Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok a homoszexuáliso...

Mit gondoltok a homoszexuálisok gyermekvállalásáról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják azt, hogy a homoszexuálisokat is megilletné a gyermekvállalási jog, ahogy megkapták a "bejegyzett élettársi kapcsolatot" is. A gyermekvállaláshoz való jogot azonban én nem adnám meg nekik. Szerintem a pszichológiai tanulmányokból inkább az derül ki, hogy egy gyermeknek inkább csak hátrányt okoz, ha homoszexuálisok nevelik. Szerintem a gyermek egészséges fejlődéséhez egy ANYA és egy APA modell kell, nem apa-apa vagy anya-anya. Ha a természet nem engedi nekik, akkor az ember mért kíván a természet rendjébe beavatkozni? Nektek erről mi a véleményetek?
2010. márc. 31. 18:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek veled...

Méghogy haladó világ... elkorcsosult. :(

2010. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
30%
Pszichológusok és szexológusok a hetvenes évek óta írják folyamatosan, hogy _nem_ okoz semmiféle hátrányt _nem_ magasabb a melegek száma az ilyen gyerekek közt, ellenben a társadalom előítéletesebb velük. Én támogatnám, mert az intézményi gyerekekkel is előítéletes a társadalom, és akkor már inkább egy szerető családnál nőjjenek fel.
2010. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen nem.
2010. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem támogatom.
2010. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ezt nem szabadna megengedni. A gyereknek tuti nem tesz jót. A szülők meg majd kisorsolják, hogy aznap ki lesz az apuci és ki az anyuci ...
2010. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
74%
NEM engedném meg. A gyerekeket így is sok káros hatás éri, nemhogy még otthonról se tudjon normális dolgot hozni...
2010. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%
ne térjünk el a természeti normától. a suliban is kiközösítenék a többiek ha megtudnák. A gyerek meg nem is értené hogy miért. és még van néhány kifogás csak nemtom megfogalmazni :( . Most nincs erőm hozzá.
2010. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem támogatom!Az ilyen gyerekeket úgy kicsinálják iskolában,hogy csak les!
2010. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
74%

Szegény gyerek:

Megkérdezik hogy hívják apukádat: Béla.

Megkérdezik hogy hívják anyukádat: Józsi.

Nem ciki, ÁÁÁÁÁÁ, nem.

Egész életére kihatással lehet.

Másik: Az, amit a "szülőktől" látnak kihat a fejlődésükre is.

Ellenzem, még a felvetését is.

2010. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
39%

1.) TÖKMINDEGY, homó vagy heteró-e a szülő, mert a gyerek szexuális irányultsága kívülről éppúgy nem befolyásolható, ahogy pl. az sem, hogy milyen ételt szeret, és milyet nem. (A divathomózás nem igazi homózás)


2.) RENGETEG az árva, heteró párok pedig SZINTE SOHA nem fogadnak örökbe, csak nagyon szélsőséges esetekben (meddőség, netán valamilyen érzelmi érintettség). De ezek NAGYON kevesen vannak, és akik csak tehetik, saját gyereket akarnak, ami mondjuk érthető is. Így ha csak heteró párokra számítunk, a legtöbb árvának SOHA nem lesznek nevelőszülei.


3.) Homóknál saját gyerek ugye biológiailag nem lehet, így ha szeretnének, náluk CSAK az örökbefogadás jöhetne szóba. Homóból sincs ugyan túl sok (ismétlem, a divathomó NEM igazi homó), és közülük se akar minden pár gyereket, de akik igen, azok mégis sok gyereknek biztosíthatnák az otthon melegét.


4.) Természet rendjével érvelők tájékozódjanak a homoszexualitás előfordulásáról az állatvilágban, valamint azon a tényen, hogy az evolúció minden olyan dolgot kirostál minden fajból, ami azt hátráltatja - így a homoszexualitást is kirostálta volna, ha hátrány lenne. Valamiért tehát megmaradhatott; érdemes ezen elgondolkodni.


5.) Szíve joga minden idiótának, hogy lepontozzon és/vagy fröcsögjön/mocskolódjon/engem is lebúzázzon, de előre jelzem, hogy ezzel csak önmagát égeti le, főleg, ha értelmes választ sem tud kimasszírozni az agyából.

2010. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!