Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/451 anonim ***** válasza:
76%
70. de ilyenekről mikor fog konteó születni? az ellenkezőjét bezzeg senki nem akarja kitalálni...hogy valójában az a cél, hogy az emberek ne oltassanak, ezért tartják az embereket bizonytalanságba...:D
2020. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/451 anonim ***** válasza:
72%
Miért kéne oltatniuk?
2020. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/451 anonim ***** válasza:
69%

Ha minden rendben volna, csak elege lenne a felhajtasbol, kiállt volna maszk nélkül, egy friss képpel, videóval, hogy hahó élek, ne kombináljatok, aztán utána tűnt volna el, ha nyugira vágyik. Miután milliók előtt vállalta, hogy nyilvánosan beoltják, és millióknak akarják ezt beadni, nyilván mindenki tudni akarja az igazságot. Elvárják a tömegek tőle és nem hiszem, hogy a gyártó ne várná szintén el.

A közzétett videón a maszkos nő nem szólal meg,vlha akarom ő, ha akarom nem ő, a család 2017es karácsonyi fotókat rak ki, mintha ideiek volnának.

Én nem tudom, mi az igazság, de mivel baromi egyszerű lenne bebizonyítania, hogy él, ha él, ám nem teszi, arra hajlok, hogy ne higgyem el.

2020. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/451 anonim ***** válasza:
36%

67

Ezeknek az agy nélkülieknek felesleges elmagyarázni, fel sem fogják.

Sajnos cső látásúak.

2020. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/451 anonim ***** válasza:
82%
Igen, sajnos nem értik, hogy ez az egész mekkora arcátlanság és tényleg szegény nővérrel mi lehet. Bezzeg ha velük történt volna meg, hogy a szerettüktől nem kapnak semmi hírt, már menne javában a hőbörgés, így meg csak azokat próbálják oltani, akik még gondolkodnak. De örülök, hogy te is a véleményemen vagy, 67-es voltam.
2020. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/451 anonim ***** válasza:
35%
Én ott voltam mikor elhunyt. A folyosóról hívtak be, hogy elájult. Beadták neki a koronavírus elleni vakcinát. Már csak a halál beálltát tudtam megállapítani. Nyugodjék békében!
2020. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/451 anonim ***** válasza:
17%
#76 te tényleg ott voltál? Ott dolgozol? Azta!
2020. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/451 anonim ***** válasza:
34%

#70-es, mégis miért kéne neki bármit eloszlatnia, ő csak egy random nővér, nem felelőssége a közvélemény tájékoztatása.


#73-as, ha kiállt volna akkor indulna csak meg az irányába a gyűlöletcunami. Mint a columbine shooting áldozatok szülei, akik még évekkel később is kapták a halálos fenyegetéseket (!) a hozzád hasonló konteós gyökerektől, mert hogy ők biztos csak színészek és megjátszák az egészet. Már itt is elkezdődött...


#75-ös, a te szeretted Tiffany Dover? Nem? Akkor ki nem kap róla semmi hírt? Van valami hiteles forrásod?

2020. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/451 anonim ***** válasza:
40%

"mégis miért kéne neki bármit eloszlatnia, ő csak egy random nővér, nem felelőssége a közvélemény tájékoztatása."

Komolyan ennyire hülye vagy, már ne is haragudj? Ez a csaj kiállt a világ elé, hogy ő vállalja ezt az egészet. Meg akarta mutatni, hogy ez a vakcina teljesen ártalmatlan, és nem kell félni tőle. Erre élő aládsban elájult. Még egy nagyon naiv ember sem hiszi azt el, hogy az ájulásnak nem volt köze a szurihoz. Később az a hír terjed róla, hogy elhunyt, és ő nem szól semmit??? Szerinted így mit hisznek az emberek? Pontosan azt, hogy ez a vakcina veszélyes, és bele lehet halni. Ezt azzal tudná a nővérke megcáfolni, ha adna magáról egy életjelet, hogy itt vagyok, élek, nem kell félnetek tőle. De nem teszi. Az Instagram fiókján december 14. óta nem posztolt. Karácsony volt, nem volt karácsonyi poszt.

Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy eljusson az agyadig: annak az élő adásnak az volt a célja, hogy bebizonyítsák, a vakcina nem ártalmas. A csaj elájult. Aztán azt mondták róla, hogy meghalt. Ha a csaj ki szeretne állni a korábbi álláspontja mellett, akkor adna életjelet magáról. Két hete nincs róla életjel, a Facebook fiókját törölték, semmi hír róla.

Ezek után hanyas IQ-val kell rendelkezni ahhoz, hogy valaki elhiggye, hogy nincs semmi baj?

2020. dec. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/451 anonim ***** válasza:
66%
04:12: nem törölték a facebook-fiókját, csak szólok.
2020. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!