Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy Hitlert...

Miért van az, hogy Hitlert jobban utáljuk mint Sztálint? Elvégre mindkettő szemét tömeggyilkos, nem?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek én nem szeretem egyiket sem, de nem értem miért van, hogy az egyiket nagyon utáljuk a másikat nem annyira? (Lécci normális válaszokat)
2009. nov. 28. 20:05
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
75%

Ezt több ezer tanúvallomás, kémrepülők légi-felvételei, és hivatalos iratok sokasága bizonyítja.


-A tanúvallomások egymásnak teljesen ellentmondóak,zavarosak,

sokról bebizonyosodott hogy merő fantázia,a légi fotók

pont az ellenkezőjét bizonyítják..sajnos :-) És bizony 1etlen hivatalos irat sem létezik ami bizonyítaná,hogy létezett volna egy terv a zsidók tömeges megsemmisítésére...

2009. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
72%

Nézz körül, ma hány embert látsz náci módra öltözni, és hányat kommunista módra. Véleményem szerint Hitlernek kultusza van, miközben Sztálint a bal- és jobboldaliak egyaránt elítélik. Ami számomra azért furcsa, mert a hitleri agressziónak legalább 600.000 magyar áldozata volt, és ennek jelentős része nem is zsidó, hanem egyszerű katona. Az ő halálukat is az az őrület okozta, ami elkerülhető lett volna. A sztálini diktatúrának magyarországi áldozata nagyon kevés volt, Hitler tébolyához képest legalábbis.


Szerintem borzasztó hiányosak az emberek történelemismeretei, és részben ebből eredően hamisak az értékítéletek sokaknál.

2009. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
32%

Aki a tényeket nem fogadja el, azokkal nem lehet mit kezdeni.

[link]

[link]

Nekem volt rokon Bergen-Belsenben, neki jobban hiszek, mint valami névtelen irkálónak a neten.

[link]

[link]

2009. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
59%
Ezeket a linkelgetéseket ne erőltessük,nem bizonyít semmit.
2009. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem volt rokon Bergen-Belsenben,"

-Messziről jött ember azt mond amit akar..

2009. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
31%
Nem igazán mondott sokat, nem szívesen beszélt róla, mellesleg mint mondtam rokonom volt, nem valami jött-ment az utcáról, miért hazudott volna nekem?
2009. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan mi volt a story?
2009. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
62%
Már nem él. Nem fogom az emlékét meggyalázni oly módon, hogy hagyom, hogy hazugnak nevezd őt. Márpedig szinte biztos vagyok benne az eddigi válaszaid alapján, hogy valamilyen formában ez következne. Nekem fontosabb a kegyelet, minthogy idegeneket meggyőzzek. Annyit azért elmondok, hogy mindössze egyszer beszélt róla elég szűkszavúan, anyukám mondta is, hogy többet erről ne kérdezzük, mert ezek nem kellemes emlékek, és amit nekünk elmondott, az csak a töredéke lehetett annak, amit ott átélt, ezt senki sem idézi fel szívesen.
2009. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdéset, hogy egymást vagy elhunytakat gyalázzunk! Szerintem ha van is véleményetek ne bántsátok meg egymást vele. AMúgy köszönöm, hogy ilyen sok választ kaptam.
2009. nov. 29. 14:07
 50/60 anonim ***** válasza:
62%

Sejtettem,hogy vmi kitérő választ kapok...kegyelet,rossz emlék..blabla...

Egyébként kegyeletsértést az követ el halottak ellen, aki sírokat gyaláz vagy halottakat rágalmaz, de az nem, aki azt vitatja, hogy egy adott helyen meghaltak-e emberek, illetve megöltek-e embereket...

2009. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!