Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/167 anonim ***** válasza:
82%

""Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit.""


Erre Én azt tudom tippelni, hogy lehet a rendőr azt hitte, hogy a saját mesterlövész kollégájáról beszélt, gondolhatta azt, hogy egy merénylő biztosan nem fényes nappal mindenki szeme láttára látványosan egy puskával mászik fel a tetőre úgy, hogy bárki megláthassa. Egy rendőr vagy valamilyen szerv mesterlövésze aki biztosítja a terepet, valószínűbb, hogy bárki szemeláttára mászik fel egy tetőre. Gondolhatta ezt is a rendőr. Az is lehet, hogy a rendőr is egy beépített ember volt aki összejátszott a merénylővel. Bármi lehetett.

Több csillagnak kellett együtt állnia ahhoz, hogy ez megrendezett legyen, mint amennyi csillagnak ahhoz, hogy éppen csak ne találja el. Túl sok beépített ember kellett volna hozzá, túl sok szemtanú előtt, túl sok kamera előtt. Nem annyira életszerű. 70/30 % szerintem a valós javára.

júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/167 anonim ***** válasza:
Vagy "megláthatja"? :D Bocsi! Proli vidéki f*sz vagyok!
júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/167 anonim ***** válasza:
65%
Theodore Rooseveltet 1912ben meglőtték, ő ahelyett, hogy orvoshoz, kórházba ment volna, elment a kampányrendezvényére és másfél órás beszédet tartott a bordájába ékelődött revolvergolyóval.
júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/167 anonim ***** válasza:
66%
ugye? és még a föld is gömbölyű... itt valami bűzlik...
júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/167 anonim ***** válasza:
30%
A Konteóbaloldal beindult!
júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/167 anonim ***** válasza:
47%
#15 Szerintem holnapra azt is kitalálják, hogy Orbán a felelős Trump meglövéséért, meg amúgy is Trump saját magát lőtte meg. :)
júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/167 anonim ***** válasza:
26%
16: na na! az ukrán médiában az jött le hogy kamu öntámadás volt és paradicsomot kent szét a fülén! vigyázz mit mondasz mert valóra válik :D
júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/167 anonim ***** válasza:
37%
16.Trump meglőtte Bident de visszapattant a golyó súrolta a fülét!
júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/167 anonim ***** válasza:
47%

"Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal."


Ez a merénylő balfékségének köszönhető. Trump folyamatosan mozgott, forgatta a fejét, beszélt minden irányba és a lövöldöző meg pont a legkisebb felülető és egyben mozgó testrészre a fejre célzott. Nem volt ez rossz lövés, 100-150 méterről 15 centin belülre lőtt csak a cél mozgott.


Ha nem vagánykodni akart volna, hanem testre céloz akkot simán bevihetett volna 3 találatot mielőtt Trump a földre esik és AR-15 esetében ez garantált halál. Trumpnak baromi nagy mázlija volt azzal, hogy a merénylő öntelt módon fejre ment a biztos találat helyett.

júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/167 anonim ***** válasza:
59%

Kennedyt meg akarták ölni, és meg is ölték. Ha Trumpot is meg akarták volna ölni, már nem élne. Megrendezett volt, több videót is láttam, azok szerint el sem találták. Itt az egyik:

https://www.youtube.com/watch?v=S7CExs8IT_A

júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!