Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, akinek az egyre szélsős...

Ki az, akinek az egyre szélsőségesebb LMBTQ provokációk hatására megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés

Ide is kitettek már pár linket, hogy az utóbbi időben mik mennek, párat felsorolás gyanánt:

Superman homoszexuális lett, egy rózsaszín hajú barátja van, akivel smárol. A Mikulás is meleg lett, ő is egy férfivel smárol. Itthon már jelenteni kell a "homofóbiát", erre egy külön oldalt hoztak létre.

Úgy általában pedig egyre erőszakosabban homofóbozzák, szidalmazzák a társadalmat, hogy nem elég elfogadó velük szemben. Kiindulva abból, hogy én eddig maximálisan elfogadónak tartottam magam, mégis kezd ez átfordulni bennem mindezek hatására egyfajta ellenszenvvé, azon gondolkodtam, hogy ezt én érezem csak egyedül így? Csak nekem sok már, amerre ez az egész tart?



2021. nov. 28. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Eddig is támogattam őket és ezután is fogom
Eddig támogattam őket, de már kezd sok lenni, amit csinálnak
Egy időben támogattam őket, de az akcióik miatt ez ma már teljesen átfordult ellenszenvbe
Eddig sem bírtam őket és ezek után egyre kevésbé fogom
71 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
24%
Jézus még kitart. Jövőre már ő is velünk lesz. 😂
2021. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
36%

Te egy ilyen LMBstb provokátor vagy?

Mert te írtad ki a kérdést.

2021. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
41%
Én pont fordítva, elfogadóbb lettem. Meg is magyarázom miért! A harmadik neműeknek való WC-k követelése, a gyerekek transzneműségének a támogatása, egyéb szélsőséges dolgok egyszerűen érthetetlenek számomra. Ehhez képest hogy a "sima" homoszexuális párok házasodhassanak vagy gyereket nevelhessenek egész könnyen támogatható.
2021. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
3 - az megvan, hogy mindent amit felsoroltál az LMBTQ akarja? :) Nem akarhatsz melegházasságot úgy, hogy közben hánysz a transznemű wc-től (jogosan), mert ezeket egy csomagban árulják.
2021. nov. 28. 22:08
 5/53 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egyre ellenszenvesebbek, amiért filmekben, sorozatokban, játékokban, képregényekben, reklámokban nyomulnak. Egyébként nincs bajom a normális melegekkel, ez az LMBTQ-mozgalom viszont akkor használna a legtöbbet a melegeknek, ha feloszlana.
2021. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
76%

#4 ,ugyan nem nekem írtad,de engedd meg,hogy én is reagáljak. Hogy kell érteni,hogy egy csomagban árulják ? Az, hogy a melegek is házasodhassanak ,meg az elmebeteg szélsőbalos aktivisták követelései két teljesen külön dolog. A melegházasság senkinek sem árt , a transz idiótaságok igen (lsd női mezőnyben induló transz "nők") , a véleményterror igen , és még sorolhatnám napestig. Egyébként az,hogy valaki meleg nem egyenlő azzal,hogy ő LMBTQ aktivista , sőt ,mondok jobbat a melegek egy vaskos rétege (pl. leszbikusok többsége) már régóta szeretnék,ha a transzok kikerülnének ebből a gyűjtőfogalomból, akik szerint transzfób egy leszbikus nő,ha nem akar egy átműtött férfivel lefeküdni .

Úgyhogy nem értem,miért kéne akárkinek (akár egy meleg embernek is) egyetértenie és támogatnia az LMBTQ aktivizmus minden baromságát,amit kitalálnak

2021. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
84%

Irigylem azokat,akiknek az a legnagyobb problémája,hogy Superman barátjának milyen hajszíne van,gazdag burzsoázia,unatkozó csemetéi,akiknek jobb dolguk nincs annál,minthogy azon gondolkozzanak,hogy egy sorozatban miért vannak meleg karakterek.


Bezzeg a valód társadalmi problémák,mint az alkoholizmus,a családon belüli erőszak,a mélyszegénység azzal nem foglalkoznak ennyit.


Irigylem akinek ennyi gondja van,hogy ezen megbotránkozik...

2021. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
49%

#7:


Nem ezzel foglalkozunk, csak állandóan szembejön, és idegesítő, mert erőltetett, és rontja a szórakoztató, művészi értékeket. Egyébként ennyi erővel a liberálisok meg mindenféle jogi harcosok mért nem az alkoholizmussal, családon belüli erőszakkal, mélyszegénységgel foglalkoznak az LMBTQ-ideológia nyomatása helyett?

2021. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

#8


Talán azért foglalkoznak ezzel,mert az LMBTQ embereket nagyon gyakran bántalmazzák gyerekkorukban ilyen-olyan módon.


Mondjuk azért,mert a társadalom egyszer kitalálta,hogy a rózsaszín az egy női szín.

Mi ez ha nem véleményterror?

Ezek ilyen elég mélyen berögzült dolgok.

Konkrétan pár évtizede,ha egy férfi mondjuk rózsaszín pólót vett fel mások feljogosítva érezhették,hogy kigúnyolják,megalázzák,stb.


Inkább annak kellene magába nézni,akit a rózsaszín haj zavar,hogy mennyire normális ez.


Az ilyen emberek mindenkit egyformára akarnak nevelni,és akkor ezek beszélnek véleményterrorról,amikor ha tehetnék mindenkit betuszkolnának egy sablonba,nevetséges...

2021. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
20%

#9:


Felőlem csinálhat magának rózsaszín hajat bárki, attól én még elkönyvelem, hogy az illetőnek nincs ízlése. És egyénisége se, ezért akar annyira kitűnni.

2021. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!