Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
 121/167 Steve28 ***** válasza:
0%
még most jársz itt?, pff nem volt hamisítva
júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/167 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Meséld el Nekem, laikusnak, hogy hogyan lehet megállapítani egy fényképről, videóról, hogy az meg van-e hamisítva?
júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/167 Steve28 ***** válasza:
0%
jesszus, kicsit sok vagy! Magadnak miért nem teszed fel ezeket a kérdéseket?? amikor hiszel abban amit a TV-ben látsz??
júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Gondolom beoltattad magad Covid ellen,mert hát ugye nah, több mint 2 évig mondták hogy mi terjed ebben a világban.
júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/167 anonim ***** válasza:

Szerintem ezelőtt kb 3. hozzászólásomban írtam, hogy Én sem hiszek el mindent, Én a hihetőbb alternatívát hiszem el. A Tied az abszurd, semmitmondó, aminek csak annyi a lényege, hogy BÁRMIT amit mondd a média, annak tuti az ellenkezője az igaz.

Remélem ízlik a tudod mi a szádban, Én megyek tovább szopizni a finom, édes nyalókát!

Eddig szórakoztató volt Veled játszani, de Te tényleg csak egy paranoid skizofrén vagy, meghasadt tudattal. Az ilyen emberek fognak idővel fegyvert, és követnek el merényletet, mert azt hiszik, mindenki összeesküdött ellenük. Szerintem te beteg vagy, nem azért amit hiszel, hanem azért, ahogy gondolkozol, érvelsz, és elutasítasz mindent. Esküszöm, hogy a legkisebb rosszindulat nélkül mondom, de Neked problémáid vannak.

Nem mondom, hogy menj orvoshoz, vagy szedj bármiféle gyógyszert, egyszerűen csak egy kicsit gondolj ebbe bele! Jó Életed van? Szerintem Te nem vagy boldog ember. Egyetlen egy gondolatomat sem gondolod végig, minden gondolkodásra sarkaló kérdésemet kikerülsz, ami kicsit is ellent mond a Te világképzetednek. Én igyekszem befogadni a Te véleményedet is, de 100 kérdésemből jó, ha 3-ra kapok választ. Így hogy várod el, hogy bárki is elhiggye a Te vélt vagy valós igazadat, ha annyiból letudod, hogy Neked van igazad és kész, hülye aki ezt nem fogadja el?


Téged meg lehet valamiről úgy győzni, hogy a másik azt mondja, hogy úgy van, és kész? Nem. Téged még 30.000.000 bizonyítékkal, vallomással, fényképpel, videóval, orvosi jegyzőkönyvvel, semmivel sem lehet meggyőzni. Ha van 100 bizonyíték ami megcáfolja a Te állításodat, az hülyeség, hamisítvány, kitaláció, de ha akad a 101 közül 1, ami a Te igazadat támasztja alá, na azt mindenféle kétely, kétség, kritikus gondolkozás nélkül elfogadod részlehajlóan.

júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/167 anonim ***** válasza:
44%

"Gondolom beoltattad magad Covid ellen,mert hát ugye nah, több mint 2 évig mondták hogy mi terjed ebben a világban." Gondolom Te, otthon, petricsészében, meg mindenféle laboratóriumi körülmények között vizsgáltad a Covidot, és ELSŐ kézből tapasztalva mondod azt, hogy a Covid kamu. Hiszen 30 orvosból hiába mondta 29, hogy valós, volt 1, amelyik azt mondta, hogy kamu. És nyilván annak az egynek van igaza. De gondolom az Ő igazának nem jártál utána, azt csak vakon elfogadtad.


De meséld el, a háttérhatalomnak mi érdeke lenne az oltásra rávenni az embereket? Na ebből, hogy kamu több millió szérumot legyártottak, és fizettek több ezer dolgozót, hogy oltsák be az embereket, több milliárdot költöttek kamu reklámokra meg megvett orvosok szakvéleményére, mégis miért? Mire volt ez jó? Még csak fizetni sem kellett érte. Egy ingyenes vakcina volt. Mi volt ebben a haszon, ami megérte ezt a világméretű átverésnek a megszervezését, költségét? De nyiiiilván igen, kamu volt.

Hagyj békén! Ne is felelj erre! Ha felelsz erre a hozzszólásomra akkor azzal aláírod azt, hogy Orbán, Trump, Biden, Gyurcsány, Fico együtt felváltva, ki-ki a másikkal egyszerre tegye a szádba a farkát. Ha bármit is reagálsz erre, Te Magad fogadtad el ezt! Szóval maradj csöndbe, ha nem akarsz hatalmi kukacokat szopni élvezésig.

júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/167 Steve28 ***** válasza:
28%
Szóval be vagy oltva Covid ellen. Háát látszik is a mellékhatás. Itt nem velem játszottál, hanem magaddal. Nincs hova írnod és itt éled ki magad,a sokbetűs, de fölösleges írásoddal.Szopkodd csak édes nyalókádat,mikor a végére érsz, jön rá egy bőrös utánpótlás.
júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/167 anonim ***** válasza:

"Hagyj békén! Ne is felelj erre! Ha felelsz erre a hozzszólásomra akkor azzal aláírod azt, hogy Orbán, Trump, Biden, Gyurcsány, Fico együtt felváltva, ki-ki a másikkal egyszerre tegye a szádba a farkát. Ha bármit is reagálsz erre, Te Magad fogadtad el ezt! Szóval maradj csöndbe, ha nem akarsz hatalmi kukacokat szopni élvezésig."


Szóval önként kényeztetnéd az elnyomó zsarnok burzsóá politikusokat csak hogy csurranjon-cseppenjen Neked i valami a testnedveken kívül. Pénzzel megvehető elvtelen rabszolga vagy. Azt hittem ennél több gerinc van Benned...

júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Te más világban élsz
júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/167 anonim ***** válasza:

"Hagyj békén! Ne is felelj erre! Ha felelsz erre a hozzszólásomra akkor azzal aláírod azt, hogy Orbán, Trump, Biden, Gyurcsány, Fico együtt felváltva, ki-ki a másikkal egyszerre tegye a szádba a farkát. Ha bármit is reagálsz erre, Te Magad fogadtad el ezt! Szóval maradj csöndbe, ha nem akarsz hatalmi kukacokat szopni élvezésig."



Szóval önként kényeztetnéd az elnyomó zsarnok burzsóá politikusokat csak hogy csurranjon-cseppenjen Neked i valami a testnedveken kívül. Pénzzel megvehető elvtelen rabszolga vagy. Azt hittem ennél több gerinc van Benned...

júl. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!