Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/167 anonim ***** válasza:
100%

Te beszélsz a Háttérhatalomról, hogy Ők irányítják a médiát,nem?

De oké, ez Trump érdeke. Amiről meg Te beszélsz, az meg a jelenlegi USA elnök érdeke. De mindegy. Kizársz bármilyen kritikát ami nem egyezik a véleményeddel.

júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/167 Steve28 ***** válasza:
0%
zagyválsz össze vissza! Miért lenne érdeke USA elnökének amit állítok hogy az ál merénylet?? azzal nő Trump népszerűsége, Biden nem nyer, ha nem akarna tovább elnök lenni,akkor nem indulna.
júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/167 anonim ***** válasza:
100%

Biden pont azzal nyerne amit Te állítasz. Ha kiderülne, hogy a Trump elleni merénylet megjátszott, akkor az a jelenlegi elnöknek kedvezne,nem?

Te egy olyan összeesküvés elméletet mondasz, ami a jelenlegi USA elnökének a malmára hajtja a vizet.

júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Baromság! Te már átestél a ló túloldalára! A nép az 1. hírt veszi komolyan, vagyis merénylet volt. Ha Biden akarná bizonyítani hogy nem az volt, akkor az már 2.kiegészülő hír, ott lehet sokan azt hinnék, hogy hamisak a vádak Trump ellen, tehát ezzel csak nyerni akar Biden, szóval nem hajtja maga malmára a vizet. De ha így is lenne, akkor meg Trumpék nyomnák azt, hogy Biden csak azért állítja hogy ál merénylet volt, mert nyerni akar és le akarja járatni, szóval ismét Trump tudná maga malmára hajtani a vizet.
júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/167 anonim ***** válasza:

Biden pont ezért nem állítja ezt nyilvánosan.

Lehet Ő rendelte meg a merényletet, ami miután sikertelen lett és azt látta, hogy ebből Trump még politikai előnyt is kovácsolt, ezért fű alatt azt akarja beadni az embereknek, köztük Neked is, hogy ez csak megrendezett volt. Ebből Ő profitálna egyedül.


De azt mondtad csak azt hiszed el, amit személyesen látsz. Személyesen semmit sem láttál ebből mégis az egyiket minden bizonyíték ellenére sem hiszed el, de a másikat , ami pont az USA elnöki hatalmát erősítené, azt minden kritika ellenére tövig beszopod.

Tettél fel Magadban bármiféle kritikus kérdést is azzal kapcsolatban, hogy ez csak egy megrendezett színjáték volt? Vizsgáltad ezt az oldalát kritikus szemmel?

Fogadjunk, hogy egy állítást sem kérdőjelezel meg azzal kapcsolatban, hogy ez megjátszott lenne.

júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/167 Steve28 ***** válasza:
Nekem semmit nem kell beadni, nem veszem be. 2001. WTC mellett a sértetlen kb. 20emeletes miért omlott össze,mint egy kártyavár??? Hogy még azzal is terrorizálják az embereket. Megszervezett volt a WTC összeomlása, nem a repülő miatt omlott össze, sokan belenyugodtak és azt hiszik iszlám terror miatt volt.
júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/167 anonim ***** válasza:
100%
Láttad a szemeddel összeomlani azt a szomszédos sértetlen épületet? Ott voltál? Milyen volt?
júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Te tettél valamit, vizsgálódtál azért, hogy nyugodtan állítod azt, hogy igaz amit a TV, média mond??!!!!
júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/167 Steve28 ***** válasza:
0%
Szimplán elhiszed az 1. nagy hírt!!! Mint a sok nemzetközi biztonságpolitikai szakértő és csak azt mondják, hogy hibáztak Trump emberei. Szerinted azok ennyire amatőrök lennének???!!!! Ha egy mókus megrezegteti a fa lombját,azt megvizsgálják nem e valami mű mókus, amibe bomba van. Gondolkodj már!!!!!!
júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/167 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom, hogy igaz, egyszerűen csak nagyobb f*szságnak, egy nyakatekert irracionális konteónak tartom amit Te akarsz beadni Nekem. De talán még a kommentek elején az egyik első kommentemben Én is írtam, hogy ez az elmélet az Én fejemben is megfordult, de túl sok sebből vérzőnek ítéltem. Még írtam is, hogy 70-30 %.
júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!