Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az újabb Magyar Péteres...

Árokpart kérdése:

Ez az újabb Magyar Péteres sztori miről lehet terelés vajon?

Figyelt kérdés
Kivette állítólag annak a kazéből a telefont aki provokálta és jogtalanul felvette és akkor mi van? Mindneki más is ezt tenné egy ilyen szórakozóhelyen simán. Senki nem hagyná magát provokálni meg , hogy szórakozzanak vele.
jún. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem terelés. Ezt most elba**ta.
jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es Engem nem zavar, mert sosem kedveltem Magyar Pétert mindig is nagyképűnek tartottam, csak kíváncsi voltam.
jún. 21. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Rendszeres zaklatás miatt MP-nek is feljelentést kell tenni hiszen elmodta MP hogy az a pasi más bulikon is megjelent és zaklatta. Lehet hogy a diszó banda bérelte fel a pasast. Csinált már a disznó banda ilyen balhékat másokkal is, ez is arra utal hogy még mindig nemadta fel a fidesz banda MP lejáratását. Félnek tőle mert az elmult 14 év leg komolyabb eredményét tudta MP produkálni megingatta a fődisznóba vetett hitet és elsőszámú elenfele lett a fődisznónak ez aztán kiborította a fődisznót.
jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Mindig ugyan arról terelnek, saját magukról.
jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én leköptem volna a provokátort, de tudom ez rosszul áll egy leendő miniszterelnök jelöltnek, de simán kijár az arcul köpés annak, aki az ember családját szidalmazza provokálási céllal, hogy legyen ügy.
jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!