Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a sztori, hogy Orbán...

Mi ez a sztori, hogy Orbán veri a feleségét, és a kecskeméti korházban szokták helyrerakni? Erről valaki tud bővebben írni?

Figyelt kérdés

jún. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Orbán veri a feleségét, és a kecskeméti korházban szokták helyrerakni.
jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
26%
Közel 10 éve találta ki valami hülye és kezdte terjeszteni. Hozzád csak most jutott el?
jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanaz, hogy Orbánt meg Graz-ban kezelik a mentális problémáival vagy, hogy Orsós volt a vezetékneve.


Ezek ilyen szájról-szájra terjedő pletykák.


Egyelőre még nem tartunk ott, mint az USA a QAnonnal meg a gyíkemberekkel (Biden fülcimpája), de már fejlődünk ebben is...

jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
52%
Valós dolog, mert Orbán egyes ismerősei terjesztették, így eljutott halandó emberhez is a dolog.
jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Ja, Putyinnak meg állítólag csomó klónja van. Szóval mindenhol mennek ilyen hülyeségek.
jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
27%
#4: Az én ismerőseim meg azt terjesztették, hogy azért vagyok munkanélküli életművész, mert a spermámban annyi a probiotikum, hogy abból van az Activiában a bifidusz és életjáradékot kapok a Danone-tól és ennek köszönhetem, hogy az akkori pár éves kocsmázós időszakom alatt egy csomó csaj leszopott.
jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
37%
Én egy olyan politikusról tudok, aki verte a feleségét, ő jelenleg a Tisza pártban van.
jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%
Orbánt nemtom, de azt (jó régen) a két szememmel láttam, ahogy Tiborcz felpofozza Ráhelt.
jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%
A tiktokon szembejött nekem is egy videó, amelyben Nagy-Bandó Bandi beszél erről az atv-n. Élőben nem láttam azt a műsort, az is lehet, hogy az is egy fake video, mióta elérhetőek ezek az appok, azóta minden hülyeséget kitalálnak.
jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
38%
Ha verte is sose derül ki. :)
jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!