Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, akinek az egyre szélsős...

Ki az, akinek az egyre szélsőségesebb LMBTQ provokációk hatására megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés

Ide is kitettek már pár linket, hogy az utóbbi időben mik mennek, párat felsorolás gyanánt:

Superman homoszexuális lett, egy rózsaszín hajú barátja van, akivel smárol. A Mikulás is meleg lett, ő is egy férfivel smárol. Itthon már jelenteni kell a "homofóbiát", erre egy külön oldalt hoztak létre.

Úgy általában pedig egyre erőszakosabban homofóbozzák, szidalmazzák a társadalmat, hogy nem elég elfogadó velük szemben. Kiindulva abból, hogy én eddig maximálisan elfogadónak tartottam magam, mégis kezd ez átfordulni bennem mindezek hatására egyfajta ellenszenvvé, azon gondolkodtam, hogy ezt én érezem csak egyedül így? Csak nekem sok már, amerre ez az egész tart?



2021. nov. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
57%

Még mindig úgy gondolom hogy az LMBTQ-lobbi nyomatja ezt. Akarjuk ezt, akarjuk azt, provokáljunk így, provokáljunk úgy stb. Jobb lenne, ha hagynák, nem lenne több felesleges ingerlés, aki meg nem kíváncsi rá, nem látja.


Szarom le ki LMBTQ, amíg nem kezdi el a képembe dörgölni, maradjon csendben, nyomuljon LMBTQ társaságokban.

2021. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
34 jó válasz :)
2021. nov. 30. 20:20
 33/53 anonim ***** válasza:
77%
Csak az a különbség, hogy a homofóbia megnyilvánulása árt másoknak, az meg, hogy egy azonos nemű pár kézen fogva sétál nem árt senkinek. Emellett szerintem a homofóbia sokszor nem azért alakul ki valakinél, mert ő homofób és kész, hanem mert teljesen téves információi vannak a homoszexualitásról. Egyszer olvastam egy olyan hozzászólást, hogy a "Melegek gyűlölik a nőket". Azt hittem lefordulok a székről, hogy valaki ezt feltételezi.
2021. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

36 a Télapó melegcsókja árt a gyerekeknek, mert semmi közük nem kéne még ebben korban lenniük a szexualitáshoz. Ez nettó peofília. Nem beszélve a keresztényekről, akiknek a jelképüket gyalázzák meg. De az ő érzékenységük az LMBTQ-t nem nagyon érdekli.

Ezek után igen nehéz azt állítani, hogy senkinek nem árt.

2021. nov. 30. 20:58
 35/53 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy az LMBTQ oldal nem csinál helytelen dolgokat, de az átlag, hétköznapi homoszexuális emberre ezért igazságtalanság máshogy nézni. A Télapó csókjával én se értek egyet, de azt se lehet elkerülni, hogy egy gyerek (eleve ez, hogy "gyerek" már nem jó megfogalmazás mert egy 6 éves és egy 16 éves is gyerek, de óriási a különbség) találkozzon szexualitással, hiszen már a mesékben is csókolgatják egymást a szereplők, vagy kimegy az utcára és azt látja, hogy a fiatalok nyalják-falják egymást.
2021. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

#38:


Az a baj, hogy jellemzően olyan emberek képviselik az LMBTQ ügyet, akik direkt provokálni akarnak. Meg azért, ha megnézed, hogy az LMBTQ hírességek közül, kik vannak reflektorfényben (Lakatos Márk, Conchita Wurst, Sam Smith stb.), láthatod, miért olyan nagy az ellenérzés. Ezért mondom, hogy az egész LMBTQ-mozgalom többet árt a normális melegeknek, mintha nem lenne.

2021. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
91%

#37


Szóval szerinted a norvég posta az LMB** árnyékszervezete?

Szerintem ez komolytalan.

Pont olyan mint amikor minden mögött a zsidókat sejtik, vagy a közelebbről meg nem határozható háttérhatalmat.

2021. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

38: az LMBT sem mondja azt, hogy a hétköznapi ember nem homofób, hanem mindig a teljes társadalmat nevezi meg homofóbként. Ezek után én pedig az összes meleget nevezem meg, amikor LMBTQ provokációkról beszélek.

Érdekes amúgy, hogy pl. amikor sázmokról kell beszélni, akkor rögtön az összes meleg LMBTQ tag, ha kényes a téma, akkor viszont rögtön "a hétköznapi meleg" duma jön.

2021. nov. 30. 21:17
 39/53 anonim ***** válasza:
Ebben egyet értek, hogy vannak akik direkt a provokációra mennek, de ott van például Osváth Zsolt, Gulyás Marci, akik viszont jól képviselik (szerintem) a homoszexuális embereket. A lényeg, hogy valamit tenni kell, mert azt tudjuk, hogy annak idején semmiféle lobbi nem volt és mégis büntették/kiközösítették a melegeket, tehát a csendben maradás se jó.
2021. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

#42:


A legjobb megoldás az, ha valaki letesz valamit az asztalra, melegként. Akkor tisztelni fogják. De ha csak feltűnősködésre használja ezt, vagy annyit tud felmutatni, hogy ő meleg, akkor az visszatetszést kelt.

2021. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!