Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jó lesz az Új Világrend?

Jó lesz az Új Világrend?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért lenne jó, vagy miért nem? És miért?
2011. szept. 28. 21:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:15


Úgy látszik tényleg vissza kellene menned általánosba!


"Én szerinted mondtam hogy minden embernek 1 nm2 ? (szerintem nem)"

És szerinted, ha csak annyi helyet vennénk alapul, amennyit egy ember elfoglal, akkor elférnének? Gondolkozz már! Los Angeles 1.300.000 négyzetméter alapterületű! Számolni sem tudsz?


"És el lehet tartani 6 milliárd ember, mivel csak nézd meg mondjuk Magyarországot: mennyi föld hever parlagon ..."

És arról hallottál-e, hogy a termőföldek egyre csak romlanak a fokozatos nagyüzemi termesztés miatt? Amúgy is egy modern embernek nem csak élelemre van szüksége!


"és ez még a fejlett országokban sem 100% a kihasználtság"

Persze, mert még a parok, ipari körzetek, meg a lakóövezet nincs felparcellázva! Eközben az egész arab térség külfödről importál kaját, mert túlszaporodta a területe eltartóképességét. Ugyenez a helyzet Kínával is.


"rosszul tudod még nincs 7 milliárd"

Ha nem szóltál volna... A hivatalos népesség 6 milliárd 965 millió, októberben éri el a 7 milliárdot.

[link]

Azt hiszem 6,9 milliárd már nyugodtan kerekíthetek 7-re.


"szerintem te nem ismersz engem nem tudod hol nőttem fel"

Ennek mi köze, ahhoz, hogy csak otthonról, kényelemből nyilatkozol ilyen dolgokról?


"Eszt nem én állítom hanem több száz tudós."

?? Forrást! Én kimondottan tudósok álláspontját képviselem, de ne is zavarjon. Most csak valami nagyot akartál mondani...


"1 ember nem tudja meg váltani a világot de 6 milliárd már igen"

És 6(bocs, de inkább 7) milliárd ember hol tesz érte? Mikor álmodtad? Egész Kína és India - ami ugye egyből 2,5 milliárd ember - masszívan szennyez! Ott van az USA is, a Kyoto-i egyezményt sem írta alá!

2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Most megy az elfogyasztott jövő a spektrumon! Pont erről szól! Belátnád, hogy hülyeséget beszélsz.
2011. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:36


Én mondok helyette is forrásokat és hiteles embereket:

- Drábik János

- Bogár László

- Cion Bölcseinek jegyzőkönyve - ez a legnagyobb bizonyosság rá, mivel mindenki a cionistákról papol

- Shlomo Sand - Hogyan alkották meg a zsidó népet? (ezt egy zsidó írta!!!)

- Részemről pár eléggé nyilvánvaló meglátás (Európai unió szemétségei, korlátozások, IMF rablása Mo-tól)


Azért tettem fel a kérdést meert olyan hihetetlen. De azért eléggé nyilvánvaló az egész hozzáállás.

És lehet, hogy Afrika meg Dél-Amerika nincsen bene a dologban, csak éppen őket teszik tönkre a nyugatiak (meg minket), Izraelnek adnak naponta dollárok millióit, ahelyett, hogy az éhezőkre és szegényekre fordítanák. Feltalálták az elektromos autókat (és Amerika még a 70-es években beismerte, hogy az antigravitációt [sőt már a nácik is!] - de ha ez annyira felfoghatatlan, akkor maradjunk az elektromos autóknál) és a profit miatt maradnak a környezetszennyezésnél. A génkezelt magokat alig lehet kiirtani, de nem erőlködnek, mert akkor a hasznuk odavészne. Inkább azokból állítanak elő mindent és beletömik az ételeinkbe.

Coca Cola - egészségtelen, rá is van írva, hogy még csak nem is kóla és forgalmazzák

McDonaldsról inkább nem írok semmit, mert a végén még elájulnának az emberek, hogy miket esznek ott (és ezt az amerikai egészségügyi óbeleganc mondta, nem én), de a haszon miatt le nem állítanák az üzletláncot.


Na csak ennyi nyomós érv szól amellett, amit föltettem kérdést. Nem is azt mondtam, hogy lesz-e vagy nem hanem, hogy milyen lesz.

2011. okt. 1. 11:05
 24/39 A kérdező kommentje:

Ja és szerintem te vagy aki írta, hogy miért lennék biztos abban, hogyha az egy dollároson van rajta.

Reakció: ?????

Szerinted mi a sz@rért teszik rá? Hát persze miért is ne? Persze nyilván véletlen, mint a szabadkőműves jelképek a Való Világban.


Akkor én majd végig sátánista jeleket fogok használni (azt a rock @ rollos cuccot, ahol a kisujjat és a mutatóujjat kell egyenesen tartani), meg sátáncsillagos pólóban fogok járni, persze én nem vagyok sátánista, én nagyon kedves leszek. Uramisten... szerinted ugyan tényleg miért teszik rá ezeket a jelképeket? Ha annyira véletlen és ok nélküli, akkor miért nem valami jót tesznek rá (pl Jézus, vagy egyszerűen egy elnök képét).


Amúgy az egyik Animal Planetes sorozatban (sajnos elfelejtettem a nevét) "bújtatva" (tehát jól láthatóan, csak rövid időre) sátáncsillagokat tettek bele. Persze csak véletlenségből. Hát persze, ők ám nagyon rendesek.

2011. okt. 1. 11:12
 25/39 anonim ***** válasza:
94%

A komment megírásának időpontja: ma 11:05


Nehéz eset vagy öregem! Tudod mit, higyj amit akarsz! De azért válaszolni fogok pár egetverő marhaságodra!


"Drábik János"

Mióta hiteles? Ráadásul jogász, újságíró! Amikről ír az nem a szakterülete, sőt külföldi forrásból másolja ezeket, főleg olyan területekről, amik ott már 10 éve kimentek a divatból.


"Drábik János"

Na a másik csodaBogár! Egyébként múltkor láttam egy vitáját Drábikkal, ahol csúnyán összevesztek azon, hogy Drábik szerint kiírtják a világ népességének a 90-át, Bogár szerint meg nem, sőt tudományosan is érvelt a kiírtás ellen. Nagy kópé ő is, de azért nem olyan agyrokkant, mint Drábik. Ennyit erről.


"Cion Bölcseinek jegyzőkönyve"

Most jól lejárattad magad! A cion bölcseinek jegyzőkönyvét a cári titkosrendőrség állította össze. Többek között felhasználta az "Alvilági párbeszédek Machiavelli és Montesquieu között" szatírikus írást. Jó lenne, ha összehasonlítanád, nagy a hasonlóság!

Például:

Alvilági párbeszédek Machiavelli és Montesquieu között:

Like the god Vishnu, my press will have a hundred arms, and these arms will give their hands to all the different shades of opinion throughout the country.


Cion Bölcseinek jegyzőkönyve:

These newspapers, like the Indian god Vishnu, will be possessed of hundreds of hands, each of which will be feeling the pulse of varying public opinion.


Kicsit sem hasonló, mi?


"Shlomo Sand"

Őt nem ismerem, de majd utánanézek!


"Részemről pár eléggé nyilvánvaló meglátás (Európai unió szemétségei, korlátozások, IMF rablása Mo-tól)"

Azt hiszem jobb lesz, ha tőlem tudod meg: az EU belépésről többek között TE is szavazhattál annó! Nem fogtak fegyvert a fejünkhöz! Vagy a komcsik alattvalójának lenni jobb volt? Függetlenségről ne is álmodj ilyen kis országként, 500 éve gyarmat vagyunk, hol a Habsburgoké, hol a törököké, hol a németeké, hol pedig a szovjeteké. Most EU gyarmat vagyunk, de legalább választhattunk ők és az oroszok között! Én inkább vagyok EU gyarmat, legalább a saját kultúrkörömön belül vagyok.


"És lehet, hogy Afrika meg Dél-Amerika nincsen bene a dologban, csak éppen őket teszik tönkre a nyugatiak (meg minket)..."

Mond, te tudsz olvasni??? Én azt írtam, hogy Kína és Oroszország sincs benne, meg az arabok sem! Azt hiszem, hogy aki jártas a külpolitikában az tudja, őket semmilyen egyesített nyugat, illumináti vagy sátáni brigád nem győzi le.

Tehát akkor hogy fogja a nyugat rájukerőltetni az új világrendet?


"...Izraelnek adnak naponta dollárok millióit..."

Izraelnek az USA(más nem!) 2009-ben összesen 2432 millió dollár katonai- és gazdasági segélyt adott! Az USA Egyiptomnak szintén 2009-ben 1784 millió dollár katonai- és gazdasági segélyt adott! Ez tény! És te ezekkel szemben vitatkozol! Ébredj már fel öregem!

Forrás: [link]


"ahelyett, hogy az éhezőkre és szegényekre fordítanák."

Tudod te az EU mennyi szájbavert segélyt küld az afrikai éhezőknek? Jobb lenne először utánnanéznél dolgoknak, mert süt belöled a tudatlanság és a propaganda!


The EU is currently on its 10th EDF from 2008-2013 with a budget of €22.7 billion.[1] This currently represent about 30% of EU spending on humanitarian aid, with the remainder coming directly from the EU budget.


Ez a 2008-2013-as időszakban 22,7 milliárd euró! Ami az EU költségvetésének 30%-a!

Forrás: [link]


"Feltalálták az elektromos autókat..."

Hát elmondom neked, de nem tőlem tudod, de már 1899-ben számos rekordot döntöttek elektromos autókkal, például átlépték a 100 km/h-ás sebességet! Az, hogy a benzinesek terjedtek el az annak köszönhető, hogy felfedezték a kőolajat és ezért ez olcsóbb volt. A többi meg a who killed the electric car?-os hülyeség, ócska propaganda!


"és Amerika még a 70-es években beismerte, hogy az antigravitációt..."

Meg még az isten fa..át is, nem?


"A génkezelt magokat alig lehet kiirtani, de nem erőlködnek, mert akkor a hasznuk odavészne. Inkább azokból állítanak elő mindent és beletömik az ételeinkbe."

Ehhez én nem értek - szerintem te sem - úgyhogy én nem pofázok bele, javaslom neked sem kellene! Annyit tudok, hogy asszem Európa az EU jóvoltából eddig ellenált a génkezelt sz@roknak utolsó kontinensként, mivel rajtunk kívül már mindenütt elterjedt. Úgyhogy imádkoznod kellene, hogy ne érjen el ide is a multik keze és az EU továbbrá is ellenáljon!


"Akkor én majd végig sátánista jeleket fogok használni (azt a rock @ rollos cuccot, ahol a kisujjat és a mutatóujjat kell egyenesen tartani), meg sátáncsillagos pólóban fogok járni, persze én nem vagyok sátánista, én nagyon kedves leszek."

Ez, hogy jön ide? David Backhemen is volt már sátánista poló annak ellenére, hogy keresztény. Meg nem is értem, hogy kormányozhatná egy sátánista brancs a világot? Egy hindunak a sátán olyan meseszerű kitalált valami, mint neked Visnu isten. Vagy a buddhistáknak ezt hogy adod be? Ők semmilyen istent nem imádnak! Fogd már fel, a bolygó háromnegyede nem keresztény vallású és sz@rik a te sátánista maszlagodra! Sőt magára a keresztény mítológiára. Ez olyan mintha téged - gondolom keresztény vagy azért rettegsz ennyire - Zeusszal, Hádésszal vagy Hérával rémisztgetnének! Esélye nem lenne egy ilyen ideológiának, ahogy a sátánizmusnak sem!


"Persze nyilván véletlen, mint a szabadkőműves jelképek a Való Világban."

Te beteg vagy!


"Persze nyilván véletlen, mint a szabadkőműves jelképek a Való Világban."

Te anyukád sütijében még nem találtál valami sátánista jelet?

2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Te tudod mennyire idegesít, amikor valaki abaromságairól ilyen szépen megpróbál kioktatni úgy, hogy közben személyeskedik, mert más érve nincs?


Shlomo


"Most jól lejárattad magad! A cion bölcseinek jegyzőkönyvét a cári titkosrendőrség állította össze. Többek között felhasználta az "Alvilági párbeszédek Machiavelli és Montesquieu között""

Te olyan ostoba vagy, hogy az párját ritkítja! Az orosz titkosrendőrség fedte fel. Mivel ezzel jól "megsértették" a cionistákat, gyorsan betiltották és hiánycikk.


""Shlomo Sand"

Őt nem ismerem, de majd utánanézek!"

Izraeli történelemprofesszor, amíg ki nem vágták a nem tudom milyen egyetemről az előbb említett könyvéért. Nem véletlen? Hirtelen gonosz antiszemita lett és már nem maradhatott ott, miközben előtte még (amíg nyalizott az elitnek) addig megbecsült tag volt!

Amúgy Amerikában volt egy ember (sajnos elfelejtettem hogy hívták, pedig nem ártana tudnom), aki a háttérhatalom legfőbb könyvtáraiba beavatott volt. Az ottani könyvek alapján cáfolhatatlan bizonyitékokból szedett össze több ezer oldalas könyvét kiadta. Felszólították, hogy többet ilyet ne csináljon. Betiltották a könyvét. Erre kiadott egy egyszerűsített változot, s utána váratlanul meghalt repülő balesetben (lásdt lengyel elnök is!). Persze ezek mindig véletlenek és mindig véletlenül meghalnak, amikor kellemetlen dolgokat mondanak az elitről. Jah azt hiszem igazad van, ebben semmi baj nincs, hiszen hullanak az emberek, amikor igazságot mernek kimondani. Ez kb olyan, mint a Szoviet Unióban, hogy "menekülés közben hátbalőtte magát". Nehogy komolyan vedd, ez csak gúny. De gondolkozz el rajta (bár ha éltél volna már akkor, akkor tudnod kéne - ha meg nem, az szörnyű!)


"Azt hiszem jobb lesz, ha tőlem tudod meg: az EU belépésről többek között TE is szavazhattál annó! Nem fogtak fegyvert a fejünkhöz!"

Dehogy szavaztam. Nem is tudhattam volna! De persze azzal sincsen gond, hogy az 50%-ról 30-ra vitték a határt. És a kedves szeretett kormányunk (meg mi sem) kaptuk meg a magyar változatot sem az EU szabályaiból, de már loholtak a vezetőink, hogy csatlakozzunk. Ez is persze csak véletlen, mert pont most jutott eszükbe. Te annyira sötétségeket beszélsz! Meg sem szavazták annyian (de ha mágis igen), akkor is jóval kevesebb százalék volt a határ és nem tájékoztattak kellőképpen!


"Mond, te tudsz olvasni??? Én azt írtam, hogy Kína és Oroszország sincs benne, meg az arabok sem!"

Ha a sincset írod, akkor mi a bajod úgy mégis? (Amúgy nem vagyok rá kíváncsi!). Kína valóban nincsen benne, az legalább ellensúlynak van. Az arabokkal meg olyan borzadályokat művel Izrael, hogy az nem igaz!


"Izraelnek az USA(más nem!) 2009-ben összesen 2432 millió dollár katonai- és gazdasági segélyt adott! Az USA Egyiptomnak szintén 2009-ben 1784 millió dollár katonai- és gazdasági segélyt adott! Ez tény!"

Te beteg vagy? Ezt mondom. Egyiptom Izrael szövetségese. Nem véletlenül nyivákoltak annyira, amikor ott felkelések voltak! Irael viszont NAPONTA KAP ENNYI DOLLÁRT, és nem értem, hogy mi a sz@rnak, mert ennyi erővel nekünk is adhatnának!


"Tudod te az EU mennyi szájbavert segélyt küld az afrikai éhezőknek? Jobb lenne először utánnanéznél dolgoknak, mert süt belöled a tudatlanság és a propaganda!"

Te annyira sötét vagy, hogy nem igaz. Ez ugyanolyan, mint amikor az egyik iskola kapott az EU-tól nagy kegyként tollakat, meg jegyzetfüzetet. Hát ez tényleg nagy segítség! Máskor majd kapunk tőlük kavicsokat. És MINDEN, amit adnak az a TÖREDÉKE annak, amit tőlünk loptak (és ennek egy részét adják). Folytatva ezt: Az EU-nak a nem alapító tagállamokból van pénze. Te tényleg annyit mondhatok akkora sötétségbe élsz, hogy az hihetetlen! Nem értem ilyen emberek miből keletkeznek!


"Meg még az isten fa..át is, nem?"

B@z' meg olvassál!


"Annyit tudok, hogy asszem Európa az EU jóvoltából eddig ellenált a génkezelt sz@roknak utolsó kontinensként..."

Nem állt ellen. Annyit mondtak, hogy választhatnak a tagállamok. Húha ez ám a nagy ellenállás. Na ez már megint a logikátlan hüly@ség, amit állítasz!


"Te beteg vagy!"

Aki ret@rdált, az ne induljon ki magából. Itt van egy-két link, művelődjél:

[link]


Aztán nézzed meg ezt:

[link]


Annyi a hozzászólás, hogy olyanok, mint te, nagyon is megérdemlik, hogy uralkodjanak rajta. Aki szándékosan kikerüli a problémát és még másokkal vitatkozik (érvelés nélkül, tudás nélkül), azt nyugodtan nyomják el! Komolyan valahogy befurakodok egy bankhoz (megtehetem), egy kis ügyeskedéssel (max 5 év alatt) bemegyek vezető állásba (természetesen nem vezérigazgatónak, hiszen nem vagyok csőrmester, meg nincsen rokonságom, mint azoknak), olyan jó érzés lesz a birka népet kifosztani, hogy az nem igaz! Annyira jó, most ahogy nézem nagyon helyes amit tesznek, nekem is ezt kéne. A tudatlanok direkt tudatlanok akarnak maradni (pl te), ez így volt a középkorban, most is ugyanaz van: mindenki azt hiszi, hogy ő itt az okos, meg akinek nem tudnak újat mondani, aztán kész. Középkori szinten vannak az ilyenek agyilag!

2011. okt. 2. 10:31
 27/39 A kérdező kommentje:

Amúgy ajánlom figyelmedbe a Talmudot. Igazán kedves dolgok vannak benne... ja várjál!

Azt is a cári titkosrendőrség írta? Jaj elnézést... igazán majd máskor a TV-ből veszek példát, az biztosan csakis a valóságot mondja el. Meg majd Gyurcsánytól megkérdezem, hogy létezik-e az Új Világrend. Jaj hát nem? Teljesen hiteles, hinni is lehet neki, mint az összes vezetőnek és TV-nek!


B@sszus, hat pl 4 megbízható forrás van, akkor te mit vitatkozol?


Ecsém tényleg mindig az ilyen embereket kell kikapnom? Ez nevetséges...

2011. okt. 2. 17:19
 28/39 anonim ***** válasza:

"Aztán nézzed meg ezt:

[link]


Láttad már az "Egy csodálatos elme" című filmet?

2011. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Jah láttam még régen. Miért kérdezed?
2011. okt. 3. 10:31
 30/39 anonim ***** válasza:
62%
nem fog nekik sikerülni !! :D
2011. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!