Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, akinek az egyre szélsős...

Ki az, akinek az egyre szélsőségesebb LMBTQ provokációk hatására megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés

Ide is kitettek már pár linket, hogy az utóbbi időben mik mennek, párat felsorolás gyanánt:

Superman homoszexuális lett, egy rózsaszín hajú barátja van, akivel smárol. A Mikulás is meleg lett, ő is egy férfivel smárol. Itthon már jelenteni kell a "homofóbiát", erre egy külön oldalt hoztak létre.

Úgy általában pedig egyre erőszakosabban homofóbozzák, szidalmazzák a társadalmat, hogy nem elég elfogadó velük szemben. Kiindulva abból, hogy én eddig maximálisan elfogadónak tartottam magam, mégis kezd ez átfordulni bennem mindezek hatására egyfajta ellenszenvvé, azon gondolkodtam, hogy ezt én érezem csak egyedül így? Csak nekem sok már, amerre ez az egész tart?



2021. nov. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
78%
#41 Így van. Mert például a prideon provokál néhány homoszexuális és utána az összes homoszexuális embert (azokat is, akik ott se voltak, vagy normálisan viselkedtek a rendezvényen) megvádolják.
2021. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg olyat soha nem olvastam, hogy a teljes társadalmat neveznék meg homofóbnak az LMBTQ szervezetek.
2021. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 Godaime ***** válasza:
57%
Nekem a homofóbokról változott a véleményem. Régen azt hittem simán csak ostobák, ma már tudom, hogy ez nem feltétlenül igaz. A legtöbb esetben félreinformáltak.
2021. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

Meleg fiatalember vagyok. Nem járok meleg bárokba, rühellem a pride-ot és ezt az egész LMBTQ lobbit, mert koránt sem a melegek jogairól szól. Hetero életvitelü vagyok. Nem képzelem magam nönek, és nem viselkedek nőiesen. Úgy vélem, intelligensebb vagyok annál, hogy a szexuális identitásom határozza meg a személyiségemet. Ha tehetném, betiltanám a Pride-ot és minden hasonló PC sz@rságot.

DE

Igenis úgy vélem, hogy jogomban áll(na) házasodni, hiszen 6,5 éve élek monogám párkapcsolatban, és nekünk is fontos, hogy legitimáljuk a kapcsolatunkat. (Szerencsére itt ahol élünk ez teljesen lehetséges...)

Alapvetően az a baj, hogy sokan egy lapon említik a melegeket a travikkal. NEM, semmi közünk egymáshoz. És nem, nem minden meleg bukik mindenre aminek farka van... :)

2021. dec. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy azzal, hogy a homoszexuális emberek nem öltöznek menyasszonyi ruhába az esküvőn? Na ez is egy olyan félreinformáltság, amiről beszéltem.

Amúgy bejegyzett élettársi kapcsolatra itthon is van lehetőség, ami megtartható ünnepélyes keretek között és az örökbefogadást leszámítva mindenben egyenlő a házassággal.

2021. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy öltöznek, nem is érdekel. Amúgy nincs itt félreinformáltság, mert úgy öltözöl fel, ahogy te akarsz. Láttunk már nem egyszer női ruhában férfit bohóckodni és fogunk is. Ti transzoknak hívjátok ezeket a futóbolondokat.

Egyébként meg jól írod, van lehetőség hivatalos elismervényre, mégis a házasságért verik az asztalt. Miért? Mert nem képesek beilleszkedni a társadalomba, és a saját képükre akarják formálni azt.

2021. dec. 1. 11:10
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Na itt van a kutya elásva. Úgy nem lehet megérteni valamit, hogy nem is érdekel. Egyébként a 47-es válaszolónak igaza van abban, hogy a transzoknak nincs közük a melegekhez, mert a melegek nem öltöznek női ruhába és nem akarnak nők lenni.

Nekem homoszexuálisként megfelel a bejegyzett élettársi kapcsolat.

2021. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom egész véletlenül kerültek be az LGBTQ betűszóba a melegek mellé. Nyilván semmi közötök egymáshoz.
2021. dec. 1. 11:25
 49/53 anonim ***** válasza:
68%
A transzvesztita annyit jelent, hogy a másik nem ruháinak viselése. A transzvesztiták között vannak melegek, biszexek és még olyan is előfordul, hogy heteroszexuális ember mutat transzvesztita hajlamokat. A T-betű az LMBTQ-ban a transzszexuálist jelöli, vagyis az olyan embert, aki nemet szeretne váltani. A melegek jól érzik magukat abban a nemben amibe születtek, nem akarnak nemet váltani. Azért része mind a kettő ennek a mozaikszónak, mert egy szexualitással kapcsolatos kisebbségi csoportról van szó.
2021. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 Godaime ***** válasza:
12%

A két dolog nem ugyanazt írja le. Ezért jelöli őket két különböző betű. Nem kell zseninek légy ahhoz, hogy ezt megértsd.

M-meleg

T-transz

Egy meleg férfi nem öltözik női ruhákba, max néha kisminkeli magát ha olyan kedve van. A smink az még önmagában nem változtatja őt nővé, rengeteg hetero férfi is sminkeli magát. Csak az utóbbi pár évtizetben vált a dolog

"b!zissá" valamiért.

Aki transz, az nem viccből öltözik nőnek. ( vagy férfinak ha nő ). Ők tényleg úgy érzik, hogy rossz testbe vannak. Aki szerencsés és van rá lehetősége az átműtteti magát. Akinek nincs, hát azt sajnálom.

2021. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!