Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kedves anyaorszagiak, miert...

Kedves anyaorszagiak, miert is romanozatok le az erdelyi magyarokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
67%

"Nem attól vagy magyar, hol élsz. Sem attól hogy kommunikálsz. Hanem attól hogy gondolkodol*."


Már megbocsáss, de ez egy öblös baromság. Magyarok között nem lehet valaki liberális, vagy akár baloldali érzelmű, csak az ultranacionalisták a magyarok, akik lengetik a székely és/vagy magyar zászlót. Ezzel kirekeszted a magyarok részét, mert sokan nem kérnek ebből. Egyébként a te táblagépedet sem valószínű, hogy MAGYAR tervezéssel, MAGYAR cég által, MAGYAR alapanyagokból és MAGYAR munkaerővel készült. Érdemes megbecsülni tehát a multikulturalizmust, és nem szidni, ha már kihasználod az előnyeit.


Az adó kérdést meg még mindig nem érted. A határon túliak 1-3 közötti mandátumról dönthetnek, akik többségükben rogyarok és vajmagyarok. A 170 akárhány fős parlamentben ez sokat számíthat, ha például kormányt kell alakítani, vagy megszavazni egy adójogszabályt. Ha a magyarországi magyaroknak elegük lesz a Fideszből, a határon túliek valószínűleg még akkor is szervilisek lesznek az Orbánék felé, mivel adtak nekik pénzt és állampolgárságot. Így ha szoros eredmény születik, sok múlhat azon az akár 3 szavazaton is a parlamentben. És HTmagyarok semmit sem veszíthetnek, csak a járandóság és a támogatás változik, a kötelességük nem. Az meg egy más kérdés, hogy a katonaságnál bevonulnának ezek a potya-állampolgárok, ha megtámadna minket valaki. Polgári védelmi kötelezettségről már ne is beszéljünk, amibe minden magyarországit nyilvántartásba vesznek. Tehát a HTmagyarok megint jól járnak.


A lipovánokat csak megemlítettem, nem szándékozom segíteni őket, mert nem az én dolgom. A székelyek gazdagsága meg relatív, azt nem irigylem. Devhitelem meg nincs, mivel 23 éves diák vagyok.


*GONDOLKODSZ!! meg ahogy használod a nyelved.

2013. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 mustafa33 ***** válasza:
58%

Na miaz, kupírozottkám egyszerűbb levétetni a választ mint felelni rá?

Úgy látszik csak nyalni lehet nektek , vagy nemzetet gyalázni. Tifelétek csak ez szalonképes. Vitázon veled a hóhér.

2013. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetettem le a választ :D
2013. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 mustafa33 ***** válasza:
58%
Pedig volt nincs. De nincs is értelme folytatni.
2013. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
58%
Magyarorszagon legjobb elmenyem Parkanyban volt, ahol talalkoztam Szlovakiai magyarokkal. Ebbol az latszik, hogy Magyarorsagon a legjobb hely a Szlovakiai Parkany. De persze ezt az ironiat azoknak szanom, akik romanozzak az erdelyieket. Akik itt az erdelyiek melle allnak, azokat tartsa meg a jo Isten sokaig!
2014. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
39%
bukó!
2015. aug. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
58%
Mert sok a hülye baloldali,akik mindent leszarnak.Pedig tinem vagytok Románok,ti nemzetünk hősei vagytok.
2019. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!