Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/451 anonim ***** válasza:
57%
igen, az mindig elmegy a fülük mellett, pedig arról is több feltételezés van, hogy a koronavíruson átesetteknél nő például a trombózis kockázata :D az nem olyan veszélyes azzal szemben, hogy megcsippel minket a vakcina XD
2020. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/451 anonim ***** válasza:
59%

Hála istenek Magyarországnak csak a negyede olyan mint ti akik mindent elhisznek amit olvasnak vagy látnak a tv-ben és nem tapasztalatokból itélnek.

Oltsátok be nyugodtan magatokat minél előbb. Max teszt alanynak jók lesztek. 🤣

2020. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/451 anonim ***** válasza:
62%

"nem tapasztalatokból itélnek"


mert neked aztán biztos k*rva sok tapasztalatod van az új COVID vakcinákkal, vagy bármilyen vakcinával kapcsolatban. Milyen érdekes, hogy akik tényleg ezzel foglalkoznak egy se terjeszt ilyen baromságokat, csak a sok nyolc általánosos Ödönke Mucsaröcsögéről szeret szakérteni, mert egyszer megnéztek egy 5 perces youtube videót amin egy alusipkás hülye elmagyarázta, hogy a védőltásokkal igazából Bill Gates fecskendezi belénk az alien DNS-t...

2020. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/451 anonim ***** válasza:
34%

Valószínűleg több mint neked 😉

Egyébként a általánosos Ödönke Mucsaröcsögéről inkább pont olyan, mint te, mert amit mond a kormány neki (meg persze támogatja egy kis krumplival) azt azonnal el is hiszi. Még csak esze ágában sincs utánna nézni rendesen semminek.

Biztos vagyok benne, hogy te egy otthon ülő ember vagy, akinek nincs társasága. Mert ha nem ilyen lennél akkor már rég észre vetted volna az igazat.

2020. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/451 anonim ***** válasza:
40%

63! Engedd el a gyereket, ő most okosnak meg tapasztaltnak hiszi magát, (fun fact: egy oltásellenesnek honnan lenne "tapasztalata" egy oltás hatásairól 🤣) és még szociálisan sikeresnek is, aki nem ül otthon meg látja az igazságot. Még beképzelt is, nem csak ostoba.

Pár hónapja azok fosták tele a netet, akik szerint nincsen vírus, nincsen járvány, ők nem ismernek senkit, aki ebbe halt volna bele, most éppen az ilyen kis "okosok és tapasztaltak" a vakcina ellen lázítanak, mikor majd több százezer ember lesz leoltva és mindenkinek lesz oltott ismerőse, akinek nem nőtt második feje, akkor majd keres mást, amiben "okos és tapasztalt" lehet. 😉

2020. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%

"Egyébként a általánosos Ödönke Mucsaröcsögéről inkább pont olyan, mint te"


Utoljára oviban "játszottunk" olyat, hogy "az mind te vagy és én mi vagyok". Most így erre a "beszólásodra" ez jutott eszembe. Abszolút ovis szint. Apukád erősebb, ugye?

2020. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/451 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom ezt a sok buta választ, és mégjobban azt, hogy a társadalom nem kéri számon az államtól Tiffany eltűnését. Ebből látszik, hogy bármit meg lehet velünk csinálni, mert ennyire nem vagyunk élelmesek, ennyire nem állunk ki magunkért, embertársunkért. Sokan értelmezni sem tudják a helyzetet, mert nem képesek egyszerűen komplexen, tárgyilagosan látni. Nem tudjak kizárni azt, hogy kell a régi életük, ezért bármit megtesznek, és elvakultan gondolkodnak, pedig itt már régi életről szó nem lesz... Ez rég nem az oltásról, meg vírusjárványról szól már.


Tiffany szerintem is halott, vagy intenzívek fekszik.


1. Facebookon, amíg volt neki, a szülők az egyik kommenthez odaírtak, hagyják őket gyászolni.

2. Instára azóta nem lépett fel, pedig előtte 2-3 naponta volt hogy posztolt, és most a kérdező embereknek sem válaszolt.

3. Ezután, illene minimum egy bejelentkezéssel eloszlatni a kétségeket.

4. Angol nyelvű oldalak hozzászólásaiban ilyeneket lehet olvasni, hogy "Én vagyok az unokatestéve, minden rendben vele", mikor a következő kommentelő kérte a profilkép nélküli hozzászóló ig címét, már nem válaszolt. Volt olyan akik azt írták ki, hogy Tiffany elment nyaralásra, azért nem ír, de jól van. Aztakrva, komolyan, ilyet hogy engedhet meg magának egy állam, több ezer ember érdeklődik felőle, és ilyen semmitmondó noname profilok "jelentkeznek be" helyette. Ez nem az oltásról szól, hanem konkrétan eltűnt egy ember, akiről szeretnénk tudni, hogy jól van-e. Az meg csak egy plusz, hogy mindez akkor történt, mikor egy olyan anyagot adtak be neki, amit az egész "világnak" be akarnak.

5. Állítólag megfenyegéttk a hozzátartozókat is, hogy nem beszélhetnek a haláláról. Én ezt nem tudom, de valóban érdekes, hogy senki nem beszél róla, mintha eltűnt volna a Földről.

Az még egyenesen felháborító, hogy mutatnak belőle egy félreces bevágást, ahogy ünnepel a többiek között, egy olyan felvételen, mintha nem is ő lenne. Kicsit nagyon furcsa, az ilyen szintű kommunikáció. Gyártó és a nép között. Ha bármi lesz akár évtizedek múlva is velünk, senki nem fog felelősséget vállalni, ugyanígy ahogyan itt sem. Úgy maradt a több ezer kérdező.


Kedves csak konteózni tudó, magát értelmesnek mondó emberek: Nagyon kevesen állítjuk azt, hogy majd egyből meg is halunk az oltás után, meg 5g meg chip, meg minden sz*r, ami a ti fejetekben született meg azért, hogy még véletlenül se keljen elkezdentek gondolkozni, mert az a fájdalmas valóság lenne, inkább strucc módjára homokba dugjátok a fejeteket, és remélitek, hogy minden úgy igaz, ahogy a média meg a világszervezetnek mondják. Ha ti lennetek Tiffany távoli rokonai, és most az egész családot nem tudnátok elérni, akkor is ilyen értelmes hozzászólásokat írogatnátok? Próbáljátok már meg tényszerűen gondolkozni, ne csak annyira ami titeteket közvetlen érint/nem érint.

2020. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/451 anonim ***** válasza:
38%

"volt egy komment csak eltűnt"

"nem használja a social media accountjait, biztos meghalt" (és véletlenül sem azért, mert ezerszámra kapja a zaklató üzeneteket a hozzád hasonló őrültektől)

"volt egy másik komment, de az meg utána nem válaszolt"

"ÁLLÍTÓLAG megfenyegették a hozzátartozókat" (bizonyíték persze szintén nuku)

"Ok, volt róla egy videó, de az biztos csak egy hasonmás. Amit én felismerek, mert jobban ismerem, mint a saját munkatársai."


És te ezek alapján eldöntötted, hogy egyértelműen meghalt, és egy minimum sokszáz emberes összeesküvés zajlik ennek eltusolására, az USA kormányának, a családnak, a munkatársaknak, és egy hadonmás/színésznek a bevonásával. Szerinted ez a leglogikusabb magyarázat. Ja, és az egésznek valahogy a vakcinához van köze, annak ellenére, hogy rajta kívül is már több tízezren megkapták és semmi bajuk.


Rád hagyom a végső következtetés levonását, de csak remélni tudom, hogy szakemberhez fordulsz mielőtt kárt teszel valakiben.

2020. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/451 anonim ***** válasza:
0%
"te ezek alapján eldöntötted, hogy egyértelműen meghalt" - "szerintem", " vagy intenzíven fekszik". Szövegértelmezés level 99. A többihez még nő comment, csak az agyad játéka...
2020. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/451 anonim ***** válasza:
72%
Úgy őszintén egyébként 14:19-es, szerinted ennek ez az eljárási módja? Lehet téged nem érdekel, de nagy tömegeket igen, nem kellett volna az emberekben eloszlatni a kétséget? Légyszíves, válaszolj rá, érdekel!
2020. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!