Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael miért lőtte le a...

Izrael miért lőtte le a szíriai vadászgépet?

Figyelt kérdés
Szír vadászgép az ISIS terroristák állásait bombázta, erre az izraeli hadsereg tüzet nyitott rá.

2018. júl. 25. 21:19
 61/114 anonim ***** válasza:
15%

"Nem filoszemita vagyok, hanem zsidó."


Te cionista vagy ami a náci szinonimája.


"Ez az, ami pont rád és a hozzád hasonlókra jellemnző. A tények nem érdekelnek téged. Na persze, a tények makacs dolgok ", de annál rosszabb nekik - mármint a tényeknek."


Ez pont rátok cionistákra igaz. Ha jól emlékszem korábban még zsidó oldalak hitelességét is tagadtad sőt, olyan em emberek zsidóságát is megkérdőjelezted akik elítélték Izrael tömeggyilkosságait. "Aki nincs velem, az ellenem" felfogás ugye tudod kikre jellemző?



"Nem volt normális, hogy az imperialista hódító Római Birodalom megszüntette a zsidó államot."


És ez feljogosít arra hogy tömegesen legyilkold a palesztinokat és elvedd a földjüket?



"Erec Izrael őslakosai Izrael gyermekei ( mai nevükön zsidók ) kb 3500 éve."


A mai zsidók többségének semmi köze az egykor ott élt zsidókhoz.



"Gazemberség volt, hogy a nácik gettóba zárták a zsidókat."


Akkor miért zárjátok gettóba a palesztinokat?



"Csak a hülyék ( pl a magyar nyilasok és hozzájuk hasonlók ) ették meg a nácik fajelméletét."


Szerintem pont a cionista zsidók tartanak alsóbbrendűnek másokat

2018. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
59%

"Megis mit gondolsz!? Az angol vagy a magyar nyelvu sajtot erdekli az, hogy mikor rendeztek a muszlimok pogromot a zsidok ellen a XX. szazad elott??"


Te tényleg beteg vagy. Belinkelsz egy héber nyelvű oldalt és fogadjam el hogy az biztos igazat ír? :) Nem érdekel a cionista propagandaszöveged. Igazi forrást mutass. Ha volt korábban zsidók elleni népirtás korábban akkor arról számos forrást lehetne találni. Az én általam állított tényeket ezer helyen megtalálod. Azért kerestem zsidó oldalakat hogy ne mondhasd, csak muszlim propaganda. Mondjuk amilyen fanatikus vagy, te zsidó oldalakat is letagadod ha ellentétes a nézeteiddel. Szóval nem érdekel a cionnáci propagandád.

2018. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a zsidók nem kezdik el gyilkolni és üldözni a palesztinokat és Izrael nem lép fel ellenségesen a szomszédos arab államok ellen akkor Szíria sem kényszerült volna arra hogy Izraelt lője."


Ha az arab orszagok Izrael deklaralasanak masnapjan nem mentek volna neki Izraelnek, most nem lenne konfliktus.


(Nem szo szerint mert csak egyet tudok telefonnal masolni)

"Mar zsido oldalakat is hazugnak nevezel? Ilyen egy verbeli cionzsido naci"


Ilyen egy jozan zsido: legutobb egy kocsmaban egy MAGYAR azt mondta, hogy a fold lapos, es olvastam is az Interneten egy magyar csoport tette kozzé. Akkor most cionmagyar vagyok, hogy magyar oldalak hitelesseget tamadom? 😀


Vagy ha egy magyar oldal azt irja, hogy a zsidok nem irtjak a palesztinokat, es egy magyar ezt megkerdojelezi, akkor ő náci? Azert mondom mert ugyanugy ahogy kicsereltem a korabbi allitasaid alanyait a targyra es ertelmuk volt, itt a csere a TE logikadat koveti szinten. Mert nem hiszek zsido oldalaknak, cionzsido vagyok (a legalja) es naci. Ugyebar a palesztin logika-arab logika csak addig mukodik amig nekik jok (na ez volt a náci megszolalas de bizonyitod nekem, hogy igaz. A zsidok osszes ervere keptelen voltal barmit mondani, ami nem ugy kezdodik hogy DE. Ugyebar nektek szabad, masnak nem. Okitjatok a nyugati vilagot a politikai korrektsegrol es a liberalizmusrol, kovetelitek magatoknak az erdemeit, azt sem tudjatok, mi az. Szamotokra ezek az eszmék kartyalapok amiket elsírhattok az ENSZ-nek hogy a bőrötöket mentsétek, aztan a belpolitikaban es a kozvetlen kulpolitikaban elfelejtitek. Liberalizmus csak az arabokkal szemben letezik, de az arabok a terrorizmushoz is hozzanyulhatnak. Az arabokat nem erdekli, mi tortent a zsidokkal 2000 eve, de a zsidokat erdekelje mi tortent az arabokkal 70 eve. Igaz, hogy akikkel tortent, egyik esetben sem elnek mar, de 20 ev mulva nem fognak vegkepp, csak a leszarmazottaik. A zsidok nem vehetik vissza a foldjuket hiszen nem ott szulettek es mashonnan jottek. Majd amikor mar a zsidok szulettek ott, es a palesztinok nem, a palesztinok visszavehetik, hiszen a zsidoknak szabadott, akkor nekik is. Teljesen oszinten, kivancsian kerdezem: van nektek csak egyetlenegy elvetek is? Bármi. Nem ugy tunik. Gyakorlatilag a logikatok ma mar egyezik a 20. szazadi cionista logikaval, az ervek ugyanazok es nem vedzitek eszre. Kozotok nincs mar ahhoz a terulethez, semmi, ami volt, (ha volt) elmult, semmive lett, ugyanolyan földlopók lesztek, ha elveszitek, mint amilyennek a zsidokat TARTJÁTOK. Most már a palesztinok csak egy dolgot vezthetnek el, a gerincüket. Epp most vesztik.


De ha azt mondom hogy a Green Prince azt mondta (tudod, Hamasz fianak is hivjak), hogy kedves neki a zsido nemzet, es hogy a palesztinok legjobb baratai az izraeliek, akkor ha te ezt meghazudtolod, mondhatom neked, hogy cionpalesztin vagy náci???

Nem vagy normalis. Egy 15 millios nemzetben a tizenotmilkio emberbol talalhatsz tobbtizezret aki marhasagokat beszel. Es amirol beszelnek az emberek mar a neten is fenn van. Ne sullyedj mar le ide. Most ez olyan lenne mintha kuruc infot hoznal fel vagy barmi mas legalja butasagot. Logikatlan az egesz, te is csak egy terrorista vagy, nyiltan leirtad, hogy tamogatod a terrorizmust. Elvegre csak ez maradt nekik.

2018. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
15%

# 57


Azok a zsidó oldalak az igazat írták. Számos más forrás is megerősíti. Azért hoztam zsidó oldalt hogy hátha azt nem tagadod le dehát mégis ezt teszed. Zsidó oldalak hitelességét is letagadod ha ellentétes az érdekeiddel. Azt azért nem gondolod komolyan hogy egy héber nyelvű oldalt amit belinkelt a másik cionzsidó, csak úgy elhiszem? Mivel te jogosnak tartod palesztinok kiirtását csak mert kétezer év valaki más ezt tette a zsidókkal, nem tartalak civilizált embernek. Az én szemben a nácikkal vagy egy szinten. Igazság szerint ahogy beszélgetek veletek, inkább azt mondanám aljasságban túltesztek náluk is. Ők legalább nm hazudták hogy zsidókat akartak megmenteni ahogy te teszed. Méghogy palesztin életeket ment Izrael. Persze. Azt sem vagy képes felfogni hogy a palesztinok bizonyítottan ott éltek amíg el nem üldözték őket a zsidók. Igy van kitől visszakövetelni.

Az indiánok esete is hasonló. Hogy részükről van-e valamilyen követelés nem tudom. Palesztinok viszont nem fognak lemondani arról ami jogosan az övék és ne aggódj, nem kell ezer évet várni hogy visszakapják. Ti pedig mentek a bíróságra mint a nácik.

2018. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:

"Ha jól emlékszem korábban még zsidó oldalak hitelességét is tagadtad sőt, olyan em emberek zsidóságát is megkérdőjelezted akik elítélték Izrael tömeggyilkosságait. "Aki nincs velem, az ellenem" felfogás ugye tudod kikre jellemző?"


Ha jól ertelmezem, még a palesztin Green Prince hitelességét is tagadod sőt . "Aki nincs velem, az ellenem" felfogás ugye tudod kikre jellemző? A TERRORISTAKRA.

2018. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
Hanyszor csereljem ki a zsido szot a palesztinra abban amit irsz, es kapjon ertelmet ujra az iromanyod altala, hogy felfogd; nem érveket irsz? Nem lehet erv egy politikai vitaban olyasvalami ami vice versa igaz lehet a masikra. Nonszensz. Csinaljak neked egy osszesitest az eddigi cseréimről, vagy folytassam szepen lassan? 😊 nyugodtan irhatsz meg rosszat a zsidokrol, biztosan igaz lesz ratok legalabb.
2018. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
Az 55-ösből világos, milyen lakosok lakják ezt az országot. Arrogancia, önkritikamentesség, hazudozás. Ezért gyilkolnak lelkiismeret-furdalás nélkül más országokban is. Biztosan még büszkék is rá, vagy nem tudom, hogy működnek a gonosz emberek.
2018. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:

Ime, az igazsag, a szeretet, a beke vallas. LOL.

https://www.youtube.com/watch?v=5O-qdiZ9Wng

2018. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:

"Ha az arab orszagok Izrael deklaralasanak masnapjan nem mentek volna neki Izraelnek, most nem lenne konfliktus."


Ha a zsidók nem kezdenek tömegesen beszivárogni és gyilkolni a palesztinokat akkor az arabok sem mentek volna nekik. Mert hát 1300 évig nem mentek nekik. Nyilván okkal tették. Ez az ok pedig hogy cionisták gyilkolták és üldözték a palesztinokat.



"Akkor most cionmagyar vagyok, hogy magyar oldalak hitelesseget tamadom?"


Kérdés, szerinted az alábbi zsidó oldalak hazudnak?


[link]


[link]



"Vagy ha egy magyar oldal azt irja, hogy a zsidok nem irtjak a palesztinokat, es egy magyar ezt megkerdojelezi, akkor ő náci?"


Igen náci. Mivel tény hogy Izrael irtja a palesztinokat. Bizonyára tudod hogy a holokauszttagadás bűncselekmény. Ezt be kellene vezetni a palesztin népirtás esetében is. Egyetértesz?


"Mert nem hiszek zsido oldalaknak, cionzsido vagyok (a legalja) es naci."


Erre mi mást mondhatnék. Nem zsidó oldalakra rávágod hogy muszlim propaganda, zsidó oldalakra meg hogy hazugság, ha ellentétes a nézeteiddel.



"Ugyebar nektek szabad, masnak nem."


Még mindig nem vagy képes felfogni hogy a kettő között hatalmas a különbség. Zsidók esetében nincs kitől számonkéri a kétezer évvel ezelőtti eseményeket mert már nem léteznek, a zsidók többségének pedig semmi köze az egykor ott élt zsidókhoz mert később tértek be. Palesztinok esetében viszont egyértelműen bizonyítható hogy ők éltek ott mielőtt elvettétek tőlük a földet. Az is egyértelmű hogy népirtás történik és a tettes is ismert. Érted már? Szó nincs arról hogy másnak szabad nektek nem. Ez pont a te náci logikád. Ha zsidókat irtották és elüldözték akkor ti is megtehetitek ugyanezt a palesztinokkal. Csak egy náci érvel így.



"de az arabok a terrorizmushoz is hozzanyulhatnak "


Újabb kérdés. Szerinted a nácik által gettóba zárt és végül fegyvert fogó zsidók terroristák vagy sem? (már kérdeztem de mivel kínos a kérdés, tudom kerülöd a válaszadást)



"Az arabokat nem erdekli, mi tortent a zsidokkal 2000 eve, de a zsidokat erdekelje mi tortent az arabokkal 70 eve."


Az arabokat miért érdekelje? Semmi közük a kétezer éve történtekhez. A cionzsidók viszont pont azt teszik most mint amit velük tettek akkor. Ezért mondom hogy semmiben nem különböztök a náciktól.



"Nem ugy tunik. Gyakorlatilag a logikatok ma mar egyezik a 20. szazadi cionista logikaval,"


Álljon már meg a menet. Palesztinoknak semmi közük hozzátok és náci ideológiátokhoz. Kérik vissza amit elvetettek. Ez a logikája.



"De ha azt mondom hogy a Green Prince azt mondta (tudod, Hamasz fianak is hivjak), hogy kedves neki a zsido nemzet, es hogy a palesztinok legjobb baratai az izraeliek, akkor ha te ezt meghazudtolod, mondhatom neked, hogy cionpalesztin vagy náci???"



Két dolog lehet. Csak kiforgatod a szavaikat mert ők valójában a zsidó népre gondolnak és nem a cionnácikra. Másik lehetőség hogy a cionisták lefizettek néhány palesztint hogy hülyeségeket beszéljenek.



"Logikatlan az egesz, te is csak egy terrorista vagy, nyiltan leirtad, hogy tamogatod a terrorizmust. Elvegre csak ez maradt nekik."


Mi bajod van? :) Mitől lettem én terrorista? Kínodban már csak ez marat?

2018. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:

"nyugodtan irhatsz meg rosszat a zsidokrol, biztosan igaz lesz ratok legalabb."


Ha nem vetted volna észre nem a zsidókról írtam rosszat hanem a tömeggyilkos cionistákról. Tudom az lett kiadva nektek hogy mindenkit zsidógyülölőnek kell nyilvánítani aki kritizálja Izrael gyilkos politikáját, de ez már nagyon gyenge. Szánalmas.

2018. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!