Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki és MIÉRT szavaz idén a...

Ki és MIÉRT szavaz idén a Fideszre? Aki tudja kérem indokolja meg a választását!

Figyelt kérdés

Elképesztőnek tartom, hogy az ország fele birka módon szavaz egy nemzeti álruhába bújtatott pártra, miközben úgy tűnik, hogy fogalmuk sincsen, hogy miért rájuk szavaznak. Nagyon szeretnék végre érveket olvasni a Fidesz mellett.


Az, hogy "csak az mszp-t ne", illetve a "akkor már inkább a fidesz, mint a maszop" elég gyatra érvek. Elképesztőnek tartom, hogy az elmúlt fél évben a fenti kérdésemet több fórumon feltettem már, de még sehol sem érkezett értelmes válasz.


2010. szept. 2. 08:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
44%
és még mivagyunk elvakult agymosottak?
2010. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

1.: Az MSZP-t gyűlölöm. Aki rájuk szavaz az nem normális.


2.: Az MSZP és a FIDESZ nem ugyanaz. Az MSZP és a FIDESZ két különböző kutya ugyan, de egy a gazdájuk. Az pedig nem a magyar nép.


3.: Hogy lehet valaki egyszerre nemzeti politikus és az euroatlanti összeolvadás elkötelezett híve? Orbán Viktoron kívül kik is még tagjai a Magyar Atlanti Tanácsnak?


4.: Nemzeti kormány az, akinek a külügyminisztere egy volt komcsi besúgó, jelenleg Bilderberg csoport tag szabadkőműves (Martonyi János)?


5.: Miért pintér Sándor a belügyminiszter? Kisebb maffiozót nem talált Orbán úr erre a posztra?


6.: Lehet a személyemet támadni. Lehet feljelentgetéssel fenyegeti, feljelenteni. Őszinte leszek, nem is vártam mást a narancsbirkáktól. Mégis az eddigi 37 hozzászólásból melyik volt az, ami a Fideszre szavazás mellett érvelt? Várom a további megtisztelő válaszokat!


Sokkal szebb jövőt!

2010. szept. 5. 12:14
 43/48 anonim ***** válasza:
10%
Írtam választ,csak ezek a ...... nem jelentették meg.
2010. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
39%
mert a fidesz kormanyzasa alatt nem haltam ehen a harom gyermekemmel
2010. szept. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

"A jobbikon gondolkodtam, de a kampány végére túl véresszájúak lettek (megszüntetni a kereskedelmi adókat,stb..) és ezáltal számomra komolytalanok. Az LMP még nem alternatíva szerintem. "


Pedig komolyan meg fogják.

2010. szept. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

"Semmiképp sem szavaznék fideszre."


Nyugi mások sem.

2010. szept. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

"A FIDESZ szavazók nagyon is jól tudják, hogy miért szavaznak a FIDESZ-re! Magyarország első igazi magyar demokratikus pártja, aki a Magyarokért és a demokráciáért szorgoskodik!

A kérdező kommetje pedig felér egy rágalmazásért, FEL KELL JELENTENI! Elég volt az ellenállásból és a félrevezető kommentekből!

Mindig FIDESZ! Éljen az első igazi magyar miniszterelnök: ORBÁN VIKTOR!"


Alaszkában.

2010. szept. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
37%

"mert a fidesz kormanyzasa alatt nem haltam ehen a harom gyermekemmel"


Légy nyugodt most minden esélyed meg lesz rá, jövőre már az első sorból kiabálod: Orbán takarodj!!!

2010. szept. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!