Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, akinek az egyre szélsős...

Ki az, akinek az egyre szélsőségesebb LMBTQ provokációk hatására megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés

Ide is kitettek már pár linket, hogy az utóbbi időben mik mennek, párat felsorolás gyanánt:

Superman homoszexuális lett, egy rózsaszín hajú barátja van, akivel smárol. A Mikulás is meleg lett, ő is egy férfivel smárol. Itthon már jelenteni kell a "homofóbiát", erre egy külön oldalt hoztak létre.

Úgy általában pedig egyre erőszakosabban homofóbozzák, szidalmazzák a társadalmat, hogy nem elég elfogadó velük szemben. Kiindulva abból, hogy én eddig maximálisan elfogadónak tartottam magam, mégis kezd ez átfordulni bennem mindezek hatására egyfajta ellenszenvvé, azon gondolkodtam, hogy ezt én érezem csak egyedül így? Csak nekem sok már, amerre ez az egész tart?



2021. nov. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
54%
Tök jó, hogy ilyen politikai baromságok miatt és nézettség miatt elvaltoztatott karakterek miatt nem szeretitek, támogatjátok a melegeket. Gratulálok emberek!
2021. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

22: valahogy Hitler is így gondolkodhatott: kétféle ember van, aki elfogadja, hogy az árja az urakodó faj, a másik aki nem, ők az ellenség.

Átmenet nincs, pl. az, aki elfogadja a melegeket, de már a töke tele a követelőzésekkel meg az állandó provokációikkal és hazudozásaikkal arról, hogy ők mennyire el vannak nyomva. Miközben ők telibe sz*rnak mindet, ami másoknak szent.

2021. nov. 29. 16:58
 23/53 anonim ***** válasza:
15%

Az LMBTQ-sok forradalomcsinálók.


Van homofóbia a társadalomban, de a melegfelvonulással nem oldják meg a problémát. Sőt fokozzák. És ők ezt szerintem tudják.


Ahogyan pedig a tolerancia kampányt nyomatják, az felér egy pszichoterrorral. Mintha a Rákosi korszak logikáját követnék: aki nincs velünk az ellenünk van.

2021. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
69%

Lmbtq egy rohadt lobbi.

Hogy is mondta anno Putyin, a gyerekeket hagyjak beken. Akkor meg csak neztem hogy ez mirol beszel erre par ev es itt vannak.

2021. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
66%

#26:


Most még röhögnek azon, aki azt mondja, hogy majd be akarnak menni az óvodába téríteni, de hidd el, hogy pár év, és már erről fog menni a vita. És akik most röhögnek, azok fogják magyarázni, hogy végülis miért ne mehetnének be.

2021. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
57%

Ellen kell allni ennek az agressziv lobbinak.

Es hogy a kerdes feltevonek valaszoljak, igen valtozott a velemenyem a melegekrol, mert feltem a gyerekem a lobbijuktol.

2021. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy a Pedofíliát majd fel fogja karolni az LMBTQ, már évek óta hangoztatja a jobboldal. Valahogy nem látom, hogy ez bekövetkezett volna, szóval ez nem több mint hergelés és alaptalan vádaskodás.
2021. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
30: ahogy a melegházasság, örökbefogadás, nemváltást ellenzők kriminalizálása , stb stb sem következett be. Ja, dehogyisnem.
2021. nov. 30. 19:36
 29/53 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem kriminalizálja azokat az embereket, akik így gondolkoznak. Azok vannak kriminalizálva akik mocskolódnak vagy esetleg fizikailag bántalmaznak másokat (ilyen esetek még mindig vannak Magyarországon, ez valahogy nem kelti fel annyira a figyelmet mint egy meleg karakter egy filmben). De a te logikádból kiindulva akkor én is mondhatnám, hogy 2012-ben betiltották a házasságot, most ott tartunk, hogy betiltották azt, hogy olyat adjanak le a Tv-ben, aminek "meghatározó eleme" a homoszexualitás. A következő még durvább tiltás lesz és szépen eljutunk oda, hogy a homoszexualitás önmagában lesz bűncselekmény. Jó lenne ebben a kérdésben valahogy konszenzusra jutni, mert így soha nem lesz jó egyik oldalnak sem.
2021. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
58%

Még mindig úgy gondolom hogy a kormány nyomatja ezt. Hozzunk ilyen döntést, olyat, korlátozzuk stb. Jobb lenne ha hagyná, nem lenne több felesleges szabály, aki meg nem kíváncsi rá, nem látja.


Szarom le ki homofób, amíg nem kezd el szidni, maradjon csendbe, gyűlölködjön homofób társaságokba.

2021. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!