Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kedves anyaorszagiak, miert...

Kedves anyaorszagiak, miert is romanozatok le az erdelyi magyarokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
23%
muszti, őszintén szólva a szavaid felét nem értettem, szóval szerintem gyomláld ki először a nevetséges kifejezéseket az írásodból, mielőtt azt akarod, hogy ne röhögjön a pofádba minden második magyar, nem csak én.
2013. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
86%
Én is erdélyi vagyok és egyáltalán nem zavar, ha "le románoznak", kit érdekel...
2013. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 mustafa33 ***** válasza:
37%

Nem érted amit írok? szívesen elmagyarázom, bár nem tudom pontosan mely szavakat nem érted. Olvass fiam, olvass, és lesz szókincsed ☺.

csak úgy találomra:

kupírozott = akin farokcsonkolást végeztek (például a vizslák), remélem a farokcsonkolást érted ☺? szóval levágták egy részét (némely faj standardjához (ejtsd: sztenderd) tartozik, ne akard, hogy a standardot is elmagyarázzam ☻)

kasub = szláv nép a mai lengyelország keleti részében őshonos

Capisco? = érted?

Bantusztán = Bantuország a bantu négerek lakta terület Afrikában az egyenlítőtől délre (ilyen önálló ország nincsen), bantu = néger népcsoport, nyelvcsalád ide

tartozik a zulu, szuhaéli, kikuju, bakongo, mongo....

morva = nyugati szláv nép, a mai Csehországban, a Morva őrgrófság a Cseh királyságal és Sziléziai vajdaságal únióban a cseh korona országai.

ha más szavakat sem értel, akkor vegyél lexikont vagy guglizz ☺.

2013. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, hogy pont a liberális felfogásúak nem képesek elfogadni, hogy magyarok élnek határon innen és túl is ...
2013. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 Magyarpatriota ***** válasza:
38%

Mert sajnos sok az idióta itt csonkahonban, volt aki engem is lerománhungaristázott amiért kiálltam az erdélyi magyarok mellet.


Nem kell az ilyen idiótákkal foglalkozni, egy erdélyi magyart 100szor inkább fogadok el magyar honfitársnak, mint egy olyan csonkahoni barmot aki lerománoz egy erdélyi magyart.

2013. máj. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
13%

"egy erdélyi magyart 100szor inkább fogadok el magyar honfitársnak,"


Akkor miért nem költözöl a honfitársaid közé? Szerintem meglincselnének ők is.

2013. máj. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 dickharta ***** válasza:
80%

ez is a rendszerváltás utáni politika szégyene! nem mondtak ki semmit . . nem tanítottak meg semmit.

én tudom,hogy magyar vagy!

2013. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
18%

"Meg amúgy ne döntsd már el, hogy ki a magyar, vagy nem. Hagyd meg nekik."


Ez akkora marhaság, mint a ház. Vallhatom magam üzbégnek, attól még nem vagyok az. Ez nem kívánságműsor, hanem történelmileg és politikailag kialakult tények. A "kettős állampolgárok" többsége ettől még megvett román, szerb, ukrán, szlovák, stb. marad, aki frusztrációjában abba akar beleszólni, amihez semmi köze.

2013. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:
Vegezetul,koszonom a valaszokat,elnezest ott ahol kemenyebben,netalan sertoen fejeztem ki magam,egyesek szamara,jol van ez igy ahogy van,nem kerek tobb velemenyt,amit akartam, megtudtam !
2013. máj. 31. 10:16
 70/87 mustafa33 ***** válasza:
42%
sajnos mi is :(
2013. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!