Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
 151/167 Steve28 ***** válasza:
0%
ott 3000ember halt meg, itt 1 (talán) kitudja
júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/167 Steve28 ***** válasza:
0%
de mivel ezt mondják, akkor ott igaz volt minden, a nagy ló_aszt!
júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/167 anonim ***** válasza:
151: azt akarod állítani hogy a kampányeseményen ahol trump ellen merénylet történt, ott 3000 ember halt meg?
júl. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Neeeem! hanem 2001ben
júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/167 anonim ***** válasza:
na és hogy jutottunk el a 2 hete történt donald trump merénylettől 2001-be?
júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/167 Steve28 ***** válasza:
0%
a lényeget nem érted!
júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/167 anonim ***** válasza:
akkor magyarázd el
júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Sokan azért hiszik hogy igazi merénylet volt, mert 1 embert eltalált a golyó,és meghalt, trumpot pont nem. 2001 ben kb. 3000 ember halála bizonyította hogy terror volt, vagy hogy legnagyobb bizonyítást adjon, azért nem volt kár 3000amerikai halála. Tehát még benne lehet a pakliban az is, hogy tényleg kilőtték szerencsétlen embert,de érdekes senki nem menekült onnan. Én úgy ugrottam volna le onnan a lelátóról mint a sicc, nem ott jól élvezkődni továbbra is.
júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/167 anonim ***** válasza:

"Én úgy ugrottam volna le onnan a lelátóról"

egy magaslati helyről sorozatlövésre alkalmas fegyverrel simán kilő.

másrészt mindig könnyebb okoskodni fotelből. lehet ha ott lettél volna lefostad volna a bokád vagy elájultál volna.

júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Hee! egy földön levő égő repülőből sem ugrik ki senki, majd inkább összeroskad a gépen??!! Fotelből szintén könnyű elhinni a tv-ben adott etetéseket.
júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!