Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
 111/167 Steve28 ***** válasza:
Hűlt helye volt utána. De egyébként a 2 nagy WTC torony sem omlott össze, csak 20év óta jól titkolja minden amerikai, meg az amerikai rokon sem mondta el, hogy dohogy omlott össze, csak valószínű az európaiaknak vetítették úgy mint összeomlott volna.
júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/167 Steve28 ***** válasza:
0%
És mi a 30%?? miért lett 30% ha esetleg picit korábban csak az 25% volt? a 30% ból lehet még 35 vagy 45% is? újujj 50% nál máááár ajjaj, 52% nál már kezdenéd hinni, hogy tényleg hülyeség volt elhinni a merényletet?
júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/167 anonim ***** válasza:

Steve28: "79 Te jobban hiszel a mesében, mint a valóságban?"

azt kérdeztem megkaptad-e a falu bolondja címet, erre válaszolj. köszönöm.

júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/167 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tényleg hűlt helye volt? Kimentél megnézni?
júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/167 Steve28 ***** válasza:
113! Pont te hiszel a mesében,aki bevesznek minden szart amit leadnak.
júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Amerikai rokon mutatta fényképen
júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/167 anonim ***** válasza:

115: miért kerülöd a válaszadást?

az értelmi képességedből sejtem, hogy nem jössz rá hogy én egy harmadik fél vagyok itt. szólok, én egy másik válaszoló vagyok :D

júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/167 Steve28 ***** válasza:
Amíg az Egri csillagokat nem filmesítették meg, akkor a regény egy mese volt, mert senki nem látta???? Film készült belőle úgy lett igaz??? Dallasnak lett volna annyi érdeklődője ha újságban heti cikkeket olvasol belőle? TV az igen, jobban hihetőbb,szebb Filmben meghalt Bobby,erre öngyilkos nénikék lettek, mert elhitték hogy meghalt Bobby.
júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/167 Steve28 ***** válasza:
0%
117 szerinted nem láttam, de legyen csak büszkeséged, hogy szóltál, okos vagy, aranyos!
júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/167 anonim ***** válasza:
Amerikai rokon mutatta fényképen Azt állítod, hogy egy fényképet a 21. században lehetetlen megszerkeszteni, meghamisítani?
júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!