Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a Szeptember...

Mit gondoltok a Szeptember 11. -i "TERRORTÁMADÁS"-ról?

Figyelt kérdés
én azt,hogy az amerikai állam csinálta az egészet, mivel ezt rá tudják fogni a terroristákra, s újabb kőolajháborút tudnak előidézni.
2011. aug. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
52%

Gondolkozoo, ha erdekel tovabbi 'szemnyitogatos' olvasmany es nem baj hogy mind angolul van, akkor allitsd be hogy tudjak privit kuldeni es emilezek par linket. Ide nem akarom, mert kimoderaljak reklam cimen.

Udv, 79%os :)

2011. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
66%
Afganisztánban rengeteg féldrágakő is van, ezenkívül csodálatos mazsola fajtájuk amiről soha nem beszél senki, mert az egész termést Anglia vásárolja fel Afgán barátaimtól tudom. Voltam a Wort T.C.-ben, két pocsék épület, amit a NEW YORK-iaiak is utáltak már felépülésük óta.Jól biztosítottak voltak, a kártérítésből majd egy nekik is tetszetősebbet fognak építeni és marad bőven pénzük is a világbankistáknak arra is, hogy könnyekig megható filmet készítsenek a soha e célból nem létező terrorizmusról, csak szerintem még nem biztosak abban, hogy kiellen kellene hangolni a világot pontosan Ami késik az azonban nem múlik. Azonkívül szept 11.-én véletlenül éppen karbantartási nap volt a két épületben. Ha nem így lett volna akkor több mint húszezer halottról kellene megemlékezniük, mert a panorámaterembe felvonó liftben azt mondta az idegenvezető, hogy negyvenhatezer ember dolgozik a két épületben. Hogy is van ez? vermix
2011. aug. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
60%
Átaludtam az egészet azt se tudom mi volt akkor ...
2011. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim válasza:
60%
én nagyon sokat utána jártam ennek az egész dolognak,sokáig kutakodtam/kutakodok,de még mindig nemtudom eldönteni hogy a bombás históriának vagy a kerozinos változatnak higgyek,szerintem a 2 állítást több ponton alá támasztja több minden:pl.az érdekes hogy miért omlott le a wtc alsó része is olyan gyorsan mint az ahova a gép csapódott,a több utcányira megtalált több tonnás darabokra sem tudok más magyarázatot adni mint a termites változat.A hővel kapcsolatos dolog pedig:én utána jártam az acél olvadáspontjának és ebben a változatban is találtam olyat ami igaz lehet.De cáfolja a másik változat állításait.Pl.az épület magja hogyan tünt el a semmibe ilyen nagy sebességgel,saját bevalássom szerint(ahogy én olvastam róla) nemvolt akkor hő hogy ezt a magot ilyen nagy sebességel eltüntesse.Számomra a másik nagyon érdekes dolog,azok a szemtanúk beszámolói,már pedig nagy részük azt nyilatkozta hogy semmilyen nagyobb hővel nem találkoztak azok emeletek környékén ahova a repülők csapódtak.egy youtubos videóban elhangzik egy olyan mondat is hogy,tömlővel simán megtudnák fékezni a tüzet ez viszont azt bizonyítaná hogy a kerozin nem égett akkora hővel hogy meghajlítsa ezeket az acél gerendákat.Azt mellesleg leirnám hogy a becsapódáskor 38000 liter kerozin robbant fel,tehát a gépek nemvoltak teljesen megtöltve.Mégis elég lett volna ahhoz ennyi kerozin hogy körülbelül 200ezer tonna acélt igy a semmibe porlasszon??
2011. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
micsoda filozofálás:D
2011. dec. 26. 20:19
 76/76 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy kis írás vannak benne érdekes dolgok. Én inkább gondolkozó mellé állnék hasonló ember lehet mint én. USA bármit képes megtenni a pénzért. A mai világba már ezen nem csodálkozok. Ez az összedőlés is nagyon gyanús. Ég ég aztán egyszer mintha robbantanának egyet összerogy. Nagyon robbantás gyanús. A Pentagon is érdekes. Az USA légi ereje meg itt biztos téli álmát aludta XD. Hát a fäsz se tudja:D Igazából elmúlt már több mint tíz éve felesleges vitázni hogy így volt úgy volt. A jelenbe kell tekinteni.

2012. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!