáltat meg tudod kérdezni, meg tudja védeni magát és ahol rendesen szabályozva van(svájc) fizikai atrocitásoktól mentesen végezheti aunkáját. De ne menjünk bele a prostituált kérdésbe kérlek...
2022. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
8%
A prostitúció betiltását is támogatnám.
2022. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!