Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarják az ellenzéki...

Miért nem akarják az ellenzékiek, hogy a Liget-projekt megvalósuljon?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 21:24
 11/93 hollófernyiges ***** válasza:
82%

"Egyetlen darab fa kivágása nem történne meg"


Ezt mondta az M1?


[link]


[link]


Amúgy meg:

[link]

2020. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
32%

A felvonulási téren milyen fákat akarsz kivágni?

Ott csak több lesz a zöldterület.

A PeCsa helyén milyen fákat akarsz kivágni?

A múzeumi raktározási és restaurálási központ (valami ilyesmi a neve) a projecthez tartozik, de nem a Városliget van, csak a közelében. És ott is kialakítottak egy parkot.

Karácsony a kampányában az Olof Palme Házat (most Milleneum háza) úgy tűntette fel, hogy az új épület, zöldterületet építenek be. Volt másik ilyen hazugsága is, talán a PeCsa, de ebben nem vagyok biztos. Persze lehet, hogy csak tévedett, zuglói polgármesterként honnan is ismerte volna a Városligetet.

2020. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
58%
Mert az ellenzek azt hiszi, hogy ellenzekinek lenni egyet jelent az allando ellenkezessel. Ezert nem nyernek soha!
2020. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
30%

Na...eldöntendő kérdés!:

A projekt csak MOST IS álló épületeket újít és/vagy alakít át,vagy új épületeket is építenek?

Ennyire egyszerű a Liget "Projekt" cáfolata.

2020. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
39%

Egyszer mar leallitottak a nagy beruhazast bos-nagymarosnal az ellenkezok miatt ... ra is faragott Magyarorszag.


Liget projekt is hatalmas bukas lenne, ha nem fejezne be a Kormany. Befogja fejezni!

2020. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
58%
Mert az ellenzéknek még fontos a zöld terület... a fidesz inkább betondzsungelt akar.
2020. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
42%
Szomorú látni, hogy a fideszeseknek fontosabb pár múzeum, mint a fák, a fű, a természet. Aztán csodálkoztok hogy belefulladtok a szmogba.
2020. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok ellenzéki, de nekem azért nem tetszik, mert szerintem az Iparcsarnokot kellene újjáépíteni.
2020. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
32%

A kormánypárti szavazóknak teljesen mindegy mi épül, ha a nagy vezérük kiadta a parancsot bólogatnak.


Arról hogy az ellenzék nem nyer soha mesélhetne Orbán 2002-ből és 2006-ból... azóta is nyugtatót szed.

2020. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
0%
#20 OV megúszta nyugtatóval, sok embernek csak a kötél és a gerenda jutott, hála az "ellenzéknek".
2020. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!