Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jó lesz az Új Világrend?

Jó lesz az Új Világrend?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért lenne jó, vagy miért nem? És miért?
2011. szept. 28. 21:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
komolyan eleinte élvezettel olvastam, aztán elvesztettem a fonalat, kételkedtem, mind2töknek igazat adok bizonyos dolgokban, bizonyosokban csak! Biztos van egy csoport itt a földön aki mozgatja a szálakat, de ne gondoljunk itt vallási csoportokra sztem. Egyébként szívesen meghallgatnálak titeket élőben is!
2011. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vallásos, és nem is teljesen vallási csoportra gondoltam, csak azért idegesítő, hogy ilyen sátánista jeleket alkalmaznak...
2011. okt. 4. 20:25
 33/39 anonim ***** válasza:
67%
A sátánimádás a szabadkőművesektől ered, sajnos ezt az Új Világrendben akarják megvalósítani. Pénzügyi hatalmukat az egész világra kiterjesztették. A médiával manipulálja az emberi agyat, H1N1 vírussal fertőznek, hogy a "túlnépesedés" köntösében gyilkolhassanak.
2011. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
És ott a pont utolsó. Tömören elmondtad!
2011. okt. 5. 17:28
 35/39 anonim ***** válasza:
63%

"És ott a pont utolsó. Tömören elmondtad!"

Had én is! Én is kaphatok pluszpontot, csak hízelegni kell?


Szóval:

Agymanipulátorral elnyomják a lázadást, egységesítenek mindent. Baal-imádás lesz éjjel-nappal. Herpesszel fogják csökkenteni a népességet egészen 500 millió főig. Lesznek brigádvezetők és szolgák. A szolgák aztán nagyon szolgálni fognak, különben ledarálják az altestüket. Hátborzongató!!! Brrrr. És-és bevezetik a kommunizmust, ja nem is, a vénusz projektet és a fő sátán a Zsák Freskó lesz. Júj, de rémisztő! Ja a zsidókat ki is felejtettem. Nem baj Zsák Freskó is zsidó. Ő uralkodik a cigányokon, akiket elszaporítanak a magyarokkal szemben. Egészen addig fog ez menni amíg el nem jönnek a reptiliánok. Na akkor aztán lesz, haddelhadd! Ők a szívcsakráinkból, meg a Pilisből fognak táplálkozni meg a zenergiáinkból és ha ez még nem elég, akkor kiveszik a vizbű a zoxigént.


Jóéccakát!

2011. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Gyenge vicc.
2011. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
79%

Hogyne lenne jó! A "szent városba" fog ömleni a világ összes java (=világgyarmat); az emberek síkhülye, primitív gépekként élnek; a "közszolgálati (=közhülyítési) médiumok" megmondják, milyenek legyünk; csak közvetítőkön keresztül élhetünk (=mindenért jattolni kell); a valódi világot elveszik tőlünk, viszont kapunk helyette egy virtuálisan generáltat; mindenki a létminimumon fog élni; a tömeg nagy városokban lakik, a természetbe nem mehet ki...-az a gazdagoké... stb.


Szóval nagyon jó lesz az új világrend (de csak egy szűk kisebbségnek).

2011. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

A 3. válaszoló egy idióta, hogyha azt hiszi, hogy ez tényleg így lesz! Ezt most komolyan írtad?? Álmodj csak, pedig milyen szép is lenne...


Az 5. válaszolónak igaza van! (sajnos) :(

2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
58%

Helmet! Mindig van egy új világrend, de egyik sem olyan, mint ez. Minden tekintetben új lesz, az egész világra kihatással.

Kérdező, mindenki egyesül, csak te lehet nem fogod megélni, ahogy én se! Mert a "férgese" kihullik, és csak a dominánsabbak fognak megmaradni. Orvosok, tudósok, politikusok, milliárdosok, stb. Egyesülnek egy nagy hatalom alatt, akik megmaradnak csak őket fogja szolgálni, szabályozva leszel, chip lesz benned, kamera figyel mindenhol, lehallgatják a telefondoat, e-mail-jeidet,hogy nyomon tudjanak követni nem-e készülsz merényletre... Korlátozva leszel és még sorolhatnám.

Terrorizmus??? Ők gerjesztik azt is, hogy legyen okuk pont ilyeneket csinálni, hogy egy nagy hatalmat! De tudod mi ez az egységes hatalom??? A szabadkőművesek! Ha még nem is hallottál róluk, nézz utána.

Azt se tudod miről van szó, vagy te is velük vagy?

Így tényleg sokkal jobban működne? Olyan lennél mint egy robot, se szabad akarat, se szabad gondolkodás, se tevékenység??

Csökkentsék a létszámot (már elnézést) a romákkal! Akkor azok miért szaporodnak? Ezen is érdemes elgondolkodni! Mert a sátán a keresztényeket pusztítja, a romák hűek hozzá, viselkedésben is, az ő képmásuk.

Nem hallottál még róla, hogy a vírus az új tömegpusztító fegyver, ami alattomosan, rejtve öl? Hol élsz te? És a vírus igenis gyorsan terjed! Főleg a szegény emberek körében, a nehéz körülmények között élők között, így is hullik a selejtes egyed. Mert csak a legjobbakra van szükség.

A politikusok nem emberek, ők a sátán alattvalói, ők védve vannak általa.

2012. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!