Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok a homoszexuáliso...

Mit gondoltok a homoszexuálisok gyermekvállalásáról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják azt, hogy a homoszexuálisokat is megilletné a gyermekvállalási jog, ahogy megkapták a "bejegyzett élettársi kapcsolatot" is. A gyermekvállaláshoz való jogot azonban én nem adnám meg nekik. Szerintem a pszichológiai tanulmányokból inkább az derül ki, hogy egy gyermeknek inkább csak hátrányt okoz, ha homoszexuálisok nevelik. Szerintem a gyermek egészséges fejlődéséhez egy ANYA és egy APA modell kell, nem apa-apa vagy anya-anya. Ha a természet nem engedi nekik, akkor az ember mért kíván a természet rendjébe beavatkozni? Nektek erről mi a véleményetek?
2010. márc. 31. 18:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
44%
Úgy fogunk járni, mint anno Róma; összedőlt a társadalom a homik, pedofilok, zoofilek, és egyéb betegek miatt, majd jött egy türannisz, aki "elsöpörte a söpredéket".
2010. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem megilleti őket abban az esetben ha csinálnak maguknak. :P
2010. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
36%

Nekem semmi bajom a homoszexuálisok gyerekvállalásával. Nyugaton felnőtt az első homoszexuálisok által felnevelt gyerekgeneráció, és semmivel sem hátrányosabbak, butábbak, rosszabbak mint a heteró párok által nevelt gyerekek. Ebből bebizonyosodott, hogy homók is nyugodtan nevelhetnek gyereket, nem ártanak vele a gyereknek.


Heteróknál is ugyanúgy lehet baja a gyereknek a szülők hülyeségeiből, pl. nemrég történt egy eset, hogy egy pár azthitte, hogy megszállta az ördög a gyerekét, az anya elkezdett a gyerek hasán ugrálni, az apja meg addig verte a fejét a falba, hogy meghalt.

2010. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
10%

A mi lány kutyánk is szokott próbálkozni a fiú macskánk meghágásával. Ezen vagy nevetni szoktunk, vagy felháborodunk, de normálisnak nem szoktuk tartani...

És ezt nem az állatvilág-emberiség összehasonlítására írom, csak az állatokkal kapcsolatban, ha már őket is megemlítettük.

2010. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem biztosítja, hogy egy hetero pár jól fogja felnevelni a gyermekét, sőt...

És azt sem lehet biztosra venni, hogy egy homo pár rosszul nevelné fel.

De ugyanakkor én sem támogatom a gyerekvállalásukat. Szerintem otthon mindenki azt csinál, amit akar, de az utcára nem kell mindent kivinni. A homoszexualitás alapvetően egy aberráció, a családalapítás, a nő és férfi összeillésének ellentmondása, egy gyereknek pedig igyekszünk a jó, ideális dolgokat megtanítani. Felnevelhetjük őket úgy, hogy a homosz.-sal kapcsolatban legyenek elfogadóak, hogy ettől még nem rossz ember senki, de azért nem kell direkt példát állítani eléjük. Én sem tudnám, mit mondjak az ovis gyerekemnek, ha megkérdezné, hogy annak a két bácsinak is a gólya hozza-e a kisbabát...

2010. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
43%
Hát a gyerekeknek nem kell feltétlenül azt hazudni, hogy a gólya hozta. Én 4 éves koromban megkérdeztem anyámat, hogy honnan jön a gyerek és elmagyarázta a szexet hazugságok nélkül, és egyáltalán nem fogadtam a hírt viszolygással, megrémüléssel, vagy valóságtagadással.
2010. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
67%

Az amelyik állandóan azt firtatja itt hogy a homokos kancsók is fogadhassanak örökbe annak van egy két jó kívánságom a melegebb éghajlatra!!!!!!!!!!!!

Még hogy sok az árva meg a heterok nem akarnak örökbe fogadni. Elmesélném neked hogy olyanba ugass bele amiről van is közvetlen fogalmad te AGYONISKOLÁZOTT. Képzeld nekem sok közöm van az örökbefogadáshoz, mert tavaly két vetélésem volt és nem tudni lehet-e sajátom valaha. És képzeld ahhoz hogy örökbe fogadhassak:

1. tanfolyamot kell végezni

2. mindeféle vizsgálatok (Pszichológus stb)szükséges

3. anyagi téren az élvez elsőbbséget akinek sok a dohány a zsebébe.

4. ezek után kerülsz fel egy várólistára min előre jutni évekig tart.

Szóval nagyon sokan vannak RENDES PÁROK akik elől a homik elveszik a lehetőséget.


Na ezek után OKOSKODJÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
26%

Ejjj de nagyon sok okos ember van itt!! Mert Ti aztán nagyon tudjátok, hogy miképp hatna a gyermekre ha azonos nemű emberek nevelnék fel?! Én sem tudom. Szakemberek vagytok talán? Van ilyen jellegű példa előtettek, ahol gyermeket neveltek homoszexuális szülők? Nincs. Akkor honnét ez a nagy okosság? Én nem tudom, hogyan hatna a gyermekre, de Ti sem tudjátok. Ettől persze lehet valakinek az a véleménye, hogy ne adjanak nekik gyereket. De azt, hogy hogyan alakulna a nemi identitása NEM TUDJUK!!

Egy biztos, a gyerekek nem értik a szexualitást. A gyerek szexuális identitása nem mintaalapú, hanem ösztönös. Ha mintaalapú lenne, akkor nem lennének melegek, mert nem ezt látják, hisz a homoszexuálisok egytől-egyik hetero szülők gyermekei.

2010. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
21%

Van bizonyíték:


"Nyugaton felnőtt az első homoszexuálisok által felnevelt gyerekgeneráció, és semmivel sem hátrányosabbak, butábbak, rosszabbak mint a heteró párok által nevelt gyerekek. Ebből bebizonyosodott, hogy homók is nyugodtan nevelhetnek gyereket, nem ártanak vele a gyereknek. "

2010. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelmű, hogy soha, semmilyen körülmények között nem engedném meg. A normális családhoz anya kell (aki nőnemű) és apa (aki hímnemű). Minden más káros a gyerek szellemi, fizikai és érzelmi fejlődésére.
2010. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!