Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/451 anonim ***** válasza:
56%

90

Ha valakinek a halál hírét keltik szerintem alap, hogy bejelentkezik élőben, mégha csak 1 percre is.

Ez olyan, mintha valaki a kamera előtt bele esik egy hasadékba az everesten és ezt közvetítik 10.000 ember szeme látára, de amikor ki szedik a szakadékból arról nincs hír, mert ő nem nyilatkozik. Miközben azt a 10.000 embert kétségek között tartja. Pedig egyszerű lenne a történet, elég lenne egy 1 perces bejelentkezés, hogy köszi jól vagyok, élek. Ezt élőben akár egy 5 perces szünetben is el lehet végezni. Ehhez nem kell facebookon élni senkinek a világát.

Gondolkodj már egy kicsit, ha te lennél akiről az egész világ találgatja, hogy élsz-e akkor te is el tűnnél vagy bejelentkeznél egy 2 percre és véget vetnél mindenek.

2020. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/451 anonim ***** válasza:
20%

89

Azért ne hasonlítsd azokat az embereket egy drogoshoz akik gondolkodnak.

Inkább te vagy a birka, mert mindent el hiszel,annak ellenére is hogy 1 éve megy ez az egész.

Az érmének is 2 oldala van.

2020. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/451 anonim ***** válasza:
33%
Az igazi kérdés, hogy a konteósok meddig fognak még ezzel foglalkozni? Tulajdonképpen mit akartok? A megerősítést, hogy mindenki meghal a vakcinától csak mert valaki összeesett? Amikor majd több százezer vakcinált fog szaladgálni az országban -és ez már csak pár hónap kérdése- ti még akkor is Tiffany Dover "halálával" fogjátok bizonygatni, hogy ez milyen veszélyes?
2020. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/451 anonim ***** válasza:
39%

"Inkább te vagy a birka, mert mindent el hiszel,annak ellenére is hogy 1 éve megy ez az egész."


Egyébként pont ez bizonyítja, hogy nagy ívben szarnak a konteósok erre a nőre, nekik a bizonyíték kell, hogy itt valami "népirtás" zajlik minimum, csak megint ezek a háttérhatalmasságok olyan szar munkát végeznek, hogy az eddig már leoltott emberekből eddig ennyi "fegyveretek" van egy ájulós nővér, aki már rég elmondta, hogy semmi baja, de ti nektek ez nem smakkol, így inkább akarjátok holtan látni...

2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/451 anonim ***** válasza:
45%

"Gondolkodj már egy kicsit, ha te lennél akiről az egész világ találgatja, hogy élsz-e "


De nem találgatja a világ, csak legfeljebb pár ezer hülye konteós van erre rácuppanva, a normális többség eleve nem is tud az ügyről, mert ennek nincs hírértéke, hogy valahol lejájult egy ápolónő. Csak az ilyen oltásellenes, konteós alusisakos világban.

2020. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/451 anonim ***** válasza:
39%
14:22-es téged ezekért a kérdésekért fizetnek, vagy valami ennyire nem okés?!?!?! Nagyon nem vagy képben, alapvető dolgokkal.... Ez itt rég nem konteo, senki nem írta, hogy azonnal meghalunk, ennyire ne nézd le a felsőbb hatalmakat.... :D Hallottál már a transzhumanizmusrol?! Bill Gates a videóiban szívesen mesél róla, de Darwin elmeleteibol is tájékozódhatsz. Kíváncsi vagyok mit szólsz a fogalomhoz... Itt nem Tiffany állítólagos halálán van a hangsúly, hanem ahogyan ez lezajlik. Sajnálom, ha nem látod.
2020. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/451 anonim ***** válasza:
37%

#91


"...ha te lennél akiről az egész világ találgatja, hogy élsz-e akkor te is el tűnnél vagy bejelentkeznél egy 2 percre és véget vetnél mindenek..."


Miből gondolod, hogy akár 2 percig is érdekelne, hogy a taknyos, bibircsókos orrát más dolgába ütő világnak kétségei vannak-e a sorsomat illetően?

2020. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/451 anonim ***** válasza:
42%

97

A válaszod elmond mindent rólad!

Most már értem, miért nem fogják fel az olyanok mint te a logikus dolgokat.

Remélem, hogy nem sok olyan ember van mint te.

2020. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/451 anonim ***** válasza:
12%

#98


Kíváncsivá tettél. Mi mindent mond el rólam a válaszom?

És mitől logikus az, hogy akit nem érdekel, hogy hogy te tudsz-e róla valamit az csakis halott lehet?

2020. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/451 anonim válasza:
60%
Én megnéztem a facebook oldalát és ott ismerősei próbáltak írni neki és a családjának de nem érkezik válasz... ők úgy gondolják valami nagy baja van de nem tudnak ők se többet.
2020. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!