Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért csökkenti...

A kormány miért csökkenti egyes élelmiszerek árait, ahelyett hogy inkább a béreket és nyugdíjat emelné meg?

Figyelt kérdés

A magyar nyugdíj és minimálbér a legalacsonyabb Európában.


Tavaly Románia le előzött minket, idén már Bulgária is.


Ennél lehet még tovább süllyedni??



2022. jan. 17. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

#59:

Mit higgyek annak?

2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
amit az 58-ban leírtál.
2022. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Amit a német cégnél tapasztaltakról leírtam, abban mi a hihetetlen?
2022. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Jaj, de sok komment jött, amíg nem voltam.


#53

"Valójában, most voltam kint, hogy lökjek valamit a disznóknak és ezt is mással iratom."

Nem lepne meg a sok terelés és érvelési hiba után.


"Nem tudom mit tudsz te a tanárokról, feleségem tanító, elég jól ismerem"

Megint ez a személyes példa... De jó, akkor én is ezt csinálom.

Rendszeresen járok be általános és középiskolákba ismerőseim miatt, illetve volt tanáraim miatt. Eléggé tisztában vagyok azzal, hogy mennyire kiégett rétegről van szó.


"Akkor most már megkérlek, hogy mással beszélgessél, mielőtt jelentem a moderátornak a sértegető, lekezelő stílusban írt üzeneteidet."

Ha téged a tények sértenek, akkor ott gond van.

Amikor valaki kijelenti, hogy a Föld lapos, akkor nem sértés lehülyézni őt, hanem egy tény.

Egyébként ha tudnál olvasni, akkor felfogtad volna, hogy nem téged, hanem a kijelentéseidet jellemeztem.

2022. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
#64: Ide figyelj kisapám! A te kijelentéseidet is lehetne jellemezni egy kreténségi skála végtelenhez tartó szakaszán. Anonim név mőgé bújtatott, arrogáns személyeskedéseid alapján sejtem, hogy tetemes korkülönbség van köztünk az én javamra. Nem érdekel, hogy miben van igazad, miben nincs, de ezt a szemétláda stílust tartogasd a barátnődnek, ha van, tényből pedig a jó anyukádat hülyézd le, hátha ő nem veszi majd sértésnek.
2022. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!