Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús kicsit ez a Trump-m...

Nem gyanús kicsit ez a Trump-merényletes sztori?

Figyelt kérdés
Néztem is egy ilyen cikket, ahol azt írják, ha nem fordítja el a fejét kicsit, biztosan meghal. Az is érdekes, hogy sokan észrevették, hogy mászik fel valaki a tetőre, senki nem tett semmit. Akkor a lövés után kétlem, hogy Trump ne került volna sokkos állapotba. Ehelyett rögtön felugrott, s jelezte, hogy minden ok. Na meg kb kórházba se került jóformán. Nekem ez sajnos több kérdést is felvet. Mit gondoltok erről?

júl. 15. 15:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/167 anonim ***** válasza:
100%

"Kennedyt meg akarták ölni, és meg is ölték. Ha Trumpot is meg akarták volna ölni, már nem élne. Megrendezett volt, több videót is láttam, azok szerint el sem találták. Itt az egyik:"

Akkor a Fico elleni merénylet is megjátszott volt? Meg a Hitler elleni merényletek is?

júl. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/167 Steve28 ***** válasza:
62%
2001.09.11. nem érdekes volt, amikor délután a WTC mellett levő jóval kisebb épület omlott össze, amit semmi találat nem ért?? David Copperfieldnek is sokan hittek,(régen) hogy csinálja, tudták hogy bűvész, de talán igaz? Ma már nyilván senkit nem érdekel. Arra gondoltatok, ha nem bűvésszel történik valami és jó a koreográfia, akkor azt a világ népe elhiszi. Nekem az is érdekes, hogy Trump mögött miért voltak emberek a lelátón, láttatok már olyan kampányt ahol az elnök mögött vannak emberek? Talán ha célt téveszt egy golyó, akkor ártatlan emberekbe menjen? Mikor körbevették Trumpot, lehet akkor került a fülére egy kis amerikai ketchup?
júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/167 Steve28 ***** válasza:
31%
22 vagyok. Trumpot már úgy kell védeni, mint ha ő volna az elnök.Biztonságiak, mesterlövészek nem vették észre, hogy egy idegen egy háztetőn van valami puskával???!! Nézők észrevették, persze hogy hitelesebb legyen a bűvészmutatványt előadni, a "támadás" után.
júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/167 Steve28 ***** válasza:
0%
22 vagyok. Beszarás! Videót nézve Trump jobb oldalán fehér felsőbe, napszemüveges, baseball sapkás nő. Érdekes, hogy a "lövés" után kezd el videózni a telefonjával. Biztos volt benne, hogy őt nem találhatják el és a pont a lövések után fontos valamit felvenni? Másnak a telefon kiesne a kezéből, nem pedig élvezettel videózna. Kisfiú esete? Még a sikongatások előtt tudta, hogy neki is álló helyzetből lefele kell ereszkedni.Egy kisfiú agyban rögtönöz, hogy ez egy merénylet és őt is eltalálhatják??!!
júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/167 Steve28 ***** válasza:
52%
22 vagyok. Utolsó és belefáradtam, hogy ennyi szart etetnek meg az emberekkel. Lelátón láttok valakit is menekülni????Abszolút senki!!! Mind beépített emberek voltak, talán annyit tudhattak, hogy Trump készül egy kis nem minden napi show-val és a dörrenések után, hogy ez a meglepi show és nem kell menekülni.
júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/167 Steve28 ***** válasza:
55%
22 vagyok. Végül is szórakoztató, mint a pankráció!! Tudják hogy vérsen komoly, de annyira jól csinálják, hogy lehet szurkolni egyiknek-másiknak. Trumpot úgy kellett volna levinni a pódiumról hogy a feje búbja se látszódjon, de még buzdította a népet, és hogy lássák a ketcupot a fülén.
júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/167 anonim ***** válasza:
52%

#22 "Nekem az is érdekes, hogy Trump mögött miért voltak emberek a lelátón, láttatok már olyan kampányt ahol az elnök mögött vannak emberek?"

Igen.

Ha párszor belenéztél az utóbbi hónapok híradásaiba az amerikai választási kampányról akkor rengeteg olyan képet láthattál ahol a jelölt nem egy színpadon áll valami fal előtt hanem a kellős közepén a tömegnek és körben mindenhol ülnek az emberek.

Az esettől függetlenül korábban ez nekem is fura volt, mert így a középen álló jelölt vagy kampányoló személy (nem csak a két elnökjelölt szokott szerepelni) állandóan járkált, forgolódott miközben beszélt, hogy a háta mögött ülőkhöz is beszéljen.

Amúgy ebben az esetben ráadásul pont nem a mögötte ülők sérültek meg, hiszen oldalról érte a lövés Trumpot, amikor épp a jobb oldala felé fordult (a videókon balra), akkor érte a fülét a lövés. Ha szemből lőtték volna meg akkor meghal, az oldalról érkező lövés is megölte volna ha épp nem fordítja el a fejét.

júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/167 Steve28 ***** válasza:
40%
De itt nem volt valós lövés!!!
júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/167 Steve28 ***** válasza:
58%
Egy nagy színjáték, amit majdnem az emberek 100%-a el fog hinni és el is hiszi!!!
júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/167 anonim ***** válasza:
100%

"David Copperfieldnek is sokan hittek"

igen a sok hiszékeny ember. értelmes ember tudja hogy a bűvésznek megvannak a trükkjei, ezért bűvészet a bűvészet.


"hogy Trump mögött miért voltak emberek a lelátón, láttatok már olyan kampányt ahol az elnök mögött vannak emberek?"

amerikában ez a módi. vannak olyanok ahol mögötte is vannak meg ahol nicsenek. beszéld meg a szervezőkkel.


"Mikor körbevették Trumpot, lehet akkor került a fülére egy kis amerikai ketchup?" ja mindenképp, majd vigyázz le ne lépj a föld szélén.


"Érdekes, hogy a "lövés" után kezd el videózni a telefonjával"

az emberek már csak ilyen hülyék. hány olyan videó van neten amikor valaki fuldoklik és inkább videózza.


jó hülye vagy, amikor az usaban minden média lehozta hogy milyen fegyverrel lőtt amit a merénylő holtteste mellett találtak. még a trump kritikus média se jön ekkora baromságokkal hogy ketchupot kent a fülére.

egy bolond konteópárti szellemi rövidnadrág vagy. alufóliasisakot le ne vedd!

júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!