Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok a homoszexuáliso...

Mit gondoltok a homoszexuálisok gyermekvállalásáról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják azt, hogy a homoszexuálisokat is megilletné a gyermekvállalási jog, ahogy megkapták a "bejegyzett élettársi kapcsolatot" is. A gyermekvállaláshoz való jogot azonban én nem adnám meg nekik. Szerintem a pszichológiai tanulmányokból inkább az derül ki, hogy egy gyermeknek inkább csak hátrányt okoz, ha homoszexuálisok nevelik. Szerintem a gyermek egészséges fejlődéséhez egy ANYA és egy APA modell kell, nem apa-apa vagy anya-anya. Ha a természet nem engedi nekik, akkor az ember mért kíván a természet rendjébe beavatkozni? Nektek erről mi a véleményetek?
2010. márc. 31. 18:23
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
84%

Szakmailag jó nagy nulla lehet az a pszichológus/pszichiáter vagy akármi is, amelyik azt mondja, h egy ilyen dolog nem lenne hatással a gyerek szexuális fejlődésére.

Elég megnézni, hogy mennyire megugrott a biszexualitás és a homoszexualitás a fiatalok körében csak a tv-ből sugárzott szennyfolyam révén. Ezt látják a tv-ben, azt hiszik ez a követendő, a párválasztás szinte nem is függ a nemtől (pl ilyen szubkultúrákban, mint emo).

Aztán persze nem is lesznek egészséges felnőttek, tele lesznek frusztrációkkal, és nem fogják érteni, hogy miért.

És méghogy nincs hatással egy homoszexuális pár mintája egy gyerekre? Amikor a tv is így behülyíti őket??

Ha otthon is ezt látnák, akkor lenne csak teljes a káosz.

Aki ezt akarja, az vagy ostoba, vagy az ellenségünk.

2010. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
78%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:45


Milyen lelkivilága lesz a gyereknek ha:


- Azt látja hogy az ő családja más mint a többi, nincs anya-apa


- Ha az iskolában kiderül, szétfogják szekálni szegény gyereket az osztálytársai


- Mivel a "szülőknek" más az értékrendjük, a saját világképükre fogják nevelni a gyereket, és azt fogja tanulni hogy helyes, és elfogadandó búzának lenni.


- Ha szexuális felvilágosításra lesz szüksége, melyik "szülője" fogja felvilágosítani, és milyen módon?


Nem fröcsögök, kíváncsi vagyok ezekre mindössze. Örülök, ha válaszolsz! Köszi!

2010. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
27%

Ja, és KÉRDEZŐ! Ha neked a természet rendje szent, akkor:


- soha ne menj orvoshoz

- soha ne használj gyógyszereket

- soha ne kötözd be a sebeidet

- soha ne tedd sínbe/gipszeltesd be az eltört végtagjaidat

- soha ne engedd megműteni magad

- soha ne fogyassz vitaminokat és táplálékkiegészítőket

- ha nő vagy, szülni is otthon szülj, orvos és bába nélkül

- és ha már itt tartunk, költözz ki a mesterséges anyagokból összetákolt lakásodból egy fakunyhóba az erdő közepére

- és általában véve soha semmivel ne élj, ami bármilyen gyár futószalagjáról gördült le

- végképp felejtsd el az áramot és a netet is.

2010. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
96%
75% ezt egy kicsit túlliheged. Nem hiszem el hogy te nem látod a lényeget. Ezek hülye érvek.
2010. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
28%

anya és egy apa? mesélj már nekem a mai világban olyan családot ahol ez tényleg megvalósul. Vagy elválnak az emberek x pár éven belül, vagy együtt maradnak de öli egymást a példamutató anya és apa, fizikálisan és pszichésen is. Ez tényleg marha jó példa.

Nem az a különlegesség, hogy egy család csonka, vagy terror van otthon, hanem az a kivételesség, ahol valóban harmónia szeretet és kultúra van, és a példamutatás a jó példamutatás, nem pedig az agresszió, lelki terror és szellemi nyomor.

Inkább nevelje két azonos nemű fel tisztességben a gyereket, mint egy ilyen marhára elfogadott apa-anya csodálatos kapcsolat. nem kellene nagyon szemellenzővel járni, meg statisztikákat meg tanulmányokat olvasgatni, szimplán kinyitni a szemed és látni mi zajlik körülötted, szoros és távoli környezetedben.

2010. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
17%

- Azt látja hogy az ő családja más mint a többi, nincs anya-apa



"Nézd már! Az én családom más, de ugyanúgy szeretjük egymást, jééé"


- Ha az iskolában kiderül, szétfogják szekálni szegény gyereket az osztálytársai


Ez a balkániak bunkósága, nem több.



- Mivel a "szülőknek" más az értékrendjük, a saját világképükre fogják nevelni a gyereket, és azt fogja tanulni hogy helyes, és elfogadandó búzának lenni.


Aha. Nem arra, hogy ne legyenek előítéletei, hanem hogy meleg legyen. Ráadásul a szexualitás öröklött, nem genetikai, szóval ez érdekes meccs lenne.


- Ha szexuális felvilágosításra lesz szüksége, melyik "szülője" fogja felvilágosítani, és milyen módon?


Szerintem a méhecskés sztorit bárki elő tudja adni 18 fölött.

2010. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
25%

18:47 - Neked befolyásolta a étel-preferenciádat a szüleid ízlése? Ugye, hogy nem. Nos, ugyanez a helyzet a nemi preferenciával is. Mint már írtam, a divathomó nem igazi homó, csak hülye heteró.



18:50 - Értelmes szülőnek általában a gyereke is értelmes lesz (kivételek persze mindig vannak, de a nagy átlagot nézve). Így tehát homó szülő is el tudja mondani értelmesen a gyereknek, hogy az alapfelállás a férfi meg a nő; az ő esetük speciális és ritka. Ennek megfelelően ő maga (a gyerek) is szépen várja csak meg és tapasztalja ki, hogy őt merre húzzák a hormonjai. Azok ugyanis, mint már jeleztem, saját életet élnek.


- A szekálást heteró szülő gyereke se kerülheti el, ha netán kissé húsosabb, szemüveges, szeplős, kócosabb, vagy egyszerűen csak jobban tanul, nyugisabb, nem menőzős, nem jár divatgöncökben, és még sorolhatnám. Szekálás mindaddig lesz, amíg nem neveli MINDEN szülő értelmesre a gyerekét (értsd: sajnos valószínűleg mindig is).


- Harmadik állításod úgy hamis, ahogy van, lásd első pont.


- Bármelyik, lásd szintén első pont.

2010. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

18:51

Amit írtál abban összekevered a szezont a fazonnal. Azt mondtam a természet nem engedi, hogy LEGYEN GYEREKÜK. Ez nyilván nem véletlen, az állatvilágban sem tudsz olyan példát mondani, amiben homoszexuális állatoknak születik gyereke. Szerintem nincsenek homoszexuális állatok, és a biológia tanárnőim szerint sincs, és nem, az nem homoszexualitás, ha a kutya, ha kanos bárkit megakar szexualizálni :D Tehát, ha a természet szerint két hím vagy nő nemű egyed nem tud gyermeket nemzeni, akkor az maradjon is így. A gyógyszer/ház stb. teljesen más, mivel nem azt mondtam, hogy minden ami mesterséges, az elítélendő. Viszont egy egészséges utód fejlődéséhez kell a család, amiben apa ÉS anya van. Ez semmivel nem helyettesíthető.

2010. márc. 31. 18:58
 19/48 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nincsenek homoszexuális állatok, és a biológia tanárnőim szerint sincs, és nem, az nem homoszexualitás


A biológiatanárnőd gondolom az evoluciót is tagadja, elvi alapon.

2010. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
8%
18:52 - Semmit nem lihegek túl, tökéletesen látom a lényeget, és annak ez mind is része. Az emberi civilizáció mai formájában úgy, ahogy van, természetellenes, a kérdező pedig nem érti, miért akarunk mi beleavatkozni a természet rendjébe.
2010. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!