Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, akinek az egyre szélsős...

Ki az, akinek az egyre szélsőségesebb LMBTQ provokációk hatására megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés

Ide is kitettek már pár linket, hogy az utóbbi időben mik mennek, párat felsorolás gyanánt:

Superman homoszexuális lett, egy rózsaszín hajú barátja van, akivel smárol. A Mikulás is meleg lett, ő is egy férfivel smárol. Itthon már jelenteni kell a "homofóbiát", erre egy külön oldalt hoztak létre.

Úgy általában pedig egyre erőszakosabban homofóbozzák, szidalmazzák a társadalmat, hogy nem elég elfogadó velük szemben. Kiindulva abból, hogy én eddig maximálisan elfogadónak tartottam magam, mégis kezd ez átfordulni bennem mindezek hatására egyfajta ellenszenvvé, azon gondolkodtam, hogy ezt én érezem csak egyedül így? Csak nekem sok már, amerre ez az egész tart?



2021. nov. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
82%

#10


Hát,még jó,hogy nem kér tőled engedélyt senki.

Eleve már az is baj,hogy sokan azt gondolják,hogy az ő jóváhagyásuk kell ahhoz,hogy mások hogyan élik az életüket.


Ilyen a melegházasság is.

Fejlett,nyugati,demokratikus országban a demokrácia nem a többség diktatúrája.

Egy normális társadalomban fel sem kellene merülnie,hogy valaki nem házasodhat össze a párjával,mert az másoknak nem tetszik.

És?Kit érdekel.Más se mondja meg,hogy Józsi Marikát veszi-e feleségül vagy Gizit.


Azért raknak bele a filmekbe meleg karaktert,hogy Mucsaröcsögén Pista is felfogja,hogy léteznek,és bizonyos azért,mert ők kevesebben vannak,attól még őket sem lehet elnyomni,ugyanolyan jogok illetik meg őket.


Superman pedig természet feletti erőkkel rendelkezik,tud repülni.

Ezzel az erővel a fantasy filmek ellen is tüntethetnének,hiszen azok irreálisak.

2021. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
52%

Nem a melegekkel van a gond, hanem a médiával, és az egész PC őrülettel.

Igazából ez az egész már kontraproduktív szerintem, mert a melegek nagy többsége is simán éli a hétköznapi életét, nem jár felvonulásra, nem azon ügyködik egész nap, hogy mindenhol azt hirdesse, milyen jó és divatos melegeknek lenni.

Mindenhol van egy apró kis rész aki persze szélsőséges, na az ilyenek hatására indult ez az egész, a média meg felvette a dolgot, aztán az egész folyamat már önmagát gerjeszti, mert ugye mindenhova kell már egy meleg, kell egy kínai, kell egy fekete, meg persze kell valaki olyan is aki át lett operálva másik nemmé, esetleg egyik neműnek sem szabad nevezni.

De ha megkérdeznénk az adott csoportból pár embert, szerintem nem sokan mondanák, hogy jajj igen, hát enélkül nem lett volna jó az adott alkotás, mert ez annyira hiányzott belőle. Cserébe ugye a lakosság olyan 98%-nál, legalábbis mintha ennyit olvastam volna a heterok arányáról, szóval náluk meg nem csoda, hogy kiborul a bili.


Kicsit olyan ez mint mikor az 50 fős csoportban egy ember vegetariánus, aztán emiatt az étteremben mindenkinek salátát rendelnek, mert persze, hogy a többség alkalmazkodjon a kisebbséghez.

2021. nov. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
24%

#12

Áh, dehogy kontraproduktív. Pont emiatt meg az erősödő sztereotípiák miatt tudnak könnyebben beolvadni az emberek. Mert nem arra számítanak a legtöbben, hogy hétköznapiasan néznek ki a másak. :)

2021. nov. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
7: nem mi foglalkozunk ezekkel, hanem ti toljátok az arcunkba.
2021. nov. 29. 10:14
 15/53 anonim ***** válasza:
81%

#14


Mi toljuk az arcodba?

Ezt a kérdést ki a faxom tette fel? A melegek kényszerítettek, hogy írd ki?

Ha nem akkor te tolod miénkbe.

2021. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
64%

#17


Itt te csinálod a reklámot és rugózol rajta, hogy ha valaki még nem találkozott volna vele, annak is szembe jöjjön.

De látom fel sem tűnik hogy itt te vagy a retardált.

2021. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező nem tudom te miket keresgélsz az interneten, de én eddig egyiket se láttam amit a kérdésben említettél.

Pedig ha tényleg nagy dolog lenne akkor elém került volna, mivel sokat olvasok/keresgélek lmbtq témában. És a nagy számok törvénye szerint előbb vagy utóbb bele kellett volna futnom. :)

2021. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
19: és ez most mire érv? :D Nem futottál bele, tehát nem is létezik? Amúgy meg jelzem, hogy belefutottál :D
2021. nov. 29. 14:03
 19/53 anonim ***** válasza:
84%

#20

Kiforgatod amit mondtam.

Úgy értettem, hogy nem olyan nagy dolog ha nem lehet könnyen összetalálkozni vele.

Hát szerintem az addig nem belefutás amíg nem láttad magát a dolgot (tehát csak hallottál/olvastál róla 1-2 mondatnyi gondolatot valakitől). De ahogy akarod, nem rombolom le a gyerekvilágod.

2021. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem két változat létezik: 1) Aki elfogadja a melegeket 2) Aki nem fogadja el a melegeket. Ennek persze vannak fokozatai, de alapvetően ebbe a két kategóriába be lehetne sorolni mindenkit. Ha valaki elfogadja a homoszexuális embereket, akkor miért is probléma ha egy filmben az egyik karakter homoszexuális? Senki nem kötelez rá, hogy megnézd.
2021. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!