Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, akinek az egyre szélsős...

Ki az, akinek az egyre szélsőségesebb LMBTQ provokációk hatására megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés

Ide is kitettek már pár linket, hogy az utóbbi időben mik mennek, párat felsorolás gyanánt:

Superman homoszexuális lett, egy rózsaszín hajú barátja van, akivel smárol. A Mikulás is meleg lett, ő is egy férfivel smárol. Itthon már jelenteni kell a "homofóbiát", erre egy külön oldalt hoztak létre.

Úgy általában pedig egyre erőszakosabban homofóbozzák, szidalmazzák a társadalmat, hogy nem elég elfogadó velük szemben. Kiindulva abból, hogy én eddig maximálisan elfogadónak tartottam magam, mégis kezd ez átfordulni bennem mindezek hatására egyfajta ellenszenvvé, azon gondolkodtam, hogy ezt én érezem csak egyedül így? Csak nekem sok már, amerre ez az egész tart?



2021. nov. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Soha nem öltöztem női ruhába, nem is fogok. Míg mi normálisan, tisztelettel valaszoltunk a kiírt kérdésedre, te folyamatosan személyeskedsz, és olyan hülyeségekkel vádolsz minket, amiknek semmi közük az igazsághoz. Elég gáz, hogy az ilyeneket nem tiltják ki innen, de úgy látszik, a moderátorok itt is tesznek magasról a felhasználókat érintő abúzusokra. Egyébként ha nem érdekel, akkor minek kérdezed?

Roppant rossz életed lehet, ha ennyire meg vagy keseredve.

2021. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék hogyan gondolkodik az, aki szerint egy meleg férfi a nőies dolgokra gerjed.

Nem az dolog lényege, hogy a saját neméhez vonzódik, vagyis a férfias pasikhoz?

2021. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

A szexualitás nem értékrend kérdése,ahogy az öltözködés sem.


Vannak,akik csak fekete ruhában járnak,ők úgy érzik jól magukat,ettől még nem fogom őket értékrend szerint minősíteni.


Neked az a bajod,hogy túlérzékeny vagy!Normális ember nem azzal foglalkozik mások milyen ruhába öltöznek fel.

2021. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!