Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A melegbüszkeség felvonulásoko...

A melegbüszkeség felvonulásokon mire büszkék a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:32
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
27%
A történelem már bizonyította hogy a melegek elfogadása az adott civilizáció bukásához vezet (Róma, görögök). A nyugati világ hanyatlik. Az USA még úgy ahogy létezik de jön föl Kína, India és az arab világ. Európa koporsója már készen áll a mi liberálisaink megdolgoztak érte. Talán a bukás után vissza áll a régi rend és a keresztény, nacionalista eszme visszatér. Így legyen!
2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
20%

14:29


Na persze. A melegek hibája, hogy Róma elbukott. Azt hittem a Gyurcsány hibája.

Idióta!

2012. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
79%

Kína meg India egyre jobban elfogadja a másságot. Az arabok pedig olyanok mint a keresztények, csak pár száz évvel le vannak maradva, így a jövőjüket tisztán látni.


Persze ezeken a helyeken régen elfogadott volt a homoszexualitás, csak a homofób nyugati keresztény kultúra elért ezekre a helyekre is.

2012. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Indiában még mindig 10 évet kapnak vagy pénzbírságot. Kínában sajnos nem büntetik. Nem csak az iszlám világ hanem sok dél-amerikai állam is bünteti. Nálunk sincs büntetve de az emberek többsége elítéli. Azokban az országokban ahol el van fogadva ott is a politikai hatalmat gyakorló zsidóknak köszönhetően. Azt bírom amikor sokan a fejlettséghez vagy az intelligenciához kötik a buzerancia elfogadását amikor a Harmadik Birodalom a 30-as években tudományban és a technikában is első volt a világon. Ráadásul a náci vezetők különösen intelligensek voltak (Göring 138 IQ).
2012. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
80%

18:23


Jaa, te csak egy náci vagy.

Bocs. Ilyen emberekkel nem érdemes vitatkozni.

2012. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok náci. Egészségesen gondolkodó fehér magyar férfi vagyok. Azt nem tagadom hogy sok jó pontja van a nemzetiszocializmus eszméjének.
2012. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

15:26


Az, hogy az emberiség egy csoportját tönkre akarsz tenni minden, csak nem egészséges gondolkodás.

2012. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
Részemről befejeztem nem fogok egy ilyen emberrel vitatkozni.
2012. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

17:25


nem is kell vitatkozni, csak dőlj hátra és nézd végig, ahogy a homoszexualitás egyre elfogadottá válik. Melegek generációi nőttek fel úgy, hogy hozzászoktak, hogy emberszámba veszik őket és már nem lehet őket elnyomni. Előbb zsarolják le az atyaúristent.

2012. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
77%

"társadalom legalja lesztek illene már beletörődni."


Na pont erről írtam. Melegek generációi nőttek már fel úgy, hogy nem tartják magukat a társadalom legaljának és nem tűrik, hogy annak kezeljék őket.

Te is csak ugatni tudsz, de cselekedni nem, mert nem hagyjuk!

2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!