Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a sztori, hogy Orbán...

Mi ez a sztori, hogy Orbán veri a feleségét, és a kecskeméti korházban szokták helyrerakni? Erről valaki tud bővebben írni?

Figyelt kérdés

jún. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%

Persze... Majd pont egy állami kórházban fogják ápolni 8 beteggel egy szobában, ahol mindenki látja. Hátha kitudódik...

Hihetőbbre is lehetett volna faragni ezt a sztorit.

Egyébként Orbánnak nem "kell" vernie ahhoz a feleségét, hogy erkölcsileg, emberileg egy nulla legyen. Enélkül is az, a tettei bizonyítják.

jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%

Jó látni, hogy mennyire szenvedtek a legújabb hatalmas vereségtől. Mindig akkor jönnek az ehhez hasonló költemények - agymenések - amikor akkora pofont kaptok a választáson, hogy a fal adja a másikat.

Olyanok vagytok mint "Ágika" aki fejjel rongyolt neki a biztonsági ajtónak, majd pislogott, hogy nem jutott be rajta.

Szórakoztatóak vagytok és egyben megnyugtatóan ugyanolyan hülyék, mint eddig.

jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Pombe ***** válasza:
60%

#6: " Az én ismerőseim meg azt terjesztették, hogy azért vagyok munkanélküli..."


...akit meghatott egy zsák ingyen krumpli, és ezért a Fideszre szavazott?


[link]

Idézve Bulgáriáról: "Az Európai Unió legszegényebb országa [7] és Magyarország előtt 2022-ben az Unió második legkorruptabb országa"


Ám dicső kormányunk nem ül a popsiján tétlenül...


[link]

Idézve: "Bulgária is előzött: Magyarország az utolsó helyre csúszott vissza az uniós fogyasztási rangsorban"


No, meg...

[link]

"Magyarország lett az Európai Unió legszegényebb országa tavaly"


Azon elgondolkodtál már, hogy mi történne, ha nem a Fideszre szavaznál, hanem az első szembejövő közepesen értelmes emberre? Mert talán az ő kormányzása esetén még munkád is lenne, akár rezsi- és életszínvonal-csökkentés nélkül is. Igaz, innentől kezdve, sajna, nem járna neked az ingyen krumpli se.

jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Pombe ***** válasza:
58%

#7: "Én egy olyan politikusról tudok, aki verte a feleségét, ő jelenleg a Tisza pártban van."


Ne má'! Hogy te politikus? Mondjuk hazudni már tudsz annyira, mint egy Fideszes politikus, vagy újságíró, de hogy téged bárki is felvett volna a Tisza pártba??? Mit kevertél a felvételiző tag poharába?


Én amúgy csak egy politikusról tudok, aki verte a saját vallomása alapján is az élete párját, bár nem a feleségét, hanem a férjét, és ez a politikus Fideszes. Varga Judit névre hallgat:

[link]

Idézve: "Ugyanakkor azt is elismerte: előfordult, hogy megütötte volt férjét."


Magyar Péter ilyet sose ismert el Varga kárára.


Ja, meg a Fidesznél ismerek még egy politikust, aki vigyorogva kezet fogott és gratulált az újraválasztásához egy olyan másik politikusnak, aki lazán legyilkolja a politikai ellenfeleit, bár igaz, annak a feleségét és gyerekeit nem veri, csak halálra KÉSELI(!).


[link]

Idézve: "Március 24-én a 41 éves Vaszilij Melnikov milliárdost, a MedStom nevű óriás orvosi ellátó cég vezetőjét találták holtan feleségével, Galinával és 10 és 4 éves kisfiukkal együtt"


Orbán Viktornak hívják az illetőt, aki a Putyin nevű köztörvényes bűnözővel és háborús bűnössel gazsulál és természetesen Viktor nem ver és gyilkol feleséget, meg gyereket, csak vigyorogva gratulál annak, aki ezt megteszi. Igazán dicséretes önmegtartóztatás.


[link]


Végül is Viktor bizonyíthatóan nem veri a feleségét, így hát nyugodtan megint rá szavazhatsz, készpénznek véve annak a Varga Juditnak a dumáját, aki a rendszeres állítólagos zaklatására valahogy nem emlékezve, kiröhögte azt az isztambuli egyezményt, ami a nőkkel szembeni erőszakkal szemben lépett volna fel.


Úgy tűnik, hogy Varga Judit állítólagos megverése a te retinádba sokkal jobban beleégett, mint magának az áldozatéba, Varga Juditéba... :DDD


Fura világban élünk, nemde? :D

jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Pombe ***** válasza:
41%

#13: "Jó látni, hogy mennyire szenvedtek a legújabb hatalmas vereségtől."


Jó látni??? Csak ezért szavaztál a Fideszre?


[link]

Idézve: "A magyar nők a legszebbek"


Ez igaz, de ki kell egészíteni ezt mostanában ezzel:... és a magyar szavazók a leghülyébbek!


[link]

Idézve: "Magyarország az utolsó helyre csúszott vissza az uniós fogyasztási rangsorban"


Nem számít! Az a lényeg, hogy a haverod, aki nem Fideszes, az bosszankodjon egy jót... :D


Én nem azért szenvedek, mert a Fidesz győzött, hanem azért, mert nő a szegénység Magyarországon, meg hogy Magyarország szégyenfoltja az EU-nak, meg ilyesmik...


[link]


Mondjuk én semmi kárörvendést nem érzetem a budapesti fideszes szavazókkal szemben, amikor megláttam, hogy valamilyen okból a kissé iskolázottabb és tájékozottabb Budapesten alaposan háttérbe lett szorítva a Fidesz. Csak egyszerűen megkönnyebbülten felsóhajtottam, és elkezdtem reménykedni abban, hogy végre talán veszik a fáradtságot vidéken is arra, hogy kissé kritikusabban nézzenek utána annak az Orbán nevű tagnak, akinek a képe a falaikon nagyobb, mint Jézusé.

jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#16 Ééééés ismét bizonyítottad mennyire igazam volt, tényleg teljesen, szánalmasan hülye vagy.

Talán ha nem azt olvasnád ki abból ami le van írva ami a te agyad ostobasága, hanem ami le van írva, akkor kevésbé szenvednél. De ha nem, hát nem. Akkor szenvedj!

jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
40%
Stílszerűen visszakérdezek: Ez a szegénység most itt van velünk egy szobában?
jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Pombe ***** válasza:
60%

#17: "Talán ha nem azt olvasnád ki abból ami le van írva"


Nézd! Nem mindenki tud olyan magasabb szintű szférákba követni, ahol a te szellemed szárnyal. Ha hajlandó lennél leereszkedni az én pórias szintemre, akkor talán konkretizálhatnál is, amivel nem csekély mértékű hálára köteleznél... :/


Olyan sok mindent nem írtál mást a #13-ban, mint hogy végtelenül boldoggá tesz téged, ha látsz egy nem Fideszes szavazót lógó orral. Nem állítanám, hogy eszerint téged összetett feladatnak bizonyulna boldoggá tenni. Az Angelman-szindróma öröklődő neurológiai betegség, és az érintett személy mindig derűs, életvidám, mosolygós, és roppantmód kevés is elég neki az önfeledt nevetéshez. Bocs, ha kicsit egy ilyen szindrómásra emlékeztetsz...


Nézd! Be kellene látnod, hogy általában szavazást azért írnak ki, mert mindenki lát arra esélyt, hogy az alkalmi uralkodó kormányt leszavazza a többség. Ha ilyenre nem lenne esély, akkor nem létezne szavazás.


Mellesleg a Fidesz a jelen szavazások eredményének tükrében minden téren gyengült, ergo, ez azt mutatja, hogy talán már 2026-ra le lesz váltva (dicsőség a magasságosnak! :D )), vagy legalább nem lesz kétmarmada. Már ez is hatalmas haszonnal járna Magyarország számára. A baromi rossz így csökkenne csak rosszra.


Szóval akárhogyan is nézem, a Fidesz ellen szavazni, ágálni, harcolni, mindig egy okos és jó döntés.


#13: "Olyanok vagytok mint "Ágika" aki fejjel rongyolt neki a biztonsági ajtónak, majd pislogott, hogy nem jutott be rajta."


Ez lett volna az, amit még el kellett volna olvasnom? Én nem jutok be sehova - eltekintve a szavazó helyiség ajtaján keresztül, de az eleve nyitva volt -, akárkire is szavazok. Kissé félreérted ennek az "intézménynek" a szerepét. Ilyenkor csak egyszerűen kinyilvánítom a véleményemet, hogy kit szeretnék látni az ország élén.


Azért kellene az általam totálisan inkompetens, idióta és hazudozó Fideszt most nem szapulni, mert tudom előre, hogy úgyis ők nyernek a szavazáson?


Nem! Nem érzek indíttatást erre. Azért írok/beszélek ellene, mert a Fideszt inkompetensnek, idiótának és hazudozónak tartom, és most úgy látom, hogy a jelen helyzetben ez a nézet jobban terjedhet, mint korábban.


Nincs más indítékom és semmi más nem befolyásol a döntésemben.


Én azt gondolom, hogy agyatlanul az rohan neki a zárt biztonsági ajtónak, aki pont egy ilyen brigádra szavaz, vagy arra beszél rá másokat, hogy ne küzdjön a Fidesz ellen, és annyira buta az illető, hogy még azt se veszi észre, amikor nagyot koppan rajta, és amíg szédülten kóvályog, a zsebéből kiszóródott pénzt Orbán és a bandája összeszedegeti gyorsan (pl. Mészáros Lőrincből valami csoda folytán pont a Fidesz uralomra jutása hozta ki az üzleti zsenialitást, aki tíz év alatt ezerszeresére növelte kis gázszerelő cégének bevételeit, vagy az Orbán családtagjai és NER-es haverjai is hirtelen mind üzleti zsenik lettek...stbstb)), majd amikor magához tér a delikvens, Orbán megnyugtatja, hogy nem volt egyszerű, de átjutott az ajtón.


"Ágika" ezzel szemben pislog, észreveszi, hogy az ajtó valójában nem nyílt ki, és nem hagyja magát lóvá tenni. Én inkább maradok "Ágika", de ha te az üres zsebeket szereted, akkor csak szavazz nyugodtan a Fideszre, agitálj a Fidesz támadásának értelmetlensége mellett továbbra is, és légy baromira büszke arra, hogy mindig hiszel Orbánnak, amikor meggyőz téged arról, hogy most mind a ketten a túloldalon vagytok.


"Ágika" se jutott át, de ő legalább ezzel tisztában is van! :)


Bocs, de egyelőre számomra te itt még "Ági"-kánál is sokkal hülyébbnek tűnsz. Sőt! Ha mindezt nem Fidesz rajongóként írtad, akkor az egyetlen hülyének... :D

jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
A történet egyik fele igaz ami a másik csak kreálmány hogy az első felét is kétséggel fogadják. Ügyes. Mindenki döntse el melyik része az igaz. ;)
jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

#19 Legyen kívánságod szerint!

Segítek. Amikor azt írom le, hogy "Jó látni, hogy mennyire szenvedtek a legújabb hatalmas vereségtől. Mindig akkor jönnek az ehhez hasonló költemények - agymenések - amikor akkora pofont kaptok a választáson, hogy a fal adja a másikat.", akkor semmit nem írtam le arról hogy én miért is szavaztam a fideszre, de még csak olyat sem, hogy én a fideszre szavaztam volna egyáltalán. Minden más azon kívül, hogy számomra "Jó látni, hogy mennyire szenvedtek a legújabb hatalmas vereségtől." az kizárólag a te agyadból származik.

Itt jegyezném meg, hogy amiket utána írtál annak sincsen semmi köze a 13-as kommentemhez, de hát most is ugyanezt adod elő, válaszolsz valamire ami ott sincsen.

De csináld csak! Eddig is én örültem a következményeinek, nem te. Nyugodtan hergeld bele magad az osztálymicsodába, köpködj, sértegess másokat és írj egyre ostobább dolgokat! Én eddig is nyugodt voltam, neked meg láthatólag nem okoz változást, ugyanolyan vagy mint voltál, csak nyugodtan! Nehogy időd maradjon és a valóság befurakodhasson a kis világodba mert akkor lenne csak igazán nagy problémád ha rájönnél végre, hogy ami ellen annyira erősen próbálsz küzdeni az pont neked és a hozzád hasonlóknak köszönhetően virágzik tovább.

jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!