Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/167 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom neked Fico merénylete is gyanús, mert mások bele szoktak halni ha párszor beléjük lőnek, ő meg életben maradt, tuti hogy csak megjátszották azt is, ugye?

Kérdező, elqrta a merénylő, Trumpnak szerencséje volt - mások szerint az égiek vigyáztak rá. Pont. Rengeteg olyan merénylet volt már a történelemben amibe nem halt bele, sőt, meg se sérült az akit meg akartak ölni.

Örülni kell annak, hogy most sem sikerült mert épp elég baj, hogy máskor meg igen.

júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/167 anonim ***** válasza:
56%
A válaszok közül egyedül az első helyes.
júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/167 anonim ***** válasza:
55%

"Nekem is eszembe ugrott ez, benne van a pakliban, de azért ez túl komplex, túl jól meg koreografált sztori ahhoz. Meg ahogy néztem a fülét tálaló lövedék tovább ment és mintha a szőke Csajt találta volna el. Túl sok statisztának kellett volna egyszerre egy ütemre cselekedni, és ennek a begyakorlása sem lehetett kis idő. Túl kockázatos ilyet bejátszani.


Akárhogy is, ezzel most tuti Ő fog győzni. Ennél jobban el sem sülhetett volna ez."


Meg azért olyan gyorsan nem ugrott fel. Kb egy perc kellett Neki. Addig simán megnyugszik, ha a testőrei megnyugtatják,hogy csak súrolta.

júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/167 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem.
júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/167 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is gyanús. 100m-ről nem találja el? Plusz a rendőrök sem tesznek semmit? Meg a füle vérzik persze, hogy drámaibb legyen a dolog. És persze az addig béka segge alatt levő népszerűsége hirtelen megugrik? Csak a hülye nem látja, mi folyik ott.
júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/167 anonim ***** válasza:
70%

"Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok."


Vagyis épp azt tette amit egy sokkos állapotú ember. Véletlenül sem próbált a földön maradni vagy fedezéket keresni, hanem mintegy harctéri sokk tüneteként azonnal felugrott, hogy márpedig ő jól van.

júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/167 anonim ***** válasza:
82%

És a többi sérült, halott?

Miért olyan hihetetlen, hogy nem találta el halálosan. Eltalálni eltalálta, de fejre célzott ami kis célpont és kicsit mozog is, plusz szerintem aki egy elnökre-elnökjelöltre lő annak tudatában, hogy 99%, hogy akárhogy is alakul, valszeg meg fog halni, megremeghett a keze az utolsó pillanatban.

júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/167 anonim ***** válasza:
95%
[link] 0:38-nál bukik le, 2 perc környékén tántorog támogatva a testőreivel lábra. Azért ez nem azonnal. Ennyi idő alatt egy zenét félig meghallgatok meg egy fél szál cigit elszívok. Meddig kellett volna a földön hevernie egy fül impa vérzéstől? Nem keresett fedezéket? A golyóálló pódium mögött feküdve 5 testőrrel körbefeküdve egy rossz fedezék?
júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/167 anonim ***** válasza:
58%

Nekem sem gyanús.

Oltári szerencséje volt, sajnos a mögötte lévő 50 éves férfi meghalt, fejlövés....

Aki azt hiszi, hogy ez megrendezett dolog volt, az életképtelen, vagy csak Trump gyűlölő.

júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/167 anonim ***** válasza:
49%

"ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. "


Igen. Ez sajnos így van. Picin múlott. Ez nem érdekes, hanem ISTENI szerencse. Még dolga van a Földön. 🙏🏻


"Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit."


Ez nem tudom igaz-e. De egy politikai rendezvényen az előadásra főkuszállnak. Vannak biztonsági őrök, védelem is. Az embernek ilyenkor az jut az eszébe, hogy ez is egy beépített ember. Ugyanis a biztonsáégiak egy része elvegyül az emberek közt, hogy közvetlen lássa ha van valami.


" Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok."


Mondjuk ha megnézed a testükkel vették körbe. Így azért könnyen mutogat az ember. A fejét alig látni. A biztonságiak lefedik a testükkel Trump teljes testét. Ilyen beszédnél az ember fel van pörögve. Nem közvetlen lőttek rá. Nem látta a csövet meg a gyílkos arcát, így nem kap sokkot. Valami megcsípte a fülét. Ő sem tudta mi az. Azt is hihette darázs. Ha megnézed odakapott. Nem tesz ilyet az ember, ha lőnek rá. Így minden normális ember jelzi,hogy jól van és éljen az eszme


" Na meg kb kórházba se került jóformán."


Mert hála Istennek nem ért testfelületet a lövés. Fülsérülsét ellátták.


"Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?"


Az Illuminati már mindenre képes. Jön a megfélelmítés

júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!