Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A melegbüszkeség felvonulásoko...

A melegbüszkeség felvonulásokon mire büszkék a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:32
1 2 3 4 5
 21/44 yossarian44 ***** válasza:
89%

Előző, ha ennyi eszed van, szégyenkezz miatta nyugodtan.


1. Jól mondta valaki, a Stonewall Riotról van itt szó.


2. Többek között arról is van szó egy melegfelvonuláson, hogy egyszerűen megtehetik. Volt egy nagyon hosszú idő a történelemben, amikor ha a melegek megpróbáltak volna ugyanígy vonulni, akkor meglincselte volna őket egy primitív horda (nagyjából olyan, mint amilyet nálunk a rendőr lökdös vissza).


3. Soha nem fogom megérteni, hogy a szexualitásukban biztos heteroszexuális férfinak mi bajuk van a melegekkel. Már nem egyszer szaladtam bele melegfelvonulásba a tengerparton - nem olvasom a helyi újságot, na - sokszor voltam melegek társaságában, és elég biztosan mondhatom, hogy ugyanúgy a nőket szerettem utána is, akármilyen cifrán néztek ki, akármennyire rám is nyomult valamelyik.


Ha a homoszexualitás nem veszélyezteti a heteró életformát, akkor miért nem lehet hagyni, hogy ők is vonuljanak az utcán? Egy párt zombihadseregébe tartozni szerintem lényegesen kínosabb, mint melegnek lenni.


Ha a párthíveknek ki szabad seregleni az utcára, és mindenki előtt nyilvánvalóvá tenni, hogy vakon követik a vezérük szavait, mert ilyen kevés eszük van, akkor szabadjon már a melegeknek is megcsinálni egy társadalmilag lényegesen kevésbé veszélyesebb manővert...


4. Ezerszer meg lett már mondva: van heteró felvonulás, úgy hívják Love Parade, csak ott vannak néha halálos áldozatok is.

2012. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 mustafa33 ***** válasza:
34%
Nem a tolerancia a baj, a baj az, hogy lassan már büntetendő, ha egy "hagyományos orientációjú" férfi úgy viselkedik egy nővel, ahogy azt egy úriember tradicionálisan teszi. Molesztálásnak számít, ha gáláns vagyok, ha felálok a buszon és átadom a helyem, ha előreengedem az ajtóban, ha segíteni akrok a cipekedésben és efélék. Ha egy homunkulusz rámtapad, hadd fordíthasam el az orientációját vagy legalább a figyelmét magamról. de akkor már "intoleráns" vagyok másság iránt, meg homofób meg masiniszta.
2012. okt. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 mustafa33 ***** válasza:
18%
A melegséget propagálni kellene. Minél több hívet szerezni neki. Sőt még az államnak anyagilag támogatni kellene a melegeket. A romák között! Persze csak azokat akik regisztrált párkapcsolatban élnek és bizonyíthtóan nincsen "oldalágon" gyerekük. Ez lenne a pozitív diszkrimináció, ez lenne humánus megoldása a cigánykérdésnek.
2012. okt. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
64%

" A romák között! "


Meg a hipermagyarok között, bár köztük nem nagyon kell propagálni.

2012. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
81%

02:50


mért hazudsz?

2012. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
80%

02:50


Én még nem találkoztam olyannal, aki zaklatásnak venné az udvariasságot. A melegeknek egyébként ehhez semmi közük.

Ha egy meleg pedig rád mozdul, világosítsd fel, hogy hetero vagy. Nem fog többé próbálkozni. Senki nem kényszerít arra, hogy letérdelj neki, így ez sem igaz.

2012. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 mustafa33 ***** válasza:
22%
Ja, csak szerintem az orientációról való felvilágosítás amúgy visszakézből balkézel a leghatékonyabb, csak azután nagyon ajvékolnak. Hogy miért? Hiszen a ferdék szeretik az ilyesmit neeem?
2012. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
74%
Én arra vagyok büszke, hogy inkább elviselem a homofób támadásokat, de akkor sem fogom megtagadni önmagam és nem fogok puncit nyalni.
2012. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
70%

23:50


Én legalább azt csinálom, amit szeretek. Nem érdekel az sem, ha ledeviánsoznak meg lef*sszopóznak.

Nem fogom megerőszakolni magamat azért, mert neked nem tetszik az, aki vagyok.

A szexualitásom hozzám tartozik.

2012. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Nagyon helyesnek tartom a hozzáállásodat a dolgokhoz. Sajnos még mindig sok a szűk látókörű ember, de ezen ne bánkódj, hiszen kb. száz évvel ezelőtt, még az is baj volt, ha egy nő nemcsak szül és házimunkát végez, hanem valami férfiasabb foglalkozást űz. Soha nem gondolták volna akkor, hogy az irányításba nő bekerülhet, most pedig teljesen elfogadott és általános, hogy vannak női politikusok, cégvezetők, bírók, stb. Előbb-utóbb kiöregszenek azok, akik bármiféle devianciát gyűlölendő dolognak fognak fel, ahogy ki hal velük együtt az a nézet is, hogy aki az átlagtól eltérő, annak nincs joga a boldogsághoz!
2012. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!