Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarják az ellenzéki...

Miért nem akarják az ellenzékiek, hogy a Liget-projekt megvalósuljon?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
66%
Mert túl komolyan veszik az ellenzék fogalmát, és amint valamit tehetnek a kormány kárára, tesznek is. A Liget-projekt sajnos kiváló példa: Budapest csak nyerne vele, de a politikai ellentétek ezt ellehetetlenítik.
2020. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
61%
Többségében a környéken élők nem akarják és ezért állt bele az ellenzék.
2020. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
39%

Ehhez tudnod kéne hogy mi az a Liget projekt...

De nem tudod.

Keress már rá,és utána kérdezz?

2020. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
72%

A "jobb és bal oldal" témában nincs állásfoglalásom. A Liget Projekttel két bajom van: Egy olyan parkba építenek nagy alapterületű épületeket, ahol 100 éves fák állnak, amikor a városban vannak lerobbant területek, ahol szintén el lehetne helyezni.

A másik, hogy azt állítják, hogy a beteg fák helyére építenek. Nehezen tudom elképzelni, hogy a fák éppen ott betegek, ahol építeni akarnak.

+1 Mi baj van az oda költöztetendő múzeumok aktuális épületével?

2020. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy tudom, hogy egy csomó fa kivágásával járna, köztük egészséges fák kivágásával is. Ezért környezetvédelmi szempontból is igen aggályos. De amúgy csak felületesen ismerem a sztorit, nem is pesti vagyok.
2020. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:

"Ehhez tudnod kéne hogy mi az a Liget projekt...

De nem tudod.

Keress már rá,és utána kérdezz?"


Utánaolvastam, a teljes megvalósítási tervet átnéztem. Egyetlen darab fa kivágása nem történne meg, a jelenlegi romos épületek helyén valósulnának meg fejlesztések. Sajnos ennek nem tudtak az ellenzéki szavazók utánajárni, megelégedtek az orruk elé nyomott Index-cikkekkel, amik valótlan dolgokat állítottak ezzel kapcsolatban.

2020. nov. 26. 21:49
 7/93 anonim ***** válasza:
43%

"Egyetlen darab fa kivágása nem történne meg, a jelenlegi romos épületek helyén valósulnának meg fejlesztések."


Nem ennyire egyszerű mint ahogy te Kazincbarcikáról látod. Az ottlakók véleménye kellene, hogy elsődleges legyen pártszínektől függetlenül mert ez az ő ligetük / parkjuk.

2020. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
59%

#4/5

Nekem meg az a bajom, hogy az ellenzéknek semmi alternatívája nem volt erre se, semmi konstruktív javaslat, semmi ötlet arra, hogy hogyan lehetne a Ligetben felszámolni az igénytelen susnyásokat. Jó dolog a természet, szó nincs róla, de Budapest közepén lévő parkot nem a természeti erők kellene formálják.

2020. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
55%
Mert túl komolyan veszik a mivoltukat. Azt mondják rájuk hogy ellenzék, azt hiszik ezért mindenben ellent is kell mondani.
2020. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 Neurotech ***** válasza:
36%
Ez engem is nagyon érdekelne, mert még ha ki is vágnának pár fát ez % ban nem is mérhető annak a famennyiségnek amit a borsodi fatolvajok vágnak. De nyilván azokak balhézni egy fejszével végződne a fejükben így inkább emberkednek Budapesten.
2020. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!